انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 10:52pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 701 , 702 , 703 , 704 , 705 , 706 , 707 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
مشکل گاز خوردن فقط فقط اینه که باید سه تا خازن 3.3 روتعویض کنید، هر وقت که گاز بخوره باید هرسه تاشون تعویض بشن. چون این خازنها خیلی حساسن.

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
آخرش نفهمیدیم tl12000 خوبه یا ١٢ رگولاتور !!!!!یا چنس ؟؟؟؟؟یا .....
یکی تکلیفمونو روشن کنه !!!!

تکلیفتون روشنه مدار فلز جو رو بساز :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tamashah نوشته است:
مشکل گاز خوردن فقط فقط اینه که باید سه تا خازن 3.3 روتعویض کنید، هر وقت که گاز بخوره باید هرسه تاشون تعویض بشن. چون این خازنها خیلی حساسن.

دوست عزیز مدار من که از اول گاز میخورد خازنا رو هم مارک نیشیکون ژاپن گذاشته بودم فیبرو هم دورو زدم یه روش شیلد مدار بود یه مدار دیگه هم دستم بود که اونم گاز میخورد سرعت سنسش هم خیلی کم بود انگار که رو اسلو موشن باشه به فلزات نرم هم حساسیتش کم بود بیشتر به همین خاطر گذاشتمش کنار و اصلا هم پشیمون نیستم هرکی هم دوس داره ازاده و میتونه شروع به ساخت کنه انشالا که موفق بشه

پنج شنبه 13 اسفند1393 - 2:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
tamashah نوشته است:

دوست عزیز مدار من که از اول گاز میخورد خازنا رو هم مارک نیشیکون ژاپن گذاشته بودم فیبرو هم دورو زدم یه روش شیلد مدار بود یه مدار دیگه هم دستم بود که اونم گاز میخورد سرعت سنسش هم خیلی کم بود انگار که رو اسلو موشن باشه به فلزات نرم هم حساسیتش کم بود بیشتر به همین خاطر گذاشتمش کنار و اصلا هم پشیمون نیستم هرکی هم دوس داره ازاده و میتونه شروع به ساخت کنه انشالا که موفق بشه

asadof نوشته است:
rot نوشته است:
آخرش نفهمیدیم tl12000 خوبه یا ١٢ رگولاتور !!!!!یا چنس ؟؟؟؟؟یا .....
یکی تکلیفمونو روشن کنه !!!!

تکلیفتون روشنه مدار فلز جو رو بساز :D

نه دیگه .حرف شما اساتید عزیز واسه ما تازه کارا باید سند باشه که هست .وقتی شما گذاشتینش کنار من یکی که دیگه استارتش نمیزنم با اینکه تمام مطالب مربوط بهش رو اماده و حاظر کردم .
موفق باشی دوست عزیز @};-

پنج شنبه 13 اسفند1393 - 3:25am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقای lalash
شما اگر علاقه مند به ساخت این نوع مدارت هستید باید ابتدا از این مدل مدارات آنالوگ بسازید و تجربه کسب کنید تا عملکرد این نوع سیستمهارو بهتر بشناسید تا تجربه شما بالا بره ، هزینه زیادی هم نمیبره ، اگر هم که تجربه کافی رو دارید خوب نیازی به ساخت نیست ، میتونید فقط سیستم فلزجو pi رو بسازید و لذت ببرید ، به لطف و کرم مهندس حمید عزیز

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سپاسگزارم دوستان , مشگل ما تو شهرستانها نبود قطعات و نبودن ای سی و ...
من مدار مهندس حمید رو خیلی قبول دارم , و میشه گفت که ایشان تی الی جدید و دیجیتال از نو خلق کردن که در طراحی و برنامه نویسی شاه کاریه , ایکاش یکی از دوستان که دسترسی به قطعات و پروگرامر, دارند زحمت قطعات و فیبرو..بکشن و به صورت کیتی مونتاژ نشده در یک پکیج جمع کنند و زیر نظر مهندس برای بچه هایی که شهرستان هستند ارسال کنند و هزینه را به حساب واریز کنیم
مزیت این کار , اولا قطعات اصلی و مد نظر مهندس خواهد بود ,
و از کل ایران دوستان در همه مناطق اقدام به تست میکنند و برای کاملتر شدن مدار نظرات و نتایج جدیدی حاصل خواهد شد!
من در شهرم حتی سیم لاکی نتوانستم پیدا کنم
امیدوارم مهندس حمید هم نظر خودشون رو در مورد پیشنهادم اعلام کنند !
با سپاس

قسمت !

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 9:26pm
مدیر کل
مدیر کل

من خواهش میکنم دوستان اینقدر بدنبال مقایسه نباشن! یک مدار دیجیتال با امکانات منحصر بفرد مثل پالسی فلزجو نه تنها قابل قیاس با TL12000 نیست بلکه با هیچ نمونه انالوگ دیگری هم قابل قیاس نیست! این مقایسه ها در عین اینکه عدم اگاهی شخص رو در مورد مسائل فنی نشون میده ؛ در واقع به نوعی توهین به دهها قابلیت خاص و دقیقی هست که صرفا در یک سیستم دیجیتال امکانپذیره. بنده هم یهو از گرد راه نرسیدم یک پالسی دیجیتال طراحی کنم! خودم سالها با مدارات انالوگ سر و کله زدم و سیستم کار رو میدونستم که سراغ یک طرح دیجیتال پیشرفته از همه لحاظ رفتم.
از حیث مشکل ساخت برای من جای تعجب داره چطور یک مدار انالوگ با این همه قطعات مختلف که حتی کیفیت یک خازن یا آیسیش میتونه کل کار رو خراب کنه ؛ ساختش مشکل نداشته ولی مدار بسیار مختصری مثل پالسی فلزجو مشکل هست؟! گیر اوردن 2-3 قطعه خاص که چندین فروشگاه اینترنتی هم ارائشون میدن و ظرف چند روز بدستتون میرسه که دیگه این حرفا رو نداره!
بهرحال بنده از جانب انجمن فلزجو عرض میکنم برنامه ای برای ساخت یا ارائه قطعات توسط انجمن وجود نداره و دوستان باید زحمت این کار رو خودشون بکشن یا از سایر دوستان کمک بگیرن.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
حمید نوشته است:
من خواهش میکنم دوستان اینقدر بدنبال مقایسه نباشن! یک مدار دیجیتال با امکانات منحصر بفرد مثل پالسی فلزجو نه تنها قابل قیاس با TL12000 نیست بلکه با هیچ نمونه انالوگ دیگری هم قابل قیاس نیست! این مقایسه ها در عین اینکه عدم اگاهی شخص رو در مورد مسائل فنی نشون میده ؛ در واقع به نوعی توهین به دهها قابلیت خاص و دقیقی هست که صرفا در یک سیستم دیجیتال امکانپذیره. بنده هم یهو از گرد راه نرسیدم یک پالسی دیجیتال طراحی کنم! خودم سالها با مدارات انالوگ سر و کله زدم و سیستم کار رو میدونستم که سراغ یک طرح دیجیتال پیشرفته از همه لحاظ رفتم.
از حیث مشکل ساخت برای من جای تعجب داره چطور یک مدار انالوگ با این همه قطعات مختلف که حتی کیفیت یک خازن یا آیسیش میتونه کل کار رو خراب کنه ؛ ساختش مشکل نداشته ولی مدار بسیار مختصری مثل پالسی فلزجو مشکل هست؟! گیر اوردن 2-3 قطعه خاص که چندین فروشگاه اینترنتی هم ارائشون میدن و ظرف چند روز بدستتون میرسه که دیگه این حرفا رو نداره!
بهرحال بنده از جانب انجمن فلزجو عرض میکنم برنامه ای برای ساخت یا ارائه قطعات توسط انجمن وجود نداره و دوستان باید زحمت این کار رو خودشون بکشن یا از سایر دوستان کمک بگیرن.

دقیقا همینطوره مدار آقا حمید حاصل سالها تجربه هست تنها مداری که ساختن و کار با اون لذت بخشه مدار مهندس حمیده من کلون 2 رو ساختم ولی اصلا با مدار مهندس نمیشه مقایسه کرد چه از نظر برد و چه از نظر امکانات :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

سلام مهندس عزیز مدار شما از همه لحاظ برتره ولی یک ضعف عمده داره که دوستانی که میبینید سراغ چنس یا تی ال میرن این مسئله هستش تفکیک مهندس تفکیک و باز هم تفکیک هر چند که در اون سیستم ها تفکیک قابلی نمیبینم فقط اگر تفکیک به سیستم شما به نحوی اضافه بشه که فلزات آهنی رو از غیر آهنی تشخیص داد بی شک با خیلی از سیستم های شرکتی قابل رقابت هستش.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

جمعه 15 اسفند1393 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
مهندس حمید عزیز
در طراحی بی نظیر و منحصر به فرد شما شکی نیست , و مایه افتخار ما هستید , در علم و تسلط شما هم جای هیچ شکی نیست !
سطح دانش من و علم طراحی و برنامه نویسی من , در حدصفره و معترفم !
من مجبورم انتقادی بکنم ,شما زود از کوره در میروید , و سریع جبهه میگیرید و زود رنج هستید , کمی صبور باشید ,و در مقابل کم سوادی من و امثال من سریع ناراحت نشوید , البته حق دارید , با فروشندگانی زالو صفت ,که قصد معلومی دارند هم درگیرید , اما خداشاهداست که قصد بدی ندارم , و حتی به خاطر اینکه سوتفاهمی نشود و سوتفاهم پیش نیاید ,حتی در تاپیک شما نظری نمیدم ,
حال اگر حرف من ناراحت کرده شما را معذرت خواهی میکنم !
موفق و سربلند باشید !

قسمت !

شنبه 16 اسفند1393 - 10:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 701 , 702 , 703 , 704 , 705 , 706 , 707 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure