انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 25 اردیبهشت1403 - 2:28am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 633 , 634 , 635 , 636 , 637 , 638 , 639 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amiri630 نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید: از این مدار مبدل میتر به ال سی دی که اقای مهندس رستم در صفحه 7 دوازده رگلاتوره گذاشته بودند استفاده کردم ولی مقدار باطری را نشون نمیده دوستان مدار مبدل کاملتری ندارند بهم معرفی بکنند که ولتاژ باطری را نیز نشان بده. با تشکر و سپاس

................................................
دوستان منتظر هستم :-?

یکشنبه 23 آذر1393 - 4:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
اقا علیرزا اگه هر دوی این مقاومت رو 10 کیلو بزاری خوب جواب میده

به نظر بنده بهتره بجای مقاومت 18 کیلو روبروی 358 از پتانسیومتر 50 کیلو استفاده بشه و مقدار دقیقش رو با تست بدست بیارید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 24 آذر1393 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی نظر من هم همینه با این روش میشه مقدار دقیق مقاومت رو به دست اورد

دوشنبه 24 آذر1393 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ابي جان اگه ميشه کار وپتانسيومتر ۵٠کيلوي اسپيد و اون يکي که کنار ميتر هستش رو يه بار ديگه بگين و بگين اون کنار ميتر چطوري وصل ميشه اخه جاي پايه هاش زيادن و يکي هم اينکه ترانزيستور bu508a بهتر هست واسه اين مدار يا j6810a؟

دوشنبه 24 آذر1393 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
سلام اساتید شرمنده همچین سوالی میکنم ایا دوستی میتونه زحمت بکشه فایل pcb و چیدمان قطعات و همچنین اخرین لیست قطعات رو برای بنده اینجا قرار بده میدونم پست اول هست ولی طریقه قرار دادن پتانسیومتر ها وایا با قرار دادن ولومها اونها حذف میشن یا نه رو متوجه نشدم در ضمن بنده نمیخوام از میتر استفاده کنم ایا امکان داره ببخشید بعد از ساخت چنس میخوام tl12000 رو هم بسازم ظاهرا مثل چنس نویز پذیر نیست و افصار پاره نمیکنه ممنون میشم داخل فایلی توضیحات هم باشه مثل کار استادم جناب حمید در مدار چنس

سلام دوباره ظاهرا دوستان کم لطفی میکنن و جواب ما رو نمیدن بنده طی چند صفحه پستی که خوندم اخرش متاسفانه متوجه نشدم از کدوم پارت لیست استفاده کنم و یا ایا میشه رله و میتر رو حذف کرد و یا اون پتانسیومترها زمانی که اون سلکتور داخل مدار قرار میگیره از برد حذف میشن یا نه ایا کسی پیدا میشه جواب بنده رو بده چرا دوستان این توضیحات رو داخل یک فایل نوشتاری قرار نمیدن تا یکسری شبیه بنده هم متوجه بشیم ظاهرا فقط این ساخت و راه اندازی فقط برای یکسری از اساتید باید باشه لطفا راهنمایی کنید تا من هم بتونم بسازمش متشکرم :-H

دوشنبه 24 آذر1393 - 11:00pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
آقای 2840644
شا زحمت بکشید در صفحه اول این بخش فایل آقای کاوشگر رو بسازید که اگر پی سی بی رو خوب و تمیز دربیارید و از میزان و سالم بودن قطعات قبل از نصب اطمینان داشته باشید ، مدارتون بخوبی بالا میاد و سنس هم میکنه ، لطفاً زحمت بکشید صفحات گذشته رو هم بخونید تا به جواب سوالات خودتون برسید !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 25 آذر1393 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
سلام ابي جان اگه ميشه کار وپتانسيومتر ۵٠کيلوي اسپيد و اون يکي که کنار ميتر هستش رو يه بار ديگه بگين و بگين اون کنار ميتر چطوري وصل ميشه اخه جاي پايه هاش زيادن و يکي هم اينکه ترانزيستور bu508a بهتر هست واسه اين مدار يا j6810a؟

ابي جان من همچنان منتظر راهنمايي شما هستم ميخوام بدونم اون پتانسيومتري که ميتر بهش وصل ميشه سه تا پايه داره ولي روي مدار جاهاي خالي زياد هست به کدوما وصل ميشه و کارش چيه در ضمن مدار من هم گاز ميخوره حتي بدون لوپ و بدون l m-709 يعني ربطي به خازناي عدسي هم نداره ولومجنس خوب هم گذاشتم بازم گاز ميخوره

سه شنبه 25 آذر1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
با سلام
آقای 2840644
شا زحمت بکشید در صفحه اول این بخش فایل آقای کاوشگر رو بسازید که اگر پی سی بی رو خوب و تمیز دربیارید و از میزان و سالم بودن قطعات قبل از نصب اطمینان داشته باشید ، مدارتون بخوبی بالا میاد و سنس هم میکنه ، لطفاً زحمت بکشید صفحات گذشته رو هم بخونید تا به جواب سوالات خودتون برسید !

دوست من بنده تقریبا تمامی صفحات رو مرور کردم در ضمن در هر 4 پستی که بود دوستان و اساتید قطعات رو هی تعویض کردن و اخرش بنده متوجه نشدم ایا کارهایی که در پست قبلیم گفتن رو باید انجام بدم یا نه یا اگر باید انجام بدم چطور باید انجام بدم عرض کنم بنده مدار چنس رو با دانلود یک فایل با توضیحاتی که استاد خوبم جناب حمید فرمودن ساختم و هیچ مشکلی هم نداشتم ولی این مدار رو نتونستم سر در بیارم چون هر قسمتش داخل یک صفحه هست و از همه جالبتر حتی نتونستم پارت لیست نهایی رو که اخرین تغییرات انجام شده پیدا کنم چون خیلی پخش و پلا هست و اینقد این پارت لیستهای داده شده تغییر کردن که بنده متوجه نشدم اخرش کدوم درسته یکم خودتون به پستها نگاه کنید حتما متوجه میشین ;)

سه شنبه 25 آذر1393 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ضمن تشکر @};- از زحمات اساتید گرانقدر ( هدایتی . مهدی . کاوشگر . ابی . کهیال و...) که باتلاشهای این بزرگواران بود که این مدار به اینجا رسید . بنده هم از جناب کاوشگر و ابی جان و سایر اساتید درخواست میکنم یک پارت لیست نهایی در اختیار دوستان قرار بدن .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 25 آذر1393 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم آقا کوشیار انجام وظیفه بود
جای میتر رو هم برای دوستم که منتظر بود کشیدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 25 آذر1393 - 6:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 633 , 634 , 635 , 636 , 637 , 638 , 639 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: miladahoopay و 125 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure