انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 5:56pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 670 , 671 , 672 , 673 , 674 , 675 , 676 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی جناب کاوشگر .
و اما مدار من آماده شد و لحضه اول اتصال به باطری صداش در میاد سپس لال میشه و هیچ عکس العملی هم ندارم .
چکار کنیم :-?

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 30 دی1393 - 10:32pm

مرسی ابی گولد امروز باطریرو 18 ولت کردم یه مشکل دیگه که دارم اینه که وقتی به یه فلزی حساس میشه با نزدیکتر کردن فلز صدا بالا میره ولی خیلی که نزدیک میکنم صدا تو اوج قطع میشه بیزر رو هم عوض کردم بزرگشو گذاشتم جواب نداد

چهارشنبه 30 دی1393 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان
ای سی ۷۰۹ فلزی روی این مدار به درستی کار نمیکنه بهتره از ای سی پلاستیکی جنس خوب ۷۰۹ استفاده کنید تا مدارتون با ثبات تر کار کنه درسته ای سی فلزی قدرت رو اضافه میکنه ولی نویز و بی ثباتی داره که من بارها این موضوع رو تست کردم و طبق تجربه دارم این حرف رو‌میزنم بارها و‌بارها تست کردم این موضوع رو حتی بهترین ای سی های ۷۰۹ فلزی رو‌گرفتم ولی مدار خوب کار نمیکرد درسته خیلی عمق زنی دستگاه زیاد شد ولی دستگاه یه جورایی باب دلم نبود

چهارشنبه 30 دی1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا هوشیار جناب مهدی کاملا درست گفتند اگه از ایسی٧٠٩ پلاستیک مدل lm709 استفاده کنی هم ثبات مدارت بهتر میشه و هم عمق زنیت

چهارشنبه 30 دی1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا میلاد خدا رو شکر که مشکل اولت حل شد شما بهتره از بلندگوی اسیلاتور دار بزرگ استفده کنی و اسیلاتورش رو جدا کن به مدار وصل کن اگه مشکلت حل نشد دورو بر ایسی ٣٣١ یک مقاومت رو اشتباه زدی

چهارشنبه 30 دی1393 - 1:18am

اقا ابی گولد عزیز ممنون از راهنماییتون مشکلم حل نشده همچنان وقتی کویلو وصل میکنم ولومهارو نمیشه تنظیم کرد البته کویلیم که پیچیدم در حد کویل نیست بیست سانت پنج دور سیم ایفون برای ازمایشه فردا قطعاتی که گفتیدو عوض میکنم بله تمام قطعاتی که فرمودید معمولین فردا جنس خوبشو میگیرم

چهارشنبه 30 دی1393 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان تمام تغییرات و سیم کشی ولوم ها رو براتون کشیدم میتونید استفاده کنید

سلام. ممنون بابت انتقال این نکات. ولی تأثیر محسوس این تغییرات چیه؟ آیا سایر دوستان هم این تغییراتو اعمال و تست کردن؟
آیا همگی تأییدش میکنید؟
آقایان عزیز کاوشگر و مهدی، شما هم تایید میفرمایید؟

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 11:10am
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
اقا هوشیار جناب مهدی کاملا درست گفتند اگه از ایسی٧٠٩ پلاستیک مدل lm709 استفاده کنی هم ثبات مدارت بهتر میشه و هم عمق زنیت

بله درسته ابی جان ، آی سی 709 پلاستیکی جنس خوب واقعاً ثبات خیلی خوبی به مدار میده ، هم این مدار و هم مدار 12 رگلاتور به هردو سازگاری خوبی داشته و ثبات خوبی میده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
متشکرم
راستی یه مدار هست که میخوام عکسشو بزارم خیلی جالبه همون جنیفر یا دلتاپالس هستش اما مدارش متفاوته اگر کسی هست که بتونه این عکسها رو تبدیل کنه به مدار و نقشه بهم بگید
راستی تا سه متر جواب داده و خیلی با ثباته اما آنالوگه و خیلی فرق داره با مدار بازار

جناب روت . این عکس هایی که گفتی کو . کجا گذاشتی که قابل مشاهده نیست ..
نکنه شما هم ...... اره =))

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 2:55pm

دوستان سلام
میشه بگید میکرو امپر متر به کجای مدار وصل میسه؟
از رله نمیخوام استفاده کنم .
خواهشا راهنمایی کنید

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 5:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 670 , 671 , 672 , 673 , 674 , 675 , 676 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx , Taaak و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure