انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 7:00pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 671 , 672 , 673 , 674 , 675 , 676 , 677 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینجا :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا کاوشگر و آقا مهدی عزیز. جواب سؤال بنده رو نفرمودید که ایا این تغییرات (حذف یک خازن 100 میکرویی وتبدیل 100 میکروی دیگه به 2200 میکرو) پیشنهادی ابی-گلد رو شما هم تایید میکنید؟ تأثیراتش چیه؟ ممنونم.

پیوست:
تمام تغییرات و سیم کشی ولوم ها.jpg

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز محمود جان
من این گفته آقا ابی رو امتحان نکردم ولی یه چیزی که کاملا مشخصه اگه دقت کنید اون دوتا خازن که هر دو مقدارشون 100 میکرو هست با هم موازی تو مدار جاگزاری شدن و عملا مقدارشون جمع بسته میشه و 200 میکرو به حساب میاد پس حذف یکی از اونها و افزایش اون یکی تا 200 میکرو عملا تو مدار فرقی نمیکنه ولی دقت کنید گفتن تا 200 میکرو
ولی اگر این مقدار بیشتر از 200 میکرو باشه مثلا 1000 میکرو یا به گفته ایشون 2200 میکرو به نظر میاد که تاثیر داشته باشه چون با افزایش مقدار اون خازن جلوی نوسان ولتاژی تو قسمی از مدار گرفته میشه

البته اگه اشتباه نکنم آقا رستم تو مدار 12 رگلاتوره خازن مربوط به همین قسمت رو تا 6800 میکرو افزایش داده بودند

موفق باشید @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 10:44pm

تشکر از همه دوستانی که بعد ساختن این مدار بقیه که دارن تازه میسازنو تنها نزاشتن مدار من راه افتاد دو سه تا اشکال کوچیک داره فقط اونارهم به کمک شما اساتید انشاالاه حل میشن جناب کاوشگر اون تفکیکی که با دوتا دیود نوری گفته بودید گذاشتم رو مدار برای تفکیک نه ولی تو تنظیم ولوم ها خیلی کمکم میکنه دوستان حتما اون قسمتو به مدارتون اضافه کنید خودتون متوجه کاراییش میشید

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خلاصه امروز تی ال باز ما رو روسفید کرد :-BD یک جایی که قبلان 3 ماه پیش یک جایی رفته بودیم و نشد که کار کنیم :| گزر ما امروز افتاد که قبل از رفتن گفته بودم که 30 سانت خاک برداری کنن زمین ر و تا میخ و پوست ساندیس مزاحم کار نشه خلاصه با لوپ 1 که با کابل لوررنز ساخته بودم واهمش 1.7 اهم بود بعد از 200 متر یک بوق خیلی خیلی مشکوک کشید که بعد از 30 سانت خاک برداری باز بوق داشت که با لوپ 50 از روش رد شدم داشت خودش رو پاره میکرد دستگاه که گفتم ادامه بدید به من گفتند مطمعن هستی گفتم 95 درصد که سریع بکنن و فرکانس هم روی 120 بود که هرچی میگیم دوستان میگن جواب نمیده خلاصه تو 1.50 به ظرف مسی وسر نیزه ویک سری سکه قدیمی برخوردیم که من دیدم خیلی 2 نفری که مکان رو داشتند از نظر مالی ضعیف بودن همه رو بهشون دادم و گفتم فقط برای من دعا کنید تا دعای خیرتون اون دنیا گناهان منو ببخشه و تو زندگیم هم سعی میکنم ببخشم و بخشنده باشم ودروغ نگم که بدترین گناه به درودو شب خوش

پنج شنبه 1 بهمن1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان خلاصه امروز تی ال باز ما رو روسفید کرد :-BD یک جایی که قبلان 3 ماه پیش یک جایی رفته بودیم و نشد که کار کنیم :| گزر ما امروز افتاد که قبل از رفتن گفته بودم که 30 سانت خاک برداری کنن زمین ر و تا میخ و پوست ساندیس مزاحم کار نشه خلاصه با لوپ 1 که با کابل لوررنز ساخته بودم واهمش 1.7 اهم بود بعد از 200 متر یک بوق خیلی خیلی مشکوک کشید که بعد از 30 سانت خاک برداری باز بوق داشت که با لوپ 50 از روش رد شدم داشت خودش رو پاره میکرد دستگاه که گفتم ادامه بدید به من گفتند مطمعن هستی گفتم 95 درصد که سریع بکنن و فرکانس هم روی 120 بود که هرچی میگیم دوستان میگن جواب نمیده خلاصه تو 1.50 به ظرف مسی وسر نیزه ویک سری سکه قدیمی برخوردیم که من دیدم خیلی 2 نفری که مکان رو داشتند از نظر مالی ضعیف بودن همه رو بهشون دادم و گفتم فقط برای من دعا کنید تا دعای خیرتون اون دنیا گناهان منو ببخشه و تو زندگیم هم سعی میکنم ببخشم و بخشنده باشم ودروغ نگم که بدترین گناه به درودو شب خوش

تبریک میگم اقا ابی مبارک باشه :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
گزر+گذر

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 1 بهمن1393 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون غلط املایی به خاطر اینه که با گوشی انلاین میشم و سخته تایپ کردن با گوشی هر کاری کردم نتونستم عکس هاشو اپلود کنم

پنج شنبه 1 بهمن1393 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم عکس چند تا از وسایل به فال نیک بگیرید

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 8:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان شاد باش میگم :ymapplause:
روسفیدی تی ال ، باعث خوشحالی همه ی ماست

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
دوست عزیز محمود جان
من این گفته آقا ابی رو امتحان نکردم ولی یه چیزی که کاملا مشخصه اگه دقت کنید اون دوتا خازن که هر دو مقدارشون 100 میکرو هست با هم موازی تو مدار جاگزاری شدن و عملا مقدارشون جمع بسته میشه و 200 میکرو به حساب میاد پس حذف یکی از اونها و افزایش اون یکی تا 200 میکرو عملا تو مدار فرقی نمیکنه ولی دقت کنید گفتن تا 200 میکرو
ولی اگر این مقدار بیشتر از 200 میکرو باشه مثلا 1000 میکرو یا به گفته ایشون 2200 میکرو به نظر میاد که تاثیر داشته باشه چون با افزایش مقدار اون خازن جلوی نوسان ولتاژی تو قسمی از مدار گرفته میشه

البته اگه اشتباه نکنم آقا رستم تو مدار 12 رگلاتوره خازن مربوط به همین قسمت رو تا 6800 میکرو افزایش داده بودند

موفق باشید @};-

کاوشگر عزیز و بزرگوار ممنونم از بابت توجه و جوابت. محبت کردی. خیلی آقایی. انشاالله با این تبع بلند و برگوارانه ات مورد عنایات خاصه خداوند قرار گیری.
ولی چقدر جالبه. مشخصاً اشخاص دیگری هم این تغییرات رو داده ان ولی هیچگونه انعکاسی از تجاربشون نمیدن.!!!!!!!!! :(

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 2:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 671 , 672 , 673 , 674 , 675 , 676 , 677 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: reza2000 و 92 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure