انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:28pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 759 , 760 , 761 , 762 , 763 , 764 , 765 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب اگه جناب اسدف تغییرات رو اعلان کنند اونوقت ممکنه فرید باقری و دارودسته ش کپی برداری کنن! :D

سه شنبه 30 خرداد1396 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرافرین نوشته است:
خب اگه جناب اسدف تغییرات رو اعلان کنند اونوقت ممکنه فرید باقری و دارودسته ش کپی برداری کنن! :D

ای بابا دوست عزیز اینجا هر کی در توان خودش داره میسازه و میفروشه البته نه اونایی که مایه دارند فقط انصاف داشته باشیم قیمت معقول باشه و تا جایی که میشه از قطعات اورجینال استفاده کنیم چه ایرادی داره کسی که سررشته از الکترونیک نداره ما با قیمت منصفانه دستگاه بسازیم بدیم دستش و مانع بشیم نیفتند تو دام شیاد و کلاهبردار مهم اینه که مبلغ نجومی واسه یه دستگاه دستساز نپردازند . [-X

سه شنبه 30 خرداد1396 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوستان عزیز
نمیخواستم دخالت کنم ولی مطالبو خوندم گفتم نظری بدم جناب داوودجسارت نشه بهترنیست کسایی که tlمیفروشن بیان همون فلزجوروبسازندباکیفیت خوب به همون مردم بدن وبا قیمت مناسب اپراتوریشم بهشون اموزش بدن؟؟
چون به نظر من فلزجوخیلی سرترازاین انالوگاست .به هدف رسیدنم بافلزجوخیلی بیشتر ازانالوگاست
فقط میمونه پروگرامش که به مشتری بگید بعد از300بارروشن خاموش دستگاهو بیار که برات پرکنم .
وگرنه اصلا نمیشه فلزجورو بزارید واین انالوگو به مردم بدید . [-X

سه شنبه 30 خرداد1396 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه باره فکرنکنید من فروشندم نه به هیچ عنوان حتی ازمنم چند نفری پرسیدن دستگات چیه من با افتخارگفتم ایرانیه اسمشم فلزجو کسیم دستگاه بخواد بخره میگم نخر خودم برات دستگاه میزنم .چون به جرعت میتونم بگم 95درصدمردم ازسرگذشت فلزیاب خبر ندارن فکرمیکنن فلزیاب خریدن گنجم همراش هست

سه شنبه 30 خرداد1396 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جواد جان چرا ناراحت بشم حرفتون منطقی هست من هم مثل شما عمل میکنم و در مورد آنالوگ و دیجیتال من بهشون توضیح میدم خودشون تصمیم میگیرن صد البته که فلزجو سرتر از هر آنالوگیه چرا دروغ بگم من کنار لورنز یه فلزجو دارم واسه خودم جدیدا پلونوس رو هم اضافه کردم هر چی باشه تایید 3 دستگاه بهتر از یک دستگاه هست مگه نه ؟ ممنون از شما

افرادی هم هستند که بخواهند دیجیتال رو یاد بگیرند زمان میبره و عصابشون نمیکشه مگه نمیدونی دیگه عصاب واسه کسی نمونده :D یکیش خودم :-w

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد جان تو پست دومتون فرمودین فکر نکنین من فروشنده ام . داداش مگه فروشندگی خلافه فقط شرطش مونتاژ خوبه در مقابل مبلغی که از مشتری میگیرین . با انصاف باشی حلاله نوش جونت . درون ناگفته های جناب مهندس حمید یه چیزی رو میشه فهمید این مرد شریف قصدش اینه مردم واسه خرید یک دستگاه شرکتی یا دستساز دار و ندارشونو نفروشن وگرنه درسته من و شما برنامه نویسی بلد نیستیم ولی میتونیم مونتاژ خوب با قطعات خوب دست مردم بدیم . درود به شرف مهندس حمید @};- @};-

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم بگم من یه دوستی دارم همش بهم میگه یه قاب خوشگل بزنیم به قیمت خوب بفروشیم به قرآن من قبول نمیکنم حاضرم دو روز رو جلد قاب خودم با دست کار کنم ولی برچسب شرکتی و یا اسم قلمبه روش چاپ نکنم . ولی داخل قاب قسمت برد نهایت سعیمو میکنم قطعات اورجینال استفاده کنم که شرمنده مردم نشم . دوستان تو این بخش مربوط به TL مسائل فنی باید پیگیری بشه به خاطر همین من زیاد بحث رو نمیخام منحرف کنم بزرگان انجمن عفو کنند بحث رو تمام میکنم .سپاس

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 10:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود جناب داوود
فرمایشات شما کلا با منطق جور درمیاد .حرفی برای گفتن باقی نمیمونه موفق باشید .درود برهرکسی بخوادمردمو راهنمایی کنه . @};-
با سپاس از شما

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون از لطف دوستان. @};-
تعجب میکنم پس از بیش از 700 صفحه بحث در مورد این مدار باز هم عنوان میشه نکاتی هست که اگر اجرا بشه جواب آنچنانی بدست میاد! خب چطور طی این چند سال و چند صد صفحه بحث یک بار هم مطرح نشده؟! آیا این چیزی جز زمینه سازی برای سودجویی های جدید نیست؟ نظیر این داستان رو بارها شاهد بودیم. در واقع فروشندگان از همین مباحثی که آگاهانه یا غیر آگاهانه مطرح میشه بهره میگیرن تا ادعاهای جدیدی بکنن و عده ای خریدار جدید جذب کنن!
چیزی که در فیلم اون دستگاه دیده میشه از نظر برد چیز غیر عادی نیست ضمن اینکه جنس فلز و جزئیات تست هم مشخص نیست. از نظر ثبات هم اگر به نوع ضعیف و قوی شدن بوق دقت کنین مشخصه که ثبات زیادی نداره و تنها آستانه اون کمتر تنظیم شده و در عوض حساسیت بیشتر گذاشته شده.
در مورد امکان تفکیک با این مدارات آنالوگ توجه کنین طی دهها سال هیچ شرکت معتبری حتی با مداراتی چندین برابر پیچیده تر هم نتونسته تفکیک خوبی پیاده کنه! در واقع تفکیک در سطح قابل قبول فقط از طریق محاسبات پیچیده ریاضی روی بخش های مختلف موج امکانپذیره که تقریبا غیر ممکنه با مدار آنالوگ بشه انجامش داد. این تفکیکهایی هم که بصورت ساده در این مدارات میبینین فقط نمایشی از تفکیک هستن که حتی در حد 50 درصد کارایی ندارن. پس وقت و انرژی خودتون رو صرف تفکیک در مدارات آنالوگ نکنین.

بله متاسفانه تو تلگرام بعضی افراد ادعای جدیدتری مطرح می کنند.دوستان فکر می کنند چه خبره البته این مدار مشکلی نداره تا 3.5 متر رو هوا و 3 متر زیر خاک سنس میکنه و قسمت تفکیک هم مثل تمام پالسی در حد اهنی و غیر اهنی هستش.اگه کسی نتونسته از تفکیک اهنی و غیر اهنی نتیجه بگیره حتما جایی از کارش مشکل داشته چون مال بنده که قبلا ساختم مشکلی نداشت.البته میتونم مجدد بسازم فیلم کامل رو بذارم ;) علت اینکه میگم میسازم چون دستگاه پالسی بنده برای کاوش فلز جو هستش.چون دیجتال هستش با یک دکمه بالانس میشه دیگه دردسر تنظیم ولوم رو نداره البته اینم بگم کار با تفکیک فلز جو راحتره ولی از نظر تفکیک نوع فلز بین این دو پالسی اصلا فرقی نداره.( مثلا هر دو ورق نازک اهن یا میخ زنگ زده خیلی قدیمی رو جز فلز غیر اهنی میزنه که تعجب هم نداره چون پالسی هستند.یه سری معایب و محاسن نسبت به vlf دارند)در کل فلز جو رو پیشنهاد میدم از همه نظر بهتره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ba.davood نوشته است:
سلام جواد جان چرا ناراحت بشم حرفتون منطقی هست من هم مثل شما عمل میکنم و در مورد آنالوگ و دیجیتال من بهشون توضیح میدم خودشون تصمیم میگیرن صد البته که فلزجو سرتر از هر آنالوگیه چرا دروغ بگم من کنار لورنز یه فلزجو دارم واسه خودم جدیدا پلونوس رو هم اضافه کردم هر چی باشه تایید 3 دستگاه بهتر از یک دستگاه هست مگه نه ؟ ممنون از شما

افرادی هم هستند که بخواهند دیجیتال رو یاد بگیرند زمان میبره و عصابشون نمیکشه مگه نمیدونی دیگه عصاب واسه کسی نمونده :D یکیش خودم :-w

فلز جو چیز خاصی نداره رو همون تنظیم پیش فرض هم راحت میتونید کار کنید.فقط مشکلش اینه عده ای نمی تونند خوب کاسبی کنند. :D چون بلاخره سر اخر....

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 31 خرداد1396 - 11:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 759 , 760 , 761 , 762 , 763 , 764 , 765 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: baghan و 103 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure