انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:12pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 727 , 728 , 729 , 730 , 731 , 732 , 733 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون از شما! فکر میکنم جای هیچ توضیحی وجود نداره. داستان هنوز به چند دقیقه نکشیده توسط خودتون روشن شد! :D

=)) =)) =)) =)) =)) =)) پسر بزار حداقل حمید دستشو از کیبورد بکشه بعد جواب بده اینطوری خیلی ضایست. جهت اطلاع همه عزیزان مدار فلزجو خوراک هرکسی نیست که نزدیکش بشه اونایی هم که ادعای الکترونیک و کار بلدی میکنن اگه بلد بودن عرضه داشتن خودشون مدار جدیدی با سیستمی که دوست دارن طراحی میکردن نه اینکه یه مدار قدیمی خارجی رو مدتهابشینن انگولک کنن که یه چی بهش اضافه کنن.هرکی میره نت دوتا کلمه از این اون با اصطلاح تئو ری یاد میگیه میاد اینجا بیان میکنه.نکن این کارو برادر من نکنید زشته اگه علمی حرف نزنی کسی نمیگه چرا این حرف نزد :-\

پنج شنبه 30 مهر1394 - 1:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان واسه رفع گازخوری مدار تی ال راهی وجود داره؟

پنج شنبه 30 مهر1394 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
kاوه نوشته است:

یه تغییراتی دوستمون ممد13 انجام دادن که تاثیر داره من چنتاشو میگم
1-تغییر 7809به7806
2-تغییر خازن 220نانو کنار 358به 1میکرو بدون پلاریته
3-مقاومتای قسمت درایو لوپ نیم وات به بالا باشن {220 اهم کنار ترانزیستور قدرت}
4- خازن 100نانو و1نانو کنار 555کنار ترانزیستور قدرت عدسی باشن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 30 مهر1394 - 10:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kاوه نوشته است:

تی ال گاز نمیخوره من قبلا فیلمشم گذاشتم منکه گاز خوردگی نمیبینم البته قبلا یکی ساخته بودم ثباتش خوب نبود یکم گاز میخورد ولی یکی دیگه ساختم هیچ تغیری هم ندادم فقط مقاومت یک درصد زدم اصلا گاز نمیخوره ثباتشم خوبه حتی وقتی لوپ وصله تیک تیک میزنه .ولی باید به فکر مدار های جدید بود اینا مال ده سال پیشن که تو عمق کمی میشد جنس پیدا کرد هستن کاش بجای وقتی که واسه این گذاشتم رو نحوه اپراتوری فلزجو تمرین میکردم (-|

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

پنج شنبه 30 مهر1394 - 11:05pm

سلام استاد فلزیاب پالسی من دست سازه و وقتی روشن میکنم یک اسم بالا میاد: deeprs m1000 هیچ اطلاعی دربارش نتونستم پیدا کنم فقط اینکه طرفی که به من داده یه لوله پی وی سی رو یک سیم کلفت دورش کرده بود حالت گردی شکل، به قطر یک متر میگفت به عنوان لوپ ازش استفاده کن! تفکیک آهن و فلزات گرانبها رو هم داره ،فلزیاب خوبیه؟؟ چند عمق میزنه با کدوم لوپ عمق بیشتر میزنه؟؟؟ اهم لوپش چنده و با چه سیمی بسازم و اصلا میتونم آیا این لوپ یک در یک انجمن رو براش درست کنم؟؟ <<< عکسهاش رو میفرستم خدمتتون یک دنیا سپاسگذارم...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 1 آبان1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لوپ 1متری با اهم 5برایش مناسبه

جمعه 1 آبان1394 - 10:00pm

sharab نوشته است:
سلام
ین بردی که عکسش گذاشتم مال x3 هست. اونجاییم ک با فلش قرمز مشخص کردم (ترانزیستور)بعد از روشن کردن دستگاه و اتصال لوپ بسیار داغ میشه در حدی که دست میسوزونه
و بالانسم نمیشه،لوپ چک کردم اتصال نداره نه 50 نه یکش
مشکلش ب نظر شما از چیه؟
ممنون میشم کمکم کنید.

سلام
دوست عزیز میشه مشخصات لوپت رو برام بگی.چند اهم و چند میکرو هانری است .
و آیا میشه از لوپ فلز جو برای این دستگاه استفاده کرد یا نه .
از دوستان کسی جواب بده ممنون میشم.

جمعه 1 آبان1394 - 10:41pm

سلام دوستان من یک دستگاه فلز یاب دارم مدارش خیلی شبیه این مدار هست اگه میدونید میتونه کمکی برای دوستان باشه بفرمایید در خدمتم

یکشنبه 17 آبان1394 - 7:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

Hamed t نوشته است:
kاوه نوشته است:

تی ال گاز نمیخوره من قبلا فیلمشم گذاشتم منکه گاز خوردگی نمیبینم البته قبلا یکی ساخته بودم ثباتش خوب نبود یکم گاز میخورد ولی یکی دیگه ساختم هیچ تغیری هم ندادم فقط مقاومت یک درصد زدم اصلا گاز نمیخوره ثباتشم خوبه حتی وقتی لوپ وصله تیک تیک میزنه .ولی باید به فکر مدار های جدید بود اینا مال ده سال پیشن که تو عمق کمی میشد جنس پیدا کرد هستن کاش بجای وقتی که واسه این گذاشتم رو نحوه اپراتوری فلزجو تمرین میکردم (-|

:ymapplause: :ymapplause: :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 17 آبان1394 - 11:55am
آواتار کاربر

سلام مهندسان عزیز
من دوتا فایل پست اولو نمستونم دانلود کنم
مگه پاک شده؟؟
مرسی

شنبه 22 آبان1394 - 2:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 727 , 728 , 729 , 730 , 731 , 732 , 733 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hoshyar191 , Saeidpor2 و 164 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure