انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:48pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان، چطوری میشه روی این فلزیاب یک سویچ نصب کنیم که فقط طلا رو بزنه؟ مثلا دوتا سیم سویچ رو وصل کنیم به کدام قسمتهای مدار؟ ممنون اگرراهنمایی کنید.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

پنج شنبه 22 آذر1397 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
چنگیز نوشته است:
سلام دوستان، چطوری میشه روی این فلزیاب یک سویچ نصب کنیم که فقط طلا رو بزنه؟ مثلا دوتا سیم سویچ رو وصل کنیم به کدام قسمتهای مدار؟ ممنون اگرراهنمایی کنید.

درود @};-
اگه کاربر تازه وارد بودین واین سوال رو می پرسیدین میشد بهش جواب داد اما بعداز حدود200پست ومطالعه در انجمن ~X( ~X( :ymsick:
اگه به قصد فروش باشه هرکجاش که دوست دارین وصل کنید :D اما اگه واقعا برای خودتون میخواید یا سوال شده همچین چیزی شدنی نیست !نه تنها رواین مدار بلکه توهیچ دستگاه ساخته شده تا امروز!و اگر هم جایی شنیدیددر حد حرف وتبلیغ وکلاهبرداری هست!

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 22 آذر1397 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

A.D.H1360 نوشته است:
چنگیز نوشته است:

درود @};-
اگه کاربر تازه وارد بودین واین سوال رو می پرسیدین میشد بهش جواب داد اما بعداز حدود200پست ومطالعه در انجمن ~X( ~X( :ymsick:
اگه به قصد فروش باشه هرکجاش که دوست دارین وصل کنید :D اما اگه واقعا برای خودتون میخواید یا سوال شده همچین چیزی شدنی نیست !نه تنها رواین مدار بلکه توهیچ دستگاه ساخته شده تا امروز!و اگر هم جایی شنیدیددر حد حرف وتبلیغ وکلاهبرداری هست!

بنده تقریباچند ماهی پیگیر این فلزیاب نبودم ونمیدونم به کجا رسیده! گفتم شاید دوستان متخصص توانسته انداین دستگاه رو به یکجایی برسانند وماهم دراین انجمن از تجارب شان استفاده کنیم،متاسفانه شما بجای راهنمایی کردن وکنترل خود یکدفعه جبهه میگیرید ...
این کلید گلد که روی فلزیاب میگم خودم قبل ازگذاشتن پستم دیدم که یکی از دوستانم فلزیابی خریده بود 8 میلیون که روش این کلید رو داشت و به محض زدن روی کلید طلا فقط طلا رو میزد، دستگاه روباز کردم ودیدم tl خودمونه، فقط کل مدار در رزین نیمه قوطه ور شده قرار داشت که امکان رویت وجودنداشت و شماره ای سی ها پاک شده بودند .

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

جمعه 23 آذر1397 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آزموده را آزمودن خطاست @};- تاوقتی فلزجو هست و واقعا افتخار مهندسی ایرانیه تو کل دنیا چرا چیز دیگه! ما طلایاب مطلق نداریم /:)
مهندس حمید پرچمت بالاست \M/ @};-

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

جمعه 23 آذر1397 - 8:33pm
مدیر کل
مدیر کل

چنگیز نوشته است:

دوست عزیز البته بنده به این مدار آنالوگ کار ندارم چون ساختار و روش کارش ساده تر از اینهاست که حتی در تفکیک آهن نسبت به سایر فلزات دقت خوبی داشته باشه! این موضوع رو قبلا مفصل توضیح دادم. اما شخصا شاید حدود 20 سال هست دنبال دستگاهی هستم که یا فقط طلا رو بزنه یا طلا رو نسبت به سایر فلزات تفکیک کنه. قطعا عرض میکنم تا این لحظه در دنیای کاوش نه تنها چنین دستگاهی وجود نداره بلکه از نظر علمی هم روشی برای این کار ابداع نشده! هر چه میبینید یا میشنوید چیزی نیست جز حاصل تستهای ناقص و اشتباه یا ادعای تبلیغاتی کذب فروشندگان! دستگاه مورد نظر برای تفکیک طلا از هر نوعی هم که باشه باید از یک تست ساده که برای همه امکانپذیره سربلند بیرون بیاد. به این صورت که دستگاه باید 3 قطعه طلای متفاوت شامل یک سکه و یک انگشتر و یک النگوی طلا هر کدوم رو بصورت مجزا بعنوان طلا اعلام کنه و چند فلز دیگه شامل آهن و آلومینیوم و مس و ... رو از نوع دیگه اعلام کنه. دستگاهی که تست به این سادگی رو بتونه درست انجام بده میلیاردها ارزش داره!

شنبه 23 آذر1397 - 1:17am
مدیر کل
مدیر کل

Rooz نوشته است:
آزموده را آزمودن خطاست @};- تاوقتی فلزجو هست و واقعا افتخار مهندسی ایرانیه تو کل دنیا چرا چیز دیگه! ما طلایاب مطلق نداریم /:)
مهندس حمید پرچمت بالاست \M/ @};-

خیلی ممنون از لطف شما. @};-

شنبه 23 آذر1397 - 1:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
چنگیز نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
چنگیز نوشته است:

درود @};-

بنده تقریباچند ماهی پیگیر این فلزیاب نبودم ونمیدونم به کجا رسیده! گفتم شاید دوستان متخصص توانسته انداین دستگاه رو به یکجایی برسانند وماهم دراین انجمن از تجارب شان استفاده کنیم،متاسفانه شما بجای راهنمایی کردن وکنترل خود یکدفعه جبهه میگیرید ...
این کلید گلد که روی فلزیاب میگم خودم قبل ازگذاشتن پستم دیدم که یکی از دوستانم فلزیابی خریده بود 8 میلیون که روش این کلید رو داشت و به محض زدن روی کلید طلا فقط طلا رو میزد، دستگاه روباز کردم ودیدم tl خودمونه، فقط کل مدار در رزین نیمه قوطه ور شده قرار داشت که امکان رویت وجودنداشت و شماره ای سی ها پاک شده بودند .

درود بی پایان برشما سرور گرانقدر @};-
ابتدا جا داره به دلیل لحن نگارشم از شما عذرخواهی کنم که ظاهرا موجب رنجش شما شده @};- @};-
اما راجع به مطلبی که بیان کردید هم حق با شماهست وهم نیست!
تصور میکنم وجود فلزیاب انجمن (فلزجو) باعث به وجود اومدن این ذهنیت در شما شده که قصد بنده وامثال من دراینجاتخریب سایر مدارات وبزرگنمایی مداری خاص هست!؟که اگه اینجوره مطمعن باشید که بنده واکثر کاربران در هیچکدوم از منافع مالی مستقیم فلزجو ذینفع نیستیم که بخوایم از اون دفاع کنییم وحتی اگر هم بودم باز دلیل بر زیرپا گذاشتن حقایق نمیشد!پس نه دلیلی داره بخوام مداری رو تخریب کنم ونه لهن نوشتارم جوری بود که معنی تخریب مداره خاصی روبده ودقت کنید در آخرش نوشتم هیچ مداری!!یعنی تی ال،فلزجو،پلونوس،لورنز،مینلب،کبرا و........!
دلیل رد قاطع من هم به خاطر نوعی مدار تی ال نیست بلکه این مورد که شمافرمودید کلا خارج از توان سیستم سنس پالسی هست مثله اینکه بگید دیروز یه تراکتور رو دیدم که یه دکمه داشت میزد پرواز میکرد!خوب منه شنونده آگاه به نکات فنی پرواز میبینم تراکتور نه وزن نه شکل ونه تکنولوژی ونه....لازم واسه پرواز رونداره واگه بخوای اونارو براش ایجاد کنی اونوقت دیگه تراکتور نیست :D
موردی هم که شما دیدین افزودن قابلیتی شبه آیرون ماسک بوده که در مواجهه با آهن بوق دستگاه رو قطع میکنه وزمانی شما میتونید با اطمینان بگید درست بوده وکار میکرده که ابتدا با همه فلزات در حجم واندازه یکسان تست بشه!از جمله طلا،مس،نقره،آلومینیوم،آهن و......!ودر بین اینها فقط طلا رو از فاصله معقول سنس کنه ومهمتر از اون تست همین مورد زیر خاک هست که زمین تا آسمون با تست هوایی فرق داره، اگه با این شرایط فقط طلا سنس شد اونوقت میشه گفت درسته!
ضمنا این مدار علیرقم آنالوگ بودن مشروط به ساخت ومونتاژدرست یکی از بهترین مدارات موجود در نت هست که بنده به شخصه با اون مثلا یک بار یک خنجر مفرقی کوچیک رو تونستم از عمق یک متر وشصت سانتی بیرون بکشم!وکلی هم درساخت و اوپراتوری اون تجربه دارم وخوشحال میشم اگه بشه حتی یک پله اون رو ارتقاع داد!اما ارتقاعی که واقعا کار کنه والا که فروشنده ها تا حالا انواع قابلیتهارو براش ایجاد کردن اما دریغ از یه عملکرد درست واستاندارد وقابل تکیه!

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 24 آذر1397 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://uupload.ir/files/wqjj_picture_20 ... 10_264.jpg
اینم ریز ترین موردی که با لوپ تخت 25 تو عمق 30 سانت در اوردم.

شنبه 24 آذر1397 - 7:14pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
اين مشكلات معيشتي باعث شد ديگه دوستان محقق در اين زمينه در انجمن كم لطف شدن بلانسبت مهندس حميد بزرگوار ، و رد و بدل اطلاعات نميكنن و اگر به دست آوردي برسن براي خودشون هست و همين مدار تي ال پير مرد 70 ساله رو به شكلهاي مختلف و با اسمهاي مختلف دارن توي بازار ميفروشن ! كه همه هم تبليغات دروغي ميكنن در مورد سنس و تفكيكش ! بنده بايد عرض كنم تا حالا فلزجو خيلي هارو به موفقيت رسونده و يك دستگاه حرفه اي هست ، اما نه ساخته شده به دست هر كم تجربه اي !!!! به شرطي كه توسط يك اپراتور و محقق با سابقه ساخته و مونتاژ بشه و مدار و لوپها همخواني داشته باشن ! در اينصورت دستگاهي هست كه ميشه بخوبي ازش نتيجه گرفت ! بنده در همين انجمن عرض كردم كه با لوپ 50 در عمق حدود 50 شايد مقداري بيشتر يك تيكه سيم مسي قديمي به اندازه 10 سانت گرفتم كه با ميتر 100 يا 120 با نقطه زن فلزجو سنس قوي ميشد ! درصورتي كه بعد از بيرون اومدن روي هوا فقط حدود 20 سانت با ميتر 10 يا 15 سنس ميشد ! از تفكيك و دقت بالاي تفكيك هم لذت بردم كه موقع سنس گفتم غير آهني هست ، خودتون تخمين بزنيد فرق فلز جديد و قديم رو :YMPEACE: فلزجو رو ميشه بصورت حرفه اي و نيمه حرفه اي باهاش كار كرد با سرعت عمل بالا ، ولي لوپ تي ال رو بايد خيلي آرام حركت داد تا فلز زيرخاك رو رد نده ! و حوصلۀ زيادي ميطلبه و درصد موفقيت كمتر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 29 آذر1397 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی جان متاسفانه فلزجو اپراتوری حرفه ای مطلبه و کوچکترین ضعق در اپراتوریش برابر است با خطاهای زیاد.البته تی ال هم باید به دست کننده کارش مونتاژ شده باشه که این برا تمامی مدارات الکتریکی شامل هست که در غیر اینصورت با خطارمواجه خواهی شد.
این عکسی که گذاشتم فک کنم گویای کیفیت مدارم باشه البته من خودم از کسی دیگر تهیه کردم خلاصه فک کنم برا اماتورهایی مثل من گزینه ای بعدی بعداز فلزجو تی ال باشه که در نوع خودش از بهتریناس.

پنج شنبه 29 آذر1397 - 9:22pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure