انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:51am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 724 , 725 , 726 , 727 , 728 , 729 , 730 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دلتا نوشته است:
بهنظرمن بی جرات تی ال از فلزیاب فلزجو یه سر گردن از نظر برد خیلی بالاتره واگه تکفیک فلزجو نبود ارزش کار برای زیر زمین رو نداشت بااون که تی ال پهنای پالسش ثابته دیلییش ثابته باز داره بهتراز فلزجو میزنه دلیلش هم معلومه استاد فلزجو طبق تیپ کلون پی ای درست کرد کاش میشد فلزیاب طبق همین تی ال خودمون پایه ریزی میکرد اقا تی ال خوبه ولی انالوگه ولوماش اشکال داره اقا ایا میشه این تی ال گوربه گوری رو دیجیتال کرد طبق تجربه من فلزیابهایی که خروجی منفی کار میکنند ازفلزیابهای که ماسفت دارند بهتر وقوی ترند حالا دلیلش چیه ما نفهمیدیم

خیلی ممنون از اظهار نظرات ارزنده شما جناب ابی گلد! صد بار دیگه با صد آیدی دیگه هم تشریف بیارین بلافاصله متوجه میشم! خودتون رو زیاد خسته میکنین. :D
باید خیلی ساده عرض کنم شما یک فروشنده هستی و بر خلاف همه ادعاهای همیشگی نه کاوشگری نه از مدار فلزیاب بلحاظ فنی چیزی سر در میاری! حتی فروشنده خود مدار بنده هم بودی و هستی و مدارکش هم موجوده! پس نمکی که از سفره فلزجو دزدیدی لااقل نمکدانش رو نشکن!
صحبت شما هیچ جنبه فنی نداشت. مثل این میمونه بگی بنز فلان امکانات رو داره و پیکان فلان امکانات رو ولی باز پیکان بهتره! بله خب همیشه عده ای مثل شما هستن که حتی اگر قصد و غرضی هم در کارشون نباشه اینطور فکر کنن. دیگه چه برسه که غرضی هم در کار باشه!
پهنای پالس مدار تی ال 12000 میتونه ثابت نباشه! خب اگر بلد باشین بسادگی در همین مدار آنالوگ میتونین تغییرش هم بدین. بشرطی که بدونین و بفهمین که دارین چکار میکنین! نه اینکه فقط مونتاژ کنین و بفروشین و برای تبلیغات این چیزها رو سر هم کنین! وگرنه متغیر بودن بسیاری از تنظیمات اون هم بصورت دیجیتال شاید تا قبل این یک رویا برای خیلیها بود و یکی از مسائلی که به آنالوگها برتری میداد. ولی پالسی فلزجو بدون اینکه ادعایی مطرح باشه در جلو دیدگان همه قرار داره و مشخصه که داره چکار میکنه.
دوست عزیز شما که سواد این چیزها رو نداری ولی اون دوست به اصطلاح استاد الکترونیکتون هم که اینور و اونور پر میکنه مدار ما از روی کلون پای پیاده شده ؛ حتی یک تشابه نمیتونه بینشون پیدا کنه! وانگهی کلون پای نه تنها بر اساس اصول دیگری کار میکنه بلکه هیچ یک از تنظیمات مدار ما رو نداره و مدارش هم در هیچ قسمت شباهتی نداره. پس کدوم آدم مدعی در زمینه الکترونیک یا دیجیتال میتونه چنین چیزی بگه؟! بجای اینکه افتخار کنین هموطن شما که اینجا با شما به این راحتی همکلام میشه تونسته چنین طرحی ارائه بده ؛ یک طرح خارجی و قدیمی تر و با قابلیتهای بمراتب ضعیف تر رو پیش میکشین که چی بشه؟ دو ریال پول بیشتر گیرتون بیاد یا بخل و حسادتتون فروکش کنه؟! جهان سوم با وجود امثال شما شده جهان سوم! شما نبودین یا طرز فکرتونو عوض میکردین که دیگه ما جهان سومی نبودیم!

جمعه 26 شهریور1394 - 12:49am

اقا حمید داداش گلم اون دلتا نمیدونم کی هست و من نیستم و خودتون شاهد بودید که نن نزدیک 5 ماه هست که به انجمن شما نیومدم و با همیا ایدی اومدم و نظاره گر بودم نمیدونم چرا هر کی هر حرفی میزنه میگن ابی گلد بوده و من مدار تی ال رو 2 ماه هست که کامل دیجیتال کردم و اتوبالانسش کردم نمیدونم این دوستان کی هستند و من نیازی هم نمیبینم که به انجمن شما بیام و مدار شما رو هم پارسال به تقاضای خود کاربران برای 2 نفر ساخته بودم من که با شما کاری ندارم نمیدونم چرا شما ول کن من نییستید و در ضمن من چه کار به مدار شما دارم

جمعه 26 شهریور1394 - 1:06am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما! فکر میکنم جای هیچ توضیحی وجود نداره. داستان هنوز به چند دقیقه نکشیده توسط خودتون روشن شد! :D

جمعه 26 شهریور1394 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دلتا نوشته است:
بهنظرمن بی جرات تی ال از فلزیاب فلزجو یه سر گردن از نظر برد خیلی بالاتره واگه تکفیک فلزجو نبود ارزش کار برای زیر زمین رو نداشت بااون که تی ال پهنای پالسش ثابته دیلییش ثابته باز داره بهتراز فلزجو میزنه دلیلش هم معلومه استاد فلزجو طبق تیپ کلون پی ای درست کرد کاش میشد فلزیاب طبق همین تی ال خودمون پایه ریزی میکرد اقا تی ال خوبه ولی انالوگه ولوماش اشکال داره اقا ایا میشه این تی ال گوربه گوری رو دیجیتال کرد طبق تجربه من فلزیابهایی که خروجی منفی کار میکنند ازفلزیابهای که ماسفت دارند بهتر وقوی ترند حالا دلیلش چیه ما نفهمیدیم

خیلی ممنون از اظهار نظرات ارزنده شما جناب ابی گلد! صد بار دیگه با صد آیدی دیگه هم تشریف بیارین بلافاصله متوجه میشم! خودتون رو زیاد خسته میکنین. :D
باید خیلی ساده عرض کنم شما یک فروشنده هستی و بر خلاف همه ادعاهای همیشگی نه کاوشگری نه از مدار فلزیاب بلحاظ فنی چیزی سر در میاری! حتی فروشنده خود مدار بنده هم بودی و هستی و مدارکش هم موجوده! پس نمکی که از سفره فلزجو دزدیدی لااقل نمکدانش رو نشکن!
صحبت شما هیچ جنبه فنی نداشت. مثل این میمونه بگی بنز فلان امکانات رو داره و پیکان فلان امکانات رو ولی باز پیکان بهتره! بله خب همیشه عده ای مثل شما هستن که حتی اگر قصد و غرضی هم در کارشون نباشه اینطور فکر کنن. دیگه چه برسه که غرضی هم در کار باشه!
پهنای پالس مدار تی ال 12000 میتونه ثابت نباشه! خب اگر بلد باشین بسادگی در همین مدار آنالوگ میتونین تغییرش هم بدین. بشرطی که بدونین و بفهمین که دارین چکار میکنین! نه اینکه فقط مونتاژ کنین و بفروشین و برای تبلیغات این چیزها رو سر هم کنین! وگرنه متغیر بودن بسیاری از تنظیمات اون هم بصورت دیجیتال شاید تا قبل این یک رویا برای خیلیها بود و یکی از مسائلی که به آنالوگها برتری میداد. ولی پالسی فلزجو بدون اینکه ادعایی مطرح باشه در جلو دیدگان همه قرار داره و مشخصه که داره چکار میکنه.
دوست عزیز شما که سواد این چیزها رو نداری ولی اون دوست به اصطلاح استاد الکترونیکتون هم که اینور و اونور پر میکنه مدار ما از روی کلون پای پیاده شده ؛ حتی یک تشابه نمیتونه بینشون پیدا کنه! وانگهی کلون پای نه تنها بر اساس اصول دیگری کار میکنه بلکه هیچ یک از تنظیمات مدار ما رو نداره و مدارش هم در هیچ قسمت شباهتی نداره. پس کدوم آدم مدعی در زمینه الکترونیک یا دیجیتال میتونه چنین چیزی بگه؟! بجای اینکه افتخار کنین هموطن شما که اینجا با شما به این راحتی همکلام میشه تونسته چنین طرحی ارائه بده ؛ یک طرح خارجی و قدیمی تر و با قابلیتهای بمراتب ضعیف تر رو پیش میکشین که چی بشه؟ دو ریال پول بیشتر گیرتون بیاد یا بخل و حسادتتون فروکش کنه؟! جهان سوم با وجود امثال شما شده جهان سوم! شما نبودین یا طرز فکرتونو عوض میکردین که دیگه ما جهان سومی نبودیم!

کاملا موافقم دانشمند حمید :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

جمعه 27 شهریور1394 - 7:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاربرا کمی هم از کوهیار یاد بگیرن تو سایت کارل تایپیک فلزجو زده و این مدارو جهانی کرده

جمعه 27 شهریور1394 - 12:29pm

حمید نوشته است:
دلتا نوشته است:

:-BD :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنبه 28 شهریور1394 - 10:38am

فرج نوشته است:
کاربرا کمی هم از کوهیار یاد بگیرن تو سایت کارل تایپیک فلزجو زده و این مدارو جهانی کرده

دستشون درد نکنه :ymapplause:

شنبه 28 شهریور1394 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد بهتر نیست تایپیک قفل شه گفتنی ها گفته شده شنیدنیها شنیدنی.باقی شده داستان تعریف کردن

یکشنبه 29 شهریور1394 - 11:15am

Who can send tl1200 test video for me? I want to see the detection range, thank you very much

دوشنبه 30 شهریور1394 - 6:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا حمید اگر یه کاری کنید که هرکسی بایک ای دی فقط یک بارحق ثبت نام داشته باشه خیلی بهترمیشه.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

دوشنبه 30 شهریور1394 - 11:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 724 , 725 , 726 , 727 , 728 , 729 , 730 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Abdollahi.uok و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure