انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:07pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 768 , 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز..من میخوام تی ال رو بسازم..اگه نکته ای چیزی داره لطفا راهنمایی کنین.درمورد ساخت.عمق کاوش و.... قطعاتش رو از کجا بصورت یکجا سفارش بدم

یکشنبه 25 شهریور1397 - 11:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rasol1377 نوشته است:
سلام دوستان عزیز..من میخوام تی ال رو بسازم..اگه نکته ای چیزی داره لطفا راهنمایی کنین.درمورد ساخت.عمق کاوش و.... قطعاتش رو از کجا بصورت یکجا سفارش بدم

همچین آش دهن سوزی نیست.قطعاتش همه جا هست،چهره،پایا،،، از نظر عمق زنی تو بهترین حالتش هشتاد درصد عمق فلزجو رو میزنه،ولی نه تفکیکی،نه هیچ تنظیمی برا فرکانس و بقیه قضایا،،،،
نساز آقا،نساز، وقتتو حروم این چیزا نکن

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 28 شهریور1397 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی,
میخواستم بدونم فرق بین تی ال 12000 و12 رگلاتور, در چیه کدومش بهتره, چند روزه دارم مطالب میخونم و کدومشو میشه مگنومتر وصل کرد, تو یکی از صفحها خوندم که یه قطعه ای نصب میشه که تا 4 متر میشه اسکن هم کرد, ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
با تشکر از زحمات دوستان, بخصوص استاد حمید

پنج شنبه 2 آبان1397 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
سلام بر همگی,
میخواستم بدونم فرق بین تی ال 12000 و12 رگلاتور, در چیه کدومش بهتره, چند روزه دارم مطالب میخونم و کدومشو میشه مگنومتر وصل کرد, تو یکی از صفحها خوندم که یه قطعه ای نصب میشه که تا 4 متر میشه اسکن هم کرد, ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
با تشکر از زحمات دوستان, بخصوص استاد حمید

هیچ فرقی ندارند فقط 12 رگولاتور رو روگولاتورها رو حذف کن یدونه بذار در ضمن مگنو متر هم بدرد نمی خوره و اینکه بجای هر دو فلز جو بسازی بهتره امکانات بیشتری داره و دیجیتاله

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 5 آبان1397 - 4:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:
rasol1377 نوشته است:

همچین آش دهن سوزی نیست.قطعاتش همه جا هست،چهره،پایا،،، از نظر عمق زنی تو بهترین حالتش هشتاد درصد عمق فلزجو رو میزنه،ولی نه تفکیکی،نه هیچ تنظیمی برا فرکانس و بقیه قضایا،،،،
نساز آقا،نساز، وقتتو حروم این چیزا نکن

دوست عزیز جسارتا رو چه حسابی میفرمایید تی ال بدرد بخور نیس،
تو شرایط یکسان فلزجو چند مورد سنس داشت که تی ال نزد بعداز جفاری دیدیم سنگ زده و خطا،البته جسارت نشه خدمت حمید عزیز من منظورم برا اپراتورهای مبتدی هست که از نظر من سیستم انالوگ برا مبتدی ها بهتره از جمله تی ال که خیلی از دوستان تو پالسی ها همین تی ال رو پیشنهاد دادن.

جمعه 9 آذر1397 - 11:57pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

البته هر مداری ارزش خودش رو داره. این مدار نزدیک 5 ساله که در انجمن مطرح شده و بسیاری از دوستان هم ساختن و نتیجه کارش مشخصه. پالسی فلزجو هم 4 ساله در انجمن مطرح شده و میزان اقبال عمومی چه در انجمن و چه خارج انجمن و حتی در سایتهای خارجی مشخص هست! اصولا هر دستگاهی حتی اگر ردیاب هم باشه وقتی قدرت بیشتر و رنج برد وسیع تری داشته باشه خطاهاش هم بیشتر هست. فرقی نمیکنه چه دستگاهی باشه. اما در فلزجو بر خلاف این مدارات آنالوگ معمولی علاوه بر قدرت بیشتر تفکیک خاص و پارامترهای دقیقی هم برای سنس اعلام میشه که قابل مقایسه نیست و بررسی این پارامترها کمک زیادی میکنه که صحت هدف مشخص بشه. حالا اینکه اپراتور مبتدی هست و اون دستگاه بدردش نمیخوره و این بدردش میخوره بنظر من بحث صحیحی نیست! کدوم اپراتور مبتدی بدون شانس تونسته در کاوش موفقیتی کسب کنه؟! حتی یک دستگاه بوقی ساده هم قلقهای زیادی داره که یک اپراتور واقعا مبتدی نمیتونه همون بار اول ازش نتیجه بگیره و باید بارها خطا رو تجربه کنه تا بلکه به موفقیت برسه. همین خطاها که میفرمایین موارد برعکسش هم طی این مدت کم نبوده. حتی شده جایی رو با فلزجو گرفتن و درست هم بوده اما لورنز هم اون نقطه رو نگرفته دیگه این مدار که جای خود داره. ضمن اینکه اون دوستانی که میفرمایین خیلیاشون برای ما در انجمن شناخته شده هستن! یا دید صحیح و معقولی توی این کار ندارن و یا اصلا بنوعی ذینفع هستن و از سر واقعیت صحبت نمیکنن که در این صورت تکلیف داستان مشخصه! وگرنه این همه دوستان در انجمن هستن و هر دو مدار رو هم ساختن و حداقل بالای 90 درصدشون تایید کردن که فلزجو بمراتب بهتر هست.

شنبه 9 آذر1397 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
البته هر مداری ارزش خودش رو داره. این مدار نزدیک 5 ساله که در انجمن مطرح شده و بسیاری از دوستان هم ساختن و نتیجه کارش مشخصه. پالسی فلزجو هم 4 ساله در انجمن مطرح شده و میزان اقبال عمومی چه در انجمن و چه خارج انجمن و حتی در سایتهای خارجی مشخص هست! اصولا هر دستگاهی حتی اگر ردیاب هم باشه وقتی قدرت بیشتر و رنج برد وسیع تری داشته باشه خطاهاش هم بیشتر هست. فرقی نمیکنه چه دستگاهی باشه. اما در فلزجو بر خلاف این مدارات آنالوگ معمولی علاوه بر قدرت بیشتر تفکیک خاص و پارامترهای دقیقی هم برای سنس اعلام میشه که قابل مقایسه نیست و بررسی این پارامترها کمک زیادی میکنه که صحت هدف مشخص بشه. حالا اینکه اپراتور مبتدی هست و اون دستگاه بدردش نمیخوره و این بدردش میخوره بنظر من بحث صحیحی نیست! کدوم اپراتور مبتدی بدون شانس تونسته در کاوش موفقیتی کسب کنه؟! حتی یک دستگاه بوقی ساده هم قلقهای زیادی داره که یک اپراتور واقعا مبتدی نمیتونه همون بار اول ازش نتیجه بگیره و باید بارها خطا رو تجربه کنه تا بلکه به موفقیت برسه. همین خطاها که میفرمایین موارد برعکسش هم طی این مدت کم نبوده. حتی شده جایی رو با فلزجو گرفتن و درست هم بوده اما لورنز هم اون نقطه رو نگرفته دیگه این مدار که جای خود داره. ضمن اینکه اون دوستانی که میفرمایین خیلیاشون برای ما در انجمن شناخته شده هستن! یا دید صحیح و معقولی توی این کار ندارن و یا اصلا بنوعی ذینفع هستن و از سر واقعیت صحبت نمیکنن که در این صورت تکلیف داستان مشخصه! وگرنه این همه دوستان در انجمن هستن و هر دو مدار رو هم ساختن و حداقل بالای 90 درصدشون تایید کردن که فلزجو بمراتب بهتر هست.

اتفاقا صحیح میفرمایید حمید جان و نه من و نه کسی دیگر منکر برتری فلزجو نیس ولی خب باید حتما اپراتورش حرفه ای باشه تا بتونه باهاش به نتیجه برسه.
ولی من بشخصه از تی ال راضی هستم که ثباتشم عالیه.

شنبه 10 آذر1397 - 10:19am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
bazargardan نوشته است:
حمید نوشته است:

اتفاقا صحیح میفرمایید حمید جان و نه من و نه کسی دیگر منکر برتری فلزجو نیس ولی خب باید حتما اپراتورش حرفه ای باشه تا بتونه باهاش به نتیجه برسه.
ولی من بشخصه از تی ال راضی هستم که ثباتشم عالیه.

درود دوست گرامی @};-
راجع به ثبات هم در حالت عادی ودید عموم حق باشماست اما اگه فنی به مبحث نگاه کنیم باید فرکانس،نوع ساخت،پهنای پالس،حساسیت وشرایط تست یکسان باشه تا بشه نظر درست داد !این درحالی هست که در تی ای تمام این پارامترها در محدوده حداقل وخارج از کنترل کاربر قرار داره ومشخصه که اگه فرکانس وپهنای پالس وحساسیت فلزجورو هم درست مثل تی ال تنظیم کنید میبینید که نه تنها به لحاظ ثبات کمتر نیست بلکه با داشتن قابلیتی مثل گرند اصلا تی ال در حد واندازه ای نیست که حتی بخواد با فلزجو مقایسه بشه :-BD

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 10 آذر1397 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از نظراتتون.
بازم میگم فلزجو سیستم خوبیه بشرط لینکه اپراتور حرفه ای باشی و بتونی با ایتم ها بازی کنی و بهترین تنظیمات رو برا سنس لحاظ کنی.

شنبه 10 آذر1397 - 3:58pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

bazargardan نوشته است:
ممنون از نظراتتون.
بازم میگم فلزجو سیستم خوبیه بشرط لینکه اپراتور حرفه ای باشی و بتونی با ایتم ها بازی کنی و بهترین تنظیمات رو برا سنس لحاظ کنی.

با سلام
بله درست میفرمائید ، اپراتوری و اپراتور خوب بودن یک هنر هست که هرتازه کاری نمیتونه به سرعت اپراتور خوبی بشه مخصوصاً با نقطه زنهای حرفه ای و خوب منجمله نقطه زن خوب و افتخار ایران ، فلزجو ! ، این نظراتی که بعضی فروشنده های تی ال و مدارات آنالوگ در شبکه های مجازی و غیره میدن به این خاطر هست که با افراد مبتدی در این کار رو برو هستن و بیشترین متقاضی خرید نقطه زنهای آنالوگ افراد تازه کار و کم اطلاع هستن ! چون آگاهی از عملکرد و مزیتهای یک سیستم خوب رو ندارن ! والا هر دستگاه دیجیتال حرفه ای که باشه اپراتور حرفه ای طی چندماه بخوبی رمز موفقیت دستگاه رو پیدا میکنه ! زنده باد مهندس حمید :YMPEACE: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 14 آذر1397 - 10:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 768 , 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kürşat و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure