انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:10pm

پاسخ به موضوع  [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 puls power dx850 pro (کمک برای تعمیر) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
سلام رستم جان خودت را خسته نکن ایراد از برنامه میکروست البته به نظر من اگر میکرو پایه داره بیرونش بیار و میکرو را بذار رو پروگرمر ببین میتونی هگز را استخراج کنی یا نه؟ اگر نمیشه به احتمال زیاد کارش تمامه امیدوارم نظر من اشتباه باشه

اگه اينكار رو بكني يايد يه كريستال 12 مگا هنگام خواندن ميكرو به پايه هاي كريستا وصل كني وفيوز بيتها رو بخون اگه تونستي فيوز بيتها رو بخوني ميكرو سالمه وگرنه بقول دوستمون بايد بيخيالش شي

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصر خان واسه خوندن هگز رو پروگرمر مگه کریستال لازمه؟به نظر من که نباید لازم باشه

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
ناصر خان واسه خوندن هگز رو پروگرمر مگه کریستال لازمه؟به نظر من که نباید لازم باشه

بله اگه هنگام پروگرم كردن در فيوز بيت هاي مربوط به انتخاب كريستال از كريستال خارجي استفاده كني بايد اين كار رو بكني وگرنه صداي دينگ رو ميشنوي :D

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصر خان میکرو چنس به عنوان مثال از کریستال خارجی استفاده میکنه ولی هیچ وقت من از کریستال مجزا استفاده نکردم پس کار پرگرمر این وسط چیه؟

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم از همه دوستان
السیدی روبا مدار چنس تست کردم سالم بود
zinteredi عزیز ممنون از شما حتما فردا کارهای که گفتید رو انجام میدم
از شما هم ممنونم جناب
mahdi8877 خیلی کمکم کردید
only for you این کارو کردم ولی پرو گرمرم این آی سی رو نمیشناسه
بعدش بعید میدونم برنامه نویس اجازه کپی رو تو برنامش داده باشه فکر کنم همه فیوزهای امنیتیشو فعال کرده باشه
خلاصه ممنونم
مدار آنالگشو جدا کردم قدرتش فکر کنم 2برابر دلتا باشه من با یه سیم پیچ داغون با دلتا که یک ماه روش کار کردم سکه 200 تومانی رو تو 25 سانتی میزنم ولی با همین دستگاه که هنوز روش کار نکردم تقریبا تو 35 سانتی میزنه
همه چیشو پاک کردن ولی با وجود شما استادای خوب همشو در میاریم فردا عکس مدارو با قطعاتی که مقدارشون مشخصه میزارم
تا دوستان استفاده کنند
بازم ممنونم

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از چه پروگرامری استفاده کردی رستم جان؟

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

stk500

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جیگر طلا stk500 مربوط به avr میشه اگر اشتباه نکنم طبق فرمایش مهدی باید از پروگرامر 8051 استفاده بشه

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
stk500

رستم جان موقع خواندن ميكرو يك كريستال به پايه هاي كريستال روي سوكت پروگرمر بزن وامتحان كن اگه ميكرو قفل هم باشه باز ميخونه منتها اطلاعات قفل شده فلش رو ميخونه

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

only for you نوشته است:
ناصر خان میکرو چنس به عنوان مثال از کریستال خارجی استفاده میکنه ولی هیچ وقت من از کریستال مجزا استفاده نکردم پس کار پرگرمر این وسط چیه؟

دوست عزيز شما لاك بيتهاش رو كه قفل نكردين اگه قفل ميكردين بايد اينكار رو ميكردين :D

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: parparvazsofi و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure