انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 12:49pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 754 , 755 , 756 , 757 , 758 , 759 , 760 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
سلام خسته نباشید
من دپلم دارم ازنظردرسی کم سوادم دپلمم بازورگرفتم ولی ازسن 12سالگی عاشق الکترونیک بودم وموفقم شدم توکارم تعمیرکارصوتی تصویری هستم 3تانمایندگی دارم خیلی هم کاردارم شکرخدا.من فلزجو روطوری دراوردم به چی شما قبول داریدقسم طوری ثبات داره اگربالانسش کنم گروندخاموش 3دقیقه ثابت نگه دارم بعدبه کاوش بپردازم به هیچ عنوان ازبالانس خارج نمیشه مگراینکه یک باره شرایت خاک تغیربکنه اونم بازبعدازدوتابوغ بازبه کارش ادامه میده من زیرخاک تستی انجام ندادم ولی جاهای بانشونه روگرفتم ولی فرست کندن ونتیجه کامل نداشتم که اگرخدابخواداونم انجام میدم .
من یه اتاق مختس ساخت فلزیاب فلزجوتوخونه دارم .عکس اتاقومیزارم انواع لوپوزدم 5مدارفلزجوزدم منظورم اینه که بله اوایل خیلی مشکل داشتم ولی ازاین مردشریف کمک گرفتم وراهنمایشونو100بارمطالعه کردم تامداروفوقلاده دراوردم
نکته بعدی درب مسی کوچکو پشت یه سنک ییلاقی فکرکنم 1.5متربودگذاشتم راحت گرفت
بعدهاچندتاعکس میزارم که حرفاموتاییدمیکنه
من میرم زیرخاکم چک میکنم امسال این بارون امان نمیده ادم تکون بخوره یه تست دیگه انجام دادم به این شرایط بودلوپو داخل خونه بالانس کردم بیرون خونه یعنی پشت دیوارکه سنگ مرمرم زدیم توفاصله 2.5متردقیق یادم نیست سینی 55توموازات لوپ میزاشتم بوق ممتدوسینی روبرمیداشتم بوق کامل قطع میشددوستان توخونه تست کردم صددرصدبیرون بیشترم میزنه

بله آقا جواد احسنت اگر مدار با تمیزی و ظرافت ساخته بشه و تمام نکات ریز از کابل رابط و ساخت لوپ و سیم لوپ و غیره رعایت بشه بهترین نتیجه رو خواهد داد ! موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 18 اردیبهشت1396 - 9:18am

سلام استاد مهدی عزیز:
فدات بشم آفامهدی استاد بزرگوار . واقعا" دوست داشتنی هستید .توهمه تایپک های جنابعالی که آدم اونهارو میخونه ضمن بارعلمی بالایی که داریدهمیشه بچه هارو به رعایت مسایل اخلاقی دعوت کردیدکه نشون میده ازشخصیت والایی برخوردارید . واقعا" عالی
ضمنا"استادمهدی عزیز باحضورپر رنگ شما ..مهندس حمیدخستگی ناپذیر..مهندس مجتبی ی کوشا وپرتلاش شاهد هستیم که افراد معلوم الحال حضورشون خیلی خیلی کم شده واین میسر نمیشدبجز زحمات بی دریغ شما هرم پرقدرت فلزجو(مهندس حمید...مهندس مجتبی...استادمهدی)
@};-

دوشنبه 18 اردیبهشت1396 - 10:13pm

سلام خدمت اساتید ،
مدار رو مونتاژ کردم ولی ولوم 20 کیلو رو که تا آخر میبندم میسوزه ، کسی میتونه کمک کنه؟ :(

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

demo.ixys نوشته است:
سلام خدمت اساتید ،
مدار رو مونتاژ کردم ولی ولوم 20 کیلو رو که تا آخر میبندم میسوزه ، کسی میتونه کمک کنه؟ :(

الکی هزینه نکن برو فلزجو بساز خیال خودت رو راحت کن البته این مدار هم خوبه ولی فلزجو ساختش راحته و هم دیجیتال هستش و مزایای دیگه ای هم داره به تمام قسمتها هم دسترسی دارید
در مورد ولوم هم مگه شما به کجا وصل کردید که میسوزه؟!!!

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 7:05pm

سلام،
مثل خود شماتیک ولوم که تا آخر میبرم سریع میسوزه

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 8:25pm

من 7812 و 7912 گذاشتم، ولی شماتیک 7809 هست، مشکل از همین هست؟

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه عکس از مدار پشت و رو بذار
در ضمن 79 رگولاتور منفی و 78 مثبت هستش.تو کدوم قسمت اشتباه گذاشتید؟تو مدار تی ال دو قسمت باید ولتاژ رگوله بشه
معمولا بجز فروشنده ها کسی تی ال 12000 نمیسازه وگرنه کسی که واقعا کاوشگر باشه میره سراغ فلز جو :D ;)

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 9:24pm

ممنونم از شما، ولی جوابی ک میخاستم رو از فلزجو نگرفتم چون این مدار رو خیلی دیدم مشتاق شدم بسازم وگرنه واسه فروش نیست...

پنج شنبه 21 اردیبهشت1396 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

demo.ixys نوشته است:
ممنونم از شما، ولی جوابی ک میخاستم رو از فلزجو نگرفتم چون این مدار رو خیلی دیدم مشتاق شدم بسازم وگرنه واسه فروش نیست...

منظور از جواب نگرفتن چیه توضیح بده چرا جواب نگرفتید.از کجا متوجه شدید جواب نمیده. :D
شما وقتی بین رگولاتور مثبت و منفی رو نمی تونید تشخیص بدید خوب باید هم جواب نگیرید.بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.

جمعه 21 اردیبهشت1396 - 1:13am

نه استاد من کی گفتم نمیتونم تشخیص بدم فرق منفی و مثبت رو!!
جای 7809. 7812 گذاشتم چون هرجایی ی شماتیک از این مدار دیدم ولی lf398 گرم میشه،در مورد اون هم عمقی ک انتظار میره جواب نداد وگرنه بخاطر زحمات تحسین برانگیزه

جمعه 22 اردیبهشت1396 - 3:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 754 , 755 , 756 , 757 , 758 , 759 , 760 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure