انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 7:34pm

پاسخ به موضوع  [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی
 puls power dx850 pro (کمک برای تعمیر) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم عکس ال سی دی
دوستان چه این برد درست بشه و چه نشه ازتون ممنونم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا مهدی
بدون السیدی هم چیزی نشوننمیده تو اسکوپ ولی وقتی انگشتمو رو پایه های کریستال میزارم و دستگاهو روشن میکنم بوق میزنه

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خیلی جالبه دوباره انگشتمو زدم به پایه های کریستال دیگه آلارم نمیده

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رستم جان بايد موقعي كه السيدي رو از جاش در بيارين اينطوري باشه وقتي جا ميزنين بايد كاراكترها روي صفحه بياد اگه ولتاژ ميكرو كنترلر درست باشه بايد كاراكتر ها بياد در ضمن اگر جاي 16در 4 همون 16 در 2 رو بزنين بايد كاراكترها بياد ولي فقط دوسطرش رو ميبينين من خودم جاش زده ام
اگه كريستال خراب نباشه بايد روي 4 پايه ديتا از پايه 11 الي 14 پالس باشه همون كريستال خودش رو جاش بزنين

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کیریستال رو تعویض کنید

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اهمتر كريستال رو چك كنين اگر هيچ مقاومتي نداشته باشه وعقربه از جاش تكون نخوره سالمه ضمنا از بدنه كريستال بايك سيم به منفي وصل كنين دوپايه كريستال رو هم با خازنهاي 18 پيكو فاراد عدسي به زمين وصل كنين
ممكنه برنامه نويس براي اينكه برنامه حك نشه از پايه هاي پالس ساز آيسي همون oc0 و oc1a , oc1b پالس قفل بهش بده كه بدون خواندن اين پالس آيسي شروع به كار نكنه كه در اون صورت يكمي سخت ميشه :D
و اگر كريستال سالم بزنين و ولتاژ تغذي هم درست باشه واگر قفل سخت افزاري كه همون 555 ميتونه باشه به ميكرو داده نشه قاعدتا بايد مدار كار كنه كه در غير اينصورت ميكرو وبرنامه اش پريده
جهت اطمينان همه كليدها وبازر وكليه خروجيها و ورودي ها رو قطع كنين فقط السيدي بمونه اگه باز جوابي نباشه و پايه هاي ديتاهم هيچي نباشه به رحمت خدا رفته آيسي اصلي :((
رستم جان اونيكي ميكرو و بقيه آيسيها رو از مدار در بيارين فقط آيسي اصلي بمونه با السيدي اول ولتاژ تغذيه رو چك كنين ببينين 4.7 ولته بعد هم ببينين روي السيدي چيزي مياد؟

آخرین بار توسط zinteredi در یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:48am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کیریستالو عوض کردم نشد روی اون چهار پایه هم موجی ندارم
فقط وقتی به زیر پایه کریستال دست میزنم تو 4 پایه بعضی وقتا شکل موج پاینو دارم
من کریستال 4 مگاهرتز گذاشتم ولی کریستال خودش عکس زیراست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی یه ال سیدی 2*16 سالم گذاشتم با میکرو و بی میکرو و با حداقل و حداکثر کنتراست فقط صفحه آبیه

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
راستی یه ال سیدی 2*16 سالم گذاشتم با میکرو و بی میکرو و با حداقل و حداکثر کنتراست فقط صفحه آبیه

اون عكس بالايي كه با السيدي 16 در 4 هست رو كي گرفتين همين الان به اون السيدي وصله يابه 2در 16 وصله؟
از همون كريستال خودش نوشو بگيرين جاش بزنين ولتاژ رگوله شده 5 ولته بيروني به مدار بدين مواظب باشين از 5 ولت بيشتر نباشه
اگر باز هم هيچ چي نباشه آيسي پريده :-s
در مورد اين عكس اسيلوسكوپ كه گزاشتين بايد عرض كنم كه آيسي شما كار نميكنه اون هم نويزه واز طريق انگشتتان به مدار وارد ميشه همين وگرنه بايد مثل صفحه اول در پايه هاي ديتا پالس مي بود

آخرین بار توسط zinteredi در یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:04am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 24 اسفند1392 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام رستم جان خودت را خسته نکن ایراد از برنامه میکروست البته به نظر من اگر میکرو پایه داره بیرونش بیار و میکرو را بذار رو پروگرمر ببین میتونی هگز را استخراج کنی یا نه؟ اگر نمیشه به احتمال زیاد کارش تمامه امیدوارم نظر من اشتباه باشه

به امید سوسوی زرد

یکشنبه 24 اسفند1392 - 1:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure