انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:57am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 707 , 708 , 709 , 710 , 711 , 712 , 713 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
میلاد33 نوشته است:
اون پتانسیومتر مال سرعت سنس.مال منم همین مشکلو داشت اساتید راهنمایی کردن اون مقاومت رو عوض کردم سرعتش خوب شد

بیشتر تاخیرش بعد از سنسه. یعنی وقتی از رو هدف رد میشه چند ثانیه طول میکشه تا بوقش قط بشه

یکشنبه 2 فروردین1394 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ولش کن داداش این نشد ایرادفلزیاب باید کار کنه فلز رو حداقل توی یهمترونیم بگیره مال همه اینطوریه

یکشنبه 2 فروردین1394 - 11:08pm

دوستان سال نو مبارک
دوستان شاید تکراری باشه ولی مدار من زیادی از حد گاز می خوره .ده دقیقه درست کار می کنه بعد گاز می خوره .برای کم کردن گازش باید دو سه ساعت خاموش باشه .بعد برا ده دقیقه درست کار میکنه دوباره گاز میخوره. خاز نای 220
کنار رگولاتور رو باز کردم گازش از بین رفته و آستانه رو هم راحت میشه تنظیم کرد
اما سنس نداره.چه کار کنم دوستان .خواهش می کنم راهنمایی کنید.

دوشنبه 3 فروردین1394 - 7:17pm
آواتار کاربر

سلام دوستان فرهیخته
سال نو همگی مبارک
دوستان من یه سوال ساده دارم ازتون
من در این فروم مطالعه میکردم و به دفعات دیدم که دوستان میفرمایند که فلز یابی خوبه که آهن رو خوب سنس کنه. و یا اینکه جهت تنظیم ولوم تی ال اونو حساس به آهن بکنید.
مگه هدف ما پیدا کردن طلا نیست؟ آهن چرا؟
ببخشید که اگه سوالم پیش و پا افتاده است
ممنون از همه عزیزان که به هم کمک و همفکری می رسونن

دوشنبه 3 فروردین1394 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
این خازن ها رو تعویض کردین یا درش آوردی چیزی جاش نزاشتی؟خازن 220میکرو کنار رگولاتور 7809 منظورته؟

سه شنبه 3 فروردین1394 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
درود و سال نو مبارک
دوستان من هفت متر کابل شبکه ی آمریکایی دارم که هشت رشته و جنسش عالیه
حالا اگر بخوام با چهار مترش لوپ درست کنم میشه ؟
پیشنهاد شما چیه ؟
اگر بخوام با این هفت متر لوپ نودسانت بسازم میشه ؟
اهم یک رشته ی هفت متری یک تا یک ونیم اهمه و گاهی وقتا هم نه دهم اهم , به نظرشما کم نیست اهم یک رشته برای هفت متر ؟

قسمت !

سه شنبه 3 فروردین1394 - 12:31am

آره میلاد جان همون خازنا.
امشب سر کارم رفتم خونه با چند تا خازن با ظرفیتهای مختلف کار می کنم ببینم چه میشه.به نظر می رسه با پر شدن ظرفیت در مدت زمان کوتاهی مدار شروع به گاز خوردن می کنه.

سه شنبه 3 فروردین1394 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود.
دوستان قبلا هم عرض کردم مشکل گاز خوردن تی ال 12000 بعداز دو سه دقیقه کار مربوط میشه به گرم شدن ماسفت که باید از یه هیت سینک قوی و بزرگ(ترجیحا آنودایز شده) استفاده بشه. در ضمن با تنظیم ولوم ست طوری که فقط اهن بزنه و قدرتش رو کم کنین تا ثبات بره بالا میتونین تفکیک اهن رو در عمق کم انجام بدین برای ثبات بیشتر تو استانه هم از خازن های 100 نانو عدسی در ورودی و خروجی رگولاتور ها و خازن های کنار 709 رو از نوع اس ام دی مولتی لایر استفاده کنید.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 4 فروردین1394 - 7:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
میلاد33 نوشته است:
اون پتانسیومتر مال سرعت سنس.مال منم همین مشکلو داشت اساتید راهنمایی کردن اون مقاومت رو عوض کردم سرعتش خوب شد

بیشتر تاخیرش بعد از سنسه. یعنی وقتی از رو هدف رد میشه چند ثانیه طول میکشه تا بوقش قط بشه
دوست عزیز منم دقیقا همین مشکلو داشتم فقط یادم نیست چجوری حل شد.مدارمم از روی فایل اقای کاوشگر بود منکه فقط یه تغیر دادم دیگه مشکلی نداشت شاید از اون بود درست شد اگه فرکانس مدارت کم نباشه چون علت اصلیش فرکانس پایینه اینم عکسش بجای یک کیلو 10کیلو بزن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

سه شنبه 4 فروردین1394 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
منم همین مشکلو داشتم با راهنمایی اساتید مشکلم حل شد

سه شنبه 4 فروردین1394 - 6:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 707 , 708 , 709 , 710 , 711 , 712 , 713 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , sahra55 و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure