انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 9:54am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 730 , 731 , 732 , 733 , 734 , 735 , 736 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR
arash kamangir نوشته است:
جنابminasiyanراضی بودن ازعملکردفلزیاب بستگی به توقعات وانتظاربهره بردارداره وکاملانسبیه
شماکه ازش راضی هستی ازثباتش بگومنظورم میزان نوسان ولتاژش درقسمت بیس ترانزیستورمثبتشه که به مقاوت 33کیلووصل میشه؟(بدون حضورفلزچندمیلی ولت دی سی نوسان داره)واینکه بردمفیدش چقدره البته درتست عملی؟

درود
دوست عزیز من نگفتم مدارو خودم درست کردم. مدارو استا کاوشگر درست کرده و من دیگه بازش نکردم تا العان.

ولی واسه تست فلز یه بیل خالی رو در زیر خاک ۲.۳۰ راحت. سنس میکنه. با لوپه ۱*۱

بترس از خدا و میازار کس ره رستگاری همین است و بس

شنبه 30 آبان1394 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم جنابminasiyan
به نظرم بدنیست اما بنظرم بعضی ازکاربراتاعمق حدود2.80روبرای همین تست جواب گرفتن
متاسفانه شمامسئله اصلی روفراموش کردین واون هم تست بافلزات گرانبهااست مثل طلا
قرارنیست که بافلزیاب اهن روجستجوکنیم پس بهتره بالوپ مشخص ترجیحاکوچکتریک تکه طلاویاامثال اونوتست کنین ببینین ایاهمین نتیجه دست یافتنیه یانه چون حساسیت فلزیابهامعمولابه طلاضعیفترازاهن واستیله

شنبه 30 آبان1394 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:
rot نوشته است:
دوست عزیز برا تی ال لوپ تخت یک متری مربع ساختم که تا چهارمتر میزنه
با اهم 1/8 و 800 میکرو هانری
بهترین نتیجه با لوپ تخت به دست میاد
و رو حالت تفکیک تو هوا یه صفحه مسی رو با لوپ چهل از یک مترو نیم تفکیک کامل داره
صفحه مسی هم بیست سانتیه
مونتاژ هم باید اصولی باشه

سلام میشه لطف کنید بگید کدوم مدار مونتاژکردین و اینکه لوپ1 چطوری تا میشه؟

دوست عزیز
من مدار تی ال رو مونتاژ کردم و مشگلات اون رو رفع کردم ، گاز خوردن ، بی ثباتی ، سنس نشدن طلا ، و قدرت کاوش
الان با لوپ تخت گرد یه فیبر مسی بیست سانتی رو از 1/60 میزنه
و تفکیک مناسب ، که به صورت فلزات اهنی ،و غیر آهنی هست
و به هیچ وجه سفال اجر رو سنس نمیکنه
کیفیت مونتاژ و قطعات خیلی مهمه

جناب روت این مدار از اول مشکلی نداشت که شما بخواهید مشکلش رو حل کنید. اتفاقا این مدار از اولش سنس طلا رو خوب انجام میداد.شما تازه شروع کردید از سنس مدار خبر ندارید تشریف ببرید پستهای یکسال پیش رو نگاه کنید هم من و دوستان فیلم سنس النگو طلا و سایر فلزات رو با جزییات گذاشتند.اگه میخواهید برای خودتان تبلیغ کنید. زحمات شبانه روزی دوستان رو زیر سوال نبرید. این مدار ساخته شده کنار گذاشته شده تازه اومدید میگید فیبر مسی تو 1.60 زدم :-\ در ضمن اگه مدار کسی هم گاز میخورد مشکل از خودش و نوع منتاژش بود. L-)

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 30 آبان1394 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شب خوش بابا

شنبه 30 آبان1394 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
اسدعزیز
این مدار انقدر بی ثبات و مشگل دار هست که نیازی به شمردن ایرادات نباشه
و فروشنده ها هم چهرها و افراد معلومی هستن ، و تو کارنامه فعالیتشون مشخص
این مدار هم دیگه طرفداری نداره که بخوام تبلیغ کنم !
و الان دوستان بساز و بفروش تو این تاپیک نمیان
اما صرفا جهت اطلاع صندوق پیام های من موجوده ، تا حالا یه مقاومتم به اعضای سایت نفروختم
بگزریم !!!0
اما اگر مرور کنید کل تاپیک رو ، نودونه درصد دوستان گازخوردگی و عدم سنس طلا و سنس سفال و..گزارش کردن

اماعمق واقعی سنس فیبر مسی بیست سانتی ، بالوپ چهل تنها 1/60 بوده برا من
و مداری که من روش کار کردم ، اسد جان کلی متفاوته ازاین مدار
و به جرات میتونم بگم که ماهیت جدیدی پیدا کرده مدار من و دوستان عزیزم خبر دارن که این پازل رو من حل کردم ، گرچه آنالوگ دوره ش برا خیلیا به سر امده
اما من و چندتن از دوستان علاقه داریم

قسمت !

شنبه 30 آبان1394 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم لوپ تخت یک متری مربع تاشو که اسم لوپ رو قالی سلیمانگزاشتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

شنبه 30 آبان1394 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا روت میشه تغییراتتون رو رونمایی نماین

شنبه 30 آبان1394 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

moghadasi نوشته است:

اقای مقدسی عزیز
دلیل تعقیرات من ، و تحقیق رواین مدار فقط به خاطر دوست عزیزی بود که این مدار رو میخواست
و حتی اسپانسر بود ، و تمام هزینه های تحقیق و ساخت غالب لوپ و... رو شخصا پرداختن ، و بعد از شش ماه تحقیق حاصل کار شد مداریکه میخواست
من خودمم دارم مدار مهندس حمید رو واسه خودم اماده میکنم واین مدار هم ، شاید از اول نه گاز میخورده و نه مشگلاتی داشته ،
ختم کلام اوصیکم باالمدار اف پی آی

قسمت !

یکشنبه 30 آبان1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای روت روش ساخت این لوپ رو بزارید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 30 آبان1394 - 12:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
moghadasi نوشته است:

اقای مقدسی عزیز
دلیل تعقیرات من ، و تحقیق رواین مدار فقط به خاطر دوست عزیزی بود که این مدار رو میخواست
و حتی اسپانسر بود ، و تمام هزینه های تحقیق و ساخت غالب لوپ و... رو شخصا پرداختن ، و بعد از شش ماه تحقیق حاصل کار شد مداریکه میخواست
من خودمم دارم مدار مهندس حمید رو واسه خودم اماده میکنم واین مدار هم ، شاید از اول نه گاز میخورده و نه مشگلاتی داشته ،
ختم کلام اوصیکم باالمدار اف پی آی

واقعاجای خسته نباشیدداره که تونستی این پازل حل شده روحل کنیداون هم فقط برای رضای دل دوستاااان ن ن ن البته ببخشیدیک دوست که قبلاپول زحمت شماروداده وازاون موقع شددوست عزیزززززز
فروشنده هاهم ازاین دوستان زیاددارندوبه این شکل دوست پیدامیکننداخه وقتی صحبت پول میشه دوستی هم خودبه خودشکل میگیره البته ازدیدفروشنده ها
ای کاش کمی هم معرفت داشتی و لااقل ازکسانیکه دراین چندتایپیک مختلف(مربوط به این فلزیاب )که بدون منت تجربیات وبارعلمیشونوبه اشتراک گذاشتندتشکرخشک وخالی هم میکردی نگوکه همه تغییرات حاصل دسترنج خودت بوده که باورمون نمیشه البته اگه بزرگنمایی نکرده باشی
بااین اوصاف فلزیاب ساخت شماازلورنزهم سرتره -حساسیت زیادبه طلا-ثبات بالا-عمق زنی زیادحتی بیشترازلورنز- وازهمه مهمتربدون حساسیت به سفال و...
من مطمئنم که اگه فلزیابتوبرای فروش به یکی ازکمپانی های معتبربدی دوستان زیادتری گیرت میاد
ازاون جایی که ادم دل رحمی هستی میدونم این کارونمیکنی چون نون بقیه فروشندههاوکمپانیهای معتبراجرمیشه پس به همین یک دوست قناعت میکنی
دوستان بنظرم مسئله ثبات دراین فلزیاب قابل حله عمقزنیش که قبلاهم بحث شده وقابل قبوله امابالوپ 40سانت فیبرمسی20رو160بزنیم وثبات دستگاه هم عالی باشه دورازذهنه شایدعرض فیبرشون20 سانت بوده وطولش بلندبوده وایشون نتونستن باخط کش 20 سانتی اندازه بگیرن
ضمنااگه کسی میگه که فلزیابش هیچ حساسیتی به سفال و...نداره مطمئن باشیدکه تست درستی انجام نداده وگرنه این فلزیاب درصورت حفظ قدرت بالاش به سفال هم حساس میشه خصوصاسفالی که درزمین نمناک مدتی مونده باشه

یکشنبه 1 آذر1394 - 11:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 730 , 731 , 732 , 733 , 734 , 735 , 736 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 163 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure