انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 5:04am

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 ماینر 4 
نویسنده پیغام

درود به همه دوستان
مدار دستگاه ماینر 4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من این مدارو از یکی گرفتم میخواستم نظرتونو راجبش بگید . ممنون

خصوصيات د ستگاه:

1- توانايي تشخيص فلزات حجيم تر در عمق بالا

2- توانايي کارکرد دستگاه در تمام مناطق کوهستان­

3- توانايي شناسايي فلز طلاي يونيزه (طلاي قديمي که در خاک به مدت طولاني مانده است ودر اطراف خود ميدان مغناطيسي ايجاد کرده است) در عمق 4متر

4- توانايي تشخيص فلز طلاي جديد در عمق 80/2متر

5- حالت جدا کردن فلز طلا از فلزات ديگر چون آهن – آلمينيوم – مس – مفرق

6- تشخيص فلز طلا با استفاده از قدرت پالس و نشان دادن طلا با استفاده ازکد

7-داراي منوي تنظيم –صدا – افزايش برد حتي تا بيش از 4متر (که در اين حالت فلزات زير 5سانت را نمي زند)-تنظيم ثبات دستگاه-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پیوست:
miner 4.zip

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 26 اسفند1392 - 4:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز سالهاست که از رکبی که بچه ها ازین فلزیاب خوردن میگذره حالا شما اومدین دوباره میخوای روی این فلزیاب کار کنی یدونه کلنگ خالی با یدونه بیل رو بردار برو سر زمین شاید بتونی عملکرد ی بهتر از ماینر داشته باشی

دوشنبه 26 اسفند1392 - 4:28pm

ممنون دوست عزیز من اطلاعاتی از این دستگاه نداشتم یکی از دوستانم مدارشو داد گفت دستگاه خوبیه

دوشنبه 26 اسفند1392 - 4:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش
چندين بار به دوستان گفته ام كه برنامه نويس برنامه رو محدود كرده
حتي روي بافرش سعي كردم دستكاري كنم ولي نشد ~X(

دوشنبه 26 اسفند1392 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان استاد mee توضیحات کامل این مدار را دادند نمیشه کاری کرد

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 26 اسفند1392 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بذار از ماینر یه چیز بگم اون موقع ها که تازه تو انجمن تعمیر کاران بود من ساختم باور کن با مصیبت تونستم قطعاتشو گیر بیارم حتی برای راحتی و تمیزی کار DC2DC هارو هم اماده خریدم خلاصه ساختمش و کار میکرد تفکیکش حدسی بود اصلا ما رفتیم یجارو باهاش زدیم که قشنگ سوت میکشید و لاین تفکیک هم پر میکرد چند بار امتحانش کردیم که دیدیم داره میزنه اقا شب مشغول شدیم کندیم و کندیم رسیدیم به اجر قدیمی البته اجر در 1.5 متر ببعد بود منم شک کردم گفتم یعنی اینهمه برد داره در صورتیکه سکه رو 25 سانت میزد گفتم شاید بار بزرگه دوباره با کلنگ و دیلم شروع کردیم به کندن چند متر رفتیم دم صبح بود دیدم یک کمپرسی بنز 10 تن بیشتر فقط اجر در اوردیم چیزی پیدا نکردیم فرداش دوباره با ماینر همه اونجا وداخل اجرهارو هم گرفتیم هیچی نبود امپر چسبونده بودم حساب کردم اگه بجاش رفته بودم بنایی حداقل با دستمزد اون موقع که 10 هزار تومن نزدیک به 150 هزار تومن پول درمیاوردم حداقل قطعات ساخت متینر در میومد
خلاصه یجا دیگه هم رفتیم که گاوداری کنارش بود من بطرف قضیه اینطوریه چون اینجارو هم میزد و 1 متر کندیم دیدم چیزی نیست باز طرف فرداش 2 متر دیگه کنده بود هیچی نبود تازه منم فحش میداد میگفت من چقدر کندم هیچی نبوده در صورتیکه من گفته بودم بهش ولی گوش نکرد

دوشنبه 26 اسفند1392 - 6:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 140 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure