انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:00pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 674 , 675 , 676 , 677 , 678 , 679 , 680 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
separate به معنی جدا سازی و یا تفکیکه ولی خیلی ها هستن که نمیدونن معنیشو

آقا مهدی البته جسارتا باید عرض کنم که کلمه تفکیک به اون معنایی که در فلزیابی استفاده میشه دارای معادل انگلیسی discrimination هستش. واژه ای که شما فرمودین عمومیت بیشتری داره و میتونه به معنی هر نوع جدا کردن باشه. هر چند Separate خودش اسمه و شما باید به صورت separation استفاده کنین
نکته ای بود و خواستم عنوان کنم که اگر دوست داشتین در ورژن بعدی اصلاح کنین
موفق باشین @};-

جمعه 3 بهمن1393 - 4:39pm

سلام دوستان عزیز ، راستش شدیدا به یک دستگاه احتیاج دارم که حدودا ۳ متر نرمال رو بزنه ولی اصلا شرایط مالی خوبی ندارم ، در آخر به این نتیجه رسیدم با وجود اینکه ساخت یک دستگاه کار کاملا تخصصی هستش ، ولی خودم دست به کار بشم و درست کنم ، میدونم کار بسیار حساس و سختی هستش ولی چاره دیگه ای ندارم ، خواهش میکنم کسی هست بتونه راهنماييم کنه ؟

جمعه 3 بهمن1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اقای اسدف حالا خیلی کار داره این مدار تا بخواد باب سلیقه من بشه چون خیلی حساس هستم به کاری که انجام میدم اقا حامد از شما هم تشکر میکنم بابت راهنماییتون در مورد انتخاب کلمه به کار رفته برای تفکیک خودم هم خیلی دارم تحقیق میکنم ولی باید کلمه ای به کار بره تا اپراتور با دیدنش پی ببره که این منو برای تفکیکه البته کنار دکمه بکار رفته برای تفکیک یه عکس کوچیکی گذاشتم تا نشان دهنده تفکیک مداره و اپراتور راحت میتونه متوجه شه و این کلمه هم که فعلا گذاشتم در اینده عوض میکنمش و خود برنامه نویس گفت هر کلمه ای که خودت بخوایی برات مینویسم تو اون کادر و دستم بازه تو اون قسمت و سه طرح دیگه هم امروز برام اوردش که مدل سنس و منوی تفکیکش فرق داشت حالا باید تصمیم گیری کنم در بارش سه تا ای سی برام اورد رو هر کدوم یه طرح هستش

جمعه 3 بهمن1393 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
تا بحال کسی تونسته با TL12000 چیزه با ارزشی از داخل خاک پیدا کنه؟

جمعه 3 بهمن1393 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من یکبار سکه نقره پیدا کردم که عکسش هم فک کنم باشه تو صفحات قبل و یک بار هم داده بودم دستگاه رو به دوستم که تو قبر گبری چند تا وسایل پیدا کرد که خوب پولی گرفت و یک بار هم خودم شمشیر پیدا کردم و یک بار دیگه هم چند تا کاسه که یکی از اون کاسه ها رو فروختم بدک نبود در کل

جمعه 3 بهمن1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته این رو هم بگم با یبار رفتن سر زمین نمیشه نتیجه گرفت چون همه جا رو دیگه سوراخ سوراخ کردن من هم خیلی جاها رفتم و چندین بار هم خطا کندم تا یکم دستم اومد قلق این دستگاه پیدا کردن یک طرف مشکلات فروشش یک طرف در کل دیگه خسته شدم از این ور و اون ور رفتم وقت گیره بعد پول زیادی هم گیر ادم نمیاد وقتی تعداد بره بالا

جمعه 3 بهمن1393 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پادمهر نوشته است:
تا بحال کسی تونسته با TL12000 چیزه با ارزشی از داخل خاک پیدا کنه؟

سلام
والا تا به حال چیز با ارزشی اون زیر نبوده تا پیدا کنه. اگه چیزی اون زیر باشه پیدا میکنه حتی فلزیاب معمولی هم اگه اوپرا تور خوب باشه پیدا میکنه مشکل ما اینه که اون زیر چیزی نیست . :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 3 بهمن1393 - 1:53am
مدیر کل
مدیر کل

جناب مهدی ببخشیدا! ولی مطالب شما دیگه کم کم داره حال همه رو بد میکنه! شما ماشالا انگار سوپرمن دنیای فلزیابی هستی! هر روز یک کاری میکنی. در کاوش که موفق بودی. همه دستگاهها رو هم که تست کردی. این وسط هم ظاهرا طرح بنده فقط سفال زده مابقی همه اشیاء قیمتی زدن! طرحتون هم که ظاهرا دستور برنامه نویسیش رو دادین در صفحه قبل دیدیم! یک کاردستی نه چندان زیبا بیشتر نیست. با ال سی دی گرافیکی خیلی بهتر از اینها میشد کار کرد نه اینکه مثل برنامه کودک درش بیارین که مردم بیچاره رو فریب بدین. نظیر این کارها در حد پروژه دانشجویی کار با میکرو و ال سی دی بیشتر نیست و مطلقا ارزش فلزیابی نداره. گو اینکه فلزیاب دیجیتال هم به اضافه کردن یک قسمت ال سی دی به مدار نیست! ماشالا سوادتون هم حتی در حدی نبود که متوجه باشین لفظ "تفکیک" که در این همه دستگاههای معروف دنیا استفاده شده در انگلیسی به چه صورت نوشته میشه!!! قضاوت اینها به عهده سایر دوستان هست. ولی بنظر میاد دیگه بیش از حد مشغول تحمیق کاربران این انجمن شدین! تحمل ما هم حدی داره. پیشنهاد میکنم تشریف ببرین و مشغول بازیهای خودتون باشین. از شما خیری به این انجمن نمیرسه. فقط دنبال جذب مشتری برای خودتون هستین که برای کاربران انجمن قابل قبول نیست.

شنبه 3 بهمن1393 - 2:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
حمید نوشته است:
جناب مهدی ببخشیدا! ولی مطالب شما دیگه کم کم داره حال همه رو بد میکنه! شما ماشالا انگار سوپرمن دنیای فلزیابی هستی! هر روز یک کاری میکنی. در کاوش که موفق بودی. همه دستگاهها رو هم که تست کردی. این وسط هم ظاهرا طرح بنده فقط سفال زده مابقی همه اشیاء قیمتی زدن! طرحتون هم که ظاهرا دستور برنامه نویسیش رو دادین در صفحه قبل دیدیم! یک کاردستی نه چندان زیبا بیشتر نیست. با ال سی دی گرافیکی خیلی بهتر از اینها میشد کار کرد نه اینکه مثل برنامه کودک درش بیارین که مردم بیچاره رو فریب بدین. نظیر این کارها در حد پروژه دانشجویی کار با میکرو و ال سی دی بیشتر نیست و مطلقا ارزش فلزیابی نداره. گو اینکه فلزیاب دیجیتال هم به اضافه کردن یک قسمت ال سی دی به مدار نیست! ماشالا سوادتون هم حتی در حدی نبود که متوجه باشین لفظ "تفکیک" که در این همه دستگاههای معروف دنیا استفاده شده در انگلیسی به چه صورت نوشته میشه!!! قضاوت اینها به عهده سایر دوستان هست. ولی بنظر میاد دیگه بیش از حد مشغول تحمیق کاربران این انجمن شدین! تحمل ما هم حدی داره. پیشنهاد میکنم تشریف ببرین و مشغول بازیهای خودتون باشین. از شما خیری به این انجمن نمیرسه. فقط دنبال جذب مشتری برای خودتون هستین که برای کاربران انجمن قابل قبول نیست.

:ymapplause: :ymapplause: :D

شنبه 4 بهمن1393 - 7:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

like
:-BD :D
متاسفانه این مدل مطالب تو انجمن زیاد شده از جمله کمک به دیجیتال کردن توباکس ساشو و یا تی ال و... در حالی که به قول مهندس حمید دیجیتالی کردن یه مدار این نیست که یه ال سی دی بهش اضافه بشه
یه مدار دیجیتال باید از اول دیجیتال طراحی بشه
دقیقا مثل طرح استاد حمید عزیزمون @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

شنبه 4 بهمن1393 - 7:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 674 , 675 , 676 , 677 , 678 , 679 , 680 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss , Saeidpor2 و 167 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure