انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 راهنمایی در خرید دستگاه لند کرافت 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
من می خوام یه لند گرافت بخرم از دوستان عزیز عاجزانه خواهش میکنم من راهنمای کنند. چون من هر چی گشتم کسی رو ندیدم که ازش استفاده کرده باشه از دوستان اگر کسی تجربه کار با این دستگاه را داره منو راهنمای کنه چون می خوام تمام سرمایم بزارم روی این کار از دوستان اگر کسی با دستگاه خوبی کار کرده اونم بهم معرفی کنه نظر من از یه دستگاه خوب اینه که بتون با ثبات خوب یه فلز ده در ده در زمینهای سنگ لاخی و کوهستانی تا عمق یک نیم متر سنس کنه و بیشتر از ده تومانم نباشه

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام دوست من
حقیقتش برای کسی که میخواد همه سرمایه اش رو پای یک دستگاه بزاره اصلا نمیتونم توصیه کنم لندکرافت بگیری اما....
اما لند کرافت یک دستگاه با آپشن های متنوع و حرفه ای هست که قدرت واقعا خوبی داره چه با لوپ کوچیک برای سکه یابی و .... چه با لوپ 1*1 واسه اهداف بزرگ به نظر من تو این رنج قیمت دستگاه واقعا خوبیه البته من ندارم ولی یکی از دوستانم که تجربه بالایی در اپراتوری داره خیلی ازش راضیه
ولی این رو بدون که اگر تجربه کار با دستگاه نداری نگیر چون ریزه کاری و ظرافت زیاد داره
موفق باشی :-H

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 11:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

منونم سید غزیز که جواب دادی ریزه کاریش زیاده یعنی چه. من قبلا با روور یوسی کار کردم اما اون کار نمی کرد تو باکسم درست کردم ولی خیلی بی ثبات و با کوچکترین تکان بوق میزنه حالا به نظرت این دستگاه کار کن هست یعنی هی بیخودی بوق نزنه بالنسش به هم نخوره من جای که هستم متانم اگر دستگاه درست حسابی تا یک نیم متر ده در ده سنس کنه یه ماه پول خودش در میاره

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خواهش میکنم
ببین منظورم از ریزه کاری همون منو و آپشن های دستگاه هست
راجع ثبات که بالانسش به صورت اتوماتیکه اگر اپراتور بقولی کننده کار باشه و لوپ رو یمین یسار نزنه و بتونه یک سرچ منظم داشته باشه اصلا بالانسش بهم نمیخوره اگر فیلم خوده شرکت رو دیده باشی بحث عمق زنی و .... برات حل میشه میخوای لینک دانلودش رو برات بزارم (بدون هیلتر)

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 8:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

سید عزیز تشکر از لطفتان من تمام فیلماش دیدم زیاد منوی پیچیده ای نداره ولی نمی دونم چرا یه دانه تست داخل خاک داخل اینترنت نیست اخه من شنیدم به املاح خیلی حساسه و یه سره بالانسش به هم می خوره و عمقی را که تو هوا میزنه تو خاک خیلی کمتر مشه من خودم با توباکس ساشو تو هوا یه درب قابلمه جنس روی رو که قطرش۱۴ سانت بود در ۱۸۰ سنس می کرد البته حدود ۶۰ سانت از فاصله را دیوار بود ولی در هین کاوش یه یه سره بالانسش به هم می خورد وبوق میزد. شما فیلمی از تست داخل خاک ار داردید منون می اپ کنید

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delavarlak نوشته است:
سید عزیز تشکر از لطفتان من تمام فیلماش دیدم زیاد منوی پیچیده ای نداره ولی نمی دونم چرا یه دانه تست داخل خاک داخل اینترنت نیست اخه من شنیدم به املاح خیلی حساسه و یه سره بالانسش به هم می خوره و عمقی را که تو هوا میزنه تو خاک خیلی کمتر مشه من خودم با توباکس ساشو تو هوا یه درب قابلمه جنس روی رو که قطرش۱۴ سانت بود در ۱۸۰ سنس می کرد البته حدود ۶۰ سانت از فاصله را دیوار بود ولی در هین کاوش یه یه سره بالانسش به هم می خورد وبوق میزد. شما فیلمی از تست داخل خاک ار داردید منون می اپ کنید

سلام خواهش میکنم دوست من
حقیقتش من هنوز ندیدم بالانسش بهم بخوره شما ارتفاع لوپ از زمین رو بصورت تقریبا ثابت بتونی حفظ کنی اصلا بالانسش بهم نمیخوره
در کل دستگاه هایی که بالانس اتوماتیک داره بدرد افراد مبتدی نمیخوره شما که استادی مشکلی نداری
در مورد تو باکس هم باید بگم سیستم کاریش کاملا متفاوته و نمیشه با این دستگاه ها مقایسه اش کرد
در مورد عمق هم هر چقد که داخل فیلم دیدید رو هوا در واقعیت هم میزنه ولی من هنوز با دوستم برای کاوش باهاش جای نرفتم اصلا هم اطلاع ندارم چیزی باهاش در آورد یا نه!!!
اما نمیدونم نفوذش داخل خاک کم میشه حالا دقیق ازش میپرسم بهت اطلاع میدم :YMPEACE:

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 7:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید عزیز خیلی لطف می کنی برام بپرسی پس من منتظر جواب شما میمانم . دوستان دستگاه را باچه قیمتی واز کجا گرفته ?
با سپاس فراوان از شما

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delavarlak نوشته است:
سید عزیز خیلی لطف می کنی برام بپرسی پس من منتظر جواب شما میمانم . دوستان دستگاه را باچه قیمتی واز کجا گرفته ?
با سپاس فراوان از شما

خواهش میکنم
گفتم که مال من نیست یکی از دوستان داره فکر کنم 10 تومن از گنجیاب قرن گرفت
ولی من پیشنهاد میکنم از کس دیگه ای بگیری گرچه آدم کلاهبردار و پول خواری نیست ولی خوش قول هم نیست [-X

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 2:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید عزیز از جواب سری تان منونم لطفا در صورت تست در خاک ما را هم در جریان تست قرار بده
باتشکر فراوان

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 4:44pm

دوستان لند کرافت واقعا خارج ایران تولید میشه؟
من چند روز پیش زنگ زدم فلزیاب قرن میگفت تولید کرجه و بدرد نمی خوره و از این حرفا
گرت atx هم نمیشناخت میگفت پیشنهادم گرت 2500 و اوولوشن هست حتی میگفت بلک هاوک هم بدرد نمیخوره

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 9:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI و 217 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure