انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:09pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 753 , 754 , 755 , 756 , 757 , 758 , 759 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
sajadm2296 نوشته است:
دوستانی که واقعا میتونن به من کمک کنن جواب بدن دستگاه من همش از بالانس خارج میشه چیکار کنم والله موندم

ببخشيد دوست من ولي اون قطعه كه تو خروجي tlهست ترانزيستوره نه ماسفت [-X
ودرمورد فيلم تست فلزجو نه يكي بلكه چندين فيلم قابل اعتماد در خود سايت وآپارات و....موجود هست كه ميتونيد با يه سرچ ساده پيدا كنيد من مدافع هيچ مداري نيستم اما خودتون خوب فكر كنيد وقتي در هردو مدار بي ثباتي داريد حتما مشكل از كار شماست كه با توجه به فرمايش خودتون مبني بر به هم خوردن ثبات با حركت لوپ احتمالا از كانكتور يا كابل رابط يا حتي اسكلت ضعيف لوپ شما باشه يا اپراتوري شما!!!
با اين حال براي راهنمايي بهتر چندتا عكس ار خود مدار جعبه وكانكتور ولوپ ....قرار بدين كه من يا ساير دوستان بتونن راهنمايي كنن والا كه حتي بهترين مدار موجود با بالاترين كيفيت قطعات ومونتا‍ژ رو بسازيد تنها به خاطر استفاده از كانكتور نا مناسب عملا بي ثبات وغير قابل استفاده خواهد شد حالا ميخواد تي ال باشه يا فلزجو يا لورنز يا مينلب.....

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز هرکاری میکنم عکس اپلود نمیشه میخواهید پیام خصوصی شماره بدم تلگرام عکس براتون بفرستم ببینید ممنون از لطف شما

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
هرچند كه اگه در همين محيط باشه به دليل انتقال تجربه به همه بهتر هست ولي باتوجه به مشكل شما من مانعي براي اين كار نميبينم وچنانچه موفق به حل مشكل شما شديم بعد چكيده مطالب رو در همينجا قرار خواهم داد.
شماره تلگرام خودم رو در خصوصي فقط براي كمك به حل مشكل شما ارسال ميكنم كه عكسهارو برام ارسال كنيد تنها نكته اينه كه من از گوشي نوكيا 1200 استفاده ميكنم وتلگرام روي كامپيوتر در خانه نصب هست پس در نتيجه مدام آنلاين نيستم وممكنه با توجه به كمي وقت گاهي حدود 24ساعت طول بكشه كه بتونم آنلاين بشم وپاسخ شمارو بدم در نتيجه از شما ميخوام كه درصورت دريافت باسخ با تاخير اون رو به حساب بد قولي يا عدم پلسخ گويي نزاريد وصبر كنيد تا آنلاين بشم .
چنانچه در موردي اطلاعات كافي نداشته باشم هم در نهايت به شما پاسخ نمي دانم رو خواهم داد وهيچ گاه سوال رو بدونه جواب نميزارم تنها ممكنه گاهي اندكي با تاخير باشه كه پيشاپيش از بابت اون از شما غذرخواهي ميكنم.

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 12:43pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب سجاد ساخت نامناسب مدار یا اپراتوری غیر صحیح یا توقع نابجا و از سر بی تجربگی و خیال پردازی در خصوص اینجور دستگاهها مشکل مدار و دستگاه خاصی نیست بلکه مشکل شماست! بسیاری از دوستانی که TL12000 رو در گذشته ساختن اونو کنار گذشتن و اکثرا از فلزجو استفاده میکنن. در مورد فلزجو دهها فیلم توسط افراد مختلف گرفته شده که براحتی میتونین ببینین. چه در تست و چه در کاوش واقعی اهداف مختلفی زیر خاک و تا عمق چند متری سنس شده. یکی دو مورد یا توسط افراد ناشناس هم نبوده که جای شکی باشه. بنده هم وقت و انرژی و تخصصم رو از سر راه نیاورده بودم که نزدیک 2 سال سر پروژه ای که احساس کرده باشم به جای خوبی نمیرسه تلف کنم! حتی هنوز یک نفر در دنیا مدار فلزیابی مثل فلزجو ارائه نکرده که تا این حد توضیحات ساخت و اپراتوریش دقیق و مفصل بیان شده باشه! هیچ مبحث فلزیابی در دنیا هم بالای 2000 صفحه مطلب نداشته که فلزجو داره! هیچ کس هیچ یک از این مدارات رو به اندازه فلزجو با دستگاههای گرانقیمت و شناخته شده نظیر لورنز و مینلب مقایسه نکرده و اگر مقایسه میکنن معنیش اینه که حداقل امکان مقایسه وجود داره! دهها و صدها تاپیک و مطلب در انجمنهای انگلیسی و روسی و چینی و ترکی هم بیهوده برای فلزجو ایجاد نشده! میشه بفرمایین TL12000 یا هر مدار دیگری چند تا از این موارد رو داره؟! شما که حتی در آپلود ساده یک عکس مشکل دارین چطور با وجود این همه شواهد اینقدر به ساخت و اپراتوری صحیح خودتون مطمئن هستین که به این سادگی همه چیز رو به گردن طرح و مدار میندازین؟ بارها عرض کردم فلزیاب از هر نوعی هم که باشه یک ابزار دقیق هست. حتی یک اشتباه کوچک منجر به ناکارامدی کامل یک مدار فلزیاب میشه! با این حال سادگی مدار فلزجو و توضیحات دقیق و کامل اون و حضور شخص بنده شاید بعنوان تنها طراح مدار فلزیابی که هر روز در خدمت شما و دوستان هستم و به مشکلاتی حتی در حد مونتاژ پاسخ میدم وضعیت رو بیش از اینها عوض میکنه! امیدوارم در کنار طرز فکر صحیح کمی هم انصاف داشته باشین و از اون دسته افرادی نباشین که هر موفقیتی رو برای خودتون بدونین و شکست رو گردن دیگران بیندازین! اگر شما جای من باشین دوست دارین حاصل 2 سال عمرتون بخاطر یک اشتباه ساده و شاید مونتاژی دیگران کلا زیر سوال بره؟!

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انصافا هم مهندس راست می گن یه بچه ده ساله هم یه کم مسلط به کامپیوتر باشه میتونن اپلود رو راهت انجام بدن.
بی انصافی وقتی بلد نیستیم مدرکمون رو با تصویر رو کنیم بیاییم نظر بدیم.
توصیه بنده به دوستان مبتدی مثل خودم اینه بیشتر از چندین بار نحوه صحیح اپراتوری فلزجو که دوستان تجربشون رو تو تایپیک اپراتوری قرار دادن بخونن و نکات مهم رو نت برداری کنن .اینطوری فک کنم ۷۰ درصد از حفاریهاشون نتیجه بخش باشه.
راحت می تونن هم حجم و هم عمق تقریبی فلز رو تشخیص بدن .
همگی موفق باشیم.(با عرض معذرت تایپیک تی ال بود بحث فلز جو اومد جلو)

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

پنج شنبه 31 فروردین1396 - 5:28pm

آقاسجادسلام .. هرچنداین تایپک راجع به tl12000هست ولی راجع به فلزجو خواستم تجربیات خودم رو دراختیارت بذارم .راستش من وقتی این مداررو مونتاژ کرده بودم ونمیتونستم راش بندازم فکر میکردم سرکاریه ازطرف دیگه وقتی مطالب رو میخوندم وبچه هااز مدارشون عکس میذاشتن حسودیم میشد وهمین باعث میشد تادوباره راه بیفتم تاشد رفتم پروگرامری که مهندس حمیدتاکید داشتن روگرفتم وپروگرام کردم تازه بعدازپروگرام صحیح lcd راه نمیافتاد خلاصه هرروز سرم تو تایپکها بود ودنبال رفع اشکال تا اینکه وقتی اولین بارکلمه PERESS OK رو دیدم شروع کردم به پشتک زدن تواتاق وسه دقیقه باپسرم رقصیدن بیچاره فکرمیکرد من دیوانه شدم . همه اینها منظورم اینه که باید زحمت بکشی وقت بذاری ضمن اینکه این بنده خدا آقاحمید لقمه رو برای ما آماده کرده ..القصه آقاسجاد اگر از قطعات خوب ومونتاژدرست بهره بردی از آموزش استفاده از دستگاه رو که مهندس زحمت کشیدن وبصورت PDF موجوده مطالعه کن وخودت رو قوی ... مثلا برای زمینهای باآلودگیهای بالا ازفرکانس پایین وکم کردن عرض پالس مثلا 150 استفاده ازدیلی دستی بالا وکم کردن اسپید مخصوصا و اینکه گراندروپایین بیاری واستفاده از حساسیت کمتر ومراقب باش که اگرحساسیت رو خیلی کم کردی گراند رو حتما خاموش کنی واگر زمین مناسب بود املاح نداشت ومهمتر اینکه رطوبتی نبود گراند رو ببر بالا اسپید رو ببربالا عرض پالس وحساسیت روببر بالا خلاصه تو زمینهای خوب از نهایت قدرت دستگاه استفاده کن تا انشاالله به خواسته هات برسی . البته دنبال رویا نباید رفت . فلزجو مستحق گذاشتن رو طاقچه نیست مطمئن باش بعدا پشیمون میشی . مطالعه کن وقت بذار دیگران رو مقصر ندون . سرفراز

جمعه 1 اردیبهشت1396 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیزم من هیچ توهینی به مهندس حمید و سایر دوستان نکردم درباره فیلم سرچ کردم توی اپارت دیدم بله سنس خوبی داشت واقعا من شک دارم به نحوه پروگرامر کردن خودم بعد دوست عزیز عکس اپلود نمیشه چون من دارم از فیل شکن دارم استفاده میکنم سرعت پایین میاد به خاطر اینه نه که بلد نیستم دوست عزیز بنده دو تا مدرک کاردانی دارم برق قدرت و فوریت های پزشکی که البته الان توی 115 تشریف دارم پس نگو بلد نیستی یا سواد نداری استاد گرانقدر حمید اقا بنده شما رو قبول دارم واز زحمات بی دریغ تون سپاسگذارم وشما لایق بهترینها هستی :x

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خسته نباشید
من دپلم دارم ازنظردرسی کم سوادم دپلمم بازورگرفتم ولی ازسن 12سالگی عاشق الکترونیک بودم وموفقم شدم توکارم تعمیرکارصوتی تصویری هستم 3تانمایندگی دارم خیلی هم کاردارم شکرخدا.من فلزجو روطوری دراوردم به چی شما قبول داریدقسم طوری ثبات داره اگربالانسش کنم گروندخاموش 3دقیقه ثابت نگه دارم بعدبه کاوش بپردازم به هیچ عنوان ازبالانس خارج نمیشه مگراینکه یک باره شرایت خاک تغیربکنه اونم بازبعدازدوتابوغ بازبه کارش ادامه میده من زیرخاک تستی انجام ندادم ولی جاهای بانشونه روگرفتم ولی فرست کندن ونتیجه کامل نداشتم که اگرخدابخواداونم انجام میدم .
من یه اتاق مختس ساخت فلزیاب فلزجوتوخونه دارم .عکس اتاقومیزارم انواع لوپوزدم 5مدارفلزجوزدم منظورم اینه که بله اوایل خیلی مشکل داشتم ولی ازاین مردشریف کمک گرفتم وراهنمایشونو100بارمطالعه کردم تامداروفوقلاده دراوردم
نکته بعدی درب مسی کوچکو پشت یه سنک ییلاقی فکرکنم 1.5متربودگذاشتم راحت گرفت
بعدهاچندتاعکس میزارم که حرفاموتاییدمیکنه
من میرم زیرخاکم چک میکنم امسال این بارون امان نمیده ادم تکون بخوره یه تست دیگه انجام دادم به این شرایط بودلوپو داخل خونه بالانس کردم بیرون خونه یعنی پشت دیوارکه سنگ مرمرم زدیم توفاصله 2.5متردقیق یادم نیست سینی 55توموازات لوپ میزاشتم بوق ممتدوسینی روبرمیداشتم بوق کامل قطع میشددوستان توخونه تست کردم صددرصدبیرون بیشترم میزنه

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

واینکه سجادپاچه خاری ودروقوبه حساب بچه گیه شما میزارم پسرخوب تواینهمه مدرک داری این چه طرزحرف زدن بایه ملت شریفه برای مدارکت ارزش بزارمن خیلی ازاین حرفتون دلگیرشدم ولی بازهممون برادریم .بابرادری هم باهم برخوردکنیم.

دوشنبه 11 اردیبهشت1396 - 11:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت

kiya نوشته است:
آقاسجادسلام .. هرچنداین تایپک راجع به tl12000هست ولی راجع به فلزجو خواستم تجربیات خودم رو دراختیارت بذارم .راستش من وقتی این مداررو مونتاژ کرده بودم ونمیتونستم راش بندازم فکر میکردم سرکاریه ازطرف دیگه وقتی مطالب رو میخوندم وبچه هااز مدارشون عکس میذاشتن حسودیم میشد وهمین باعث میشد تادوباره راه بیفتم تاشد رفتم پروگرامری که مهندس حمیدتاکید داشتن روگرفتم وپروگرام کردم تازه بعدازپروگرام صحیح lcd راه نمیافتاد خلاصه هرروز سرم تو تایپکها بود ودنبال رفع اشکال تا اینکه وقتی اولین بارکلمه PERESS OK رو دیدم شروع کردم به پشتک زدن تواتاق وسه دقیقه باپسرم رقصیدن بیچاره فکرمیکرد من دیوانه شدم . همه اینها منظورم اینه که باید زحمت بکشی وقت بذاری ضمن اینکه این بنده خدا آقاحمید لقمه رو برای ما آماده کرده ..القصه آقاسجاد اگر از قطعات خوب ومونتاژدرست بهره بردی از آموزش استفاده از دستگاه رو که مهندس زحمت کشیدن وبصورت PDF موجوده مطالعه کن وخودت رو قوی ... مثلا برای زمینهای باآلودگیهای بالا ازفرکانس پایین وکم کردن عرض پالس مثلا 150 استفاده ازدیلی دستی بالا وکم کردن اسپید مخصوصا و اینکه گراندروپایین بیاری واستفاده از حساسیت کمتر ومراقب باش که اگرحساسیت رو خیلی کم کردی گراند رو حتما خاموش کنی واگر زمین مناسب بود املاح نداشت ومهمتر اینکه رطوبتی نبود گراند رو ببر بالا اسپید رو ببربالا عرض پالس وحساسیت روببر بالا خلاصه تو زمینهای خوب از نهایت قدرت دستگاه استفاده کن تا انشاالله به خواسته هات برسی . البته دنبال رویا نباید رفت . فلزجو مستحق گذاشتن رو طاقچه نیست مطمئن باش بعدا پشیمون میشی . مطالعه کن وقت بذار دیگران رو مقصر ندون . سرفراز

احسنت کیا جان ، قربون خودت و پسر نازنینت برادر :-BD :YMPEACE: :x :ymhug:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 18 اردیبهشت1396 - 9:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 753 , 754 , 755 , 756 , 757 , 758 , 759 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , zagalo16 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure