انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:22am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 594 , 595 , 596 , 597 , 598 , 599 , 600 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
سلام دوستان عزیز یکی میشه به من کمک کنه من میخام یک لوپ 1در2متر درست کنم مشکل من لوله هاست چه لوله ای از کجا باید بگیرم چندتا لوله فروشی رفتم گفتم اوله پی وی سی 3میخام کفتن از 5شروع میشه این لوله ها برای چه کاری استفاده میشن؟

دوستان یعنی هیچ کسی نمی تونه در مورد لوله برای لوپ به من کمک کنه*
ایا لوله های برق کشی ساختمان خوبه خم نمیشه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 3 آذر1393 - 8:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

از چهار عدد چوب نرات به زخامت 2 در 3 و متراژ 110 سانتي متر استفاده كن و در موقع استفاده چوب هارو به شكل مربع 5 سانت روي هم بذاريد و با چسب محكم ببنديد و بعد كابل لوپ 1 در 1 رو روي اين قاب سوار كرده و سرچ كنيد ، اصلا هم شك برانگيز نيست !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 3 آذر1393 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
از چهار عدد چوب نرات به زخامت 2 در 3 و متراژ 110 سانتي متر استفاده كن و در موقع استفاده چوب هارو به شكل مربع 5 سانت روي هم بذاريد و با چسب محكم ببنديد و بعد كابل لوپ 1 در 1 رو روي اين قاب سوار كرده و سرچ كنيد ، اصلا هم شك برانگيز نيست !

سرکارمون گذاشتی اقا مهدی من لوپ تاشو میخام که توکوله پشتی جا بشه نمی خام کاردستی درست کنم

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 3 آذر1393 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام اهورا جان الان از یه جا میام که قبلا تو حفاری یه تنور در آمد که دورش با ساروجی سفت شده و داخل تنور پنجاه سانت خاک و پنجاه سانت زغال در آمد , کفش هم ساروجی هست تی ال بغل تنور با لپ یک در یک بوغ شدید نزد یه بوغ ملایمی زد و تقریبا 1/5*1/5 بوغ داشت و با لپ شست فقط یه نقطه کوچک زیر لپ را گرفت, داخل تنور هم بوغ نزد . به نظر شما ارزش حفاری داره ? وچرا با لپ شست یه نقطه کوچکتری از یک در یک زد.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 3 آذر1393 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
سلام اهورا جان الان از یه جا میام که قبلا تو حفاری یه تنور در آمد که دورش با ساروجی سفت شده و داخل تنور پنجاه سانت خاک و پنجاه سانت زغال در آمد , کفش هم ساروجی هست تی ال بغل تنور با لپ یک در یک بوغ شدید نزد یه بوغ ملایمی زد و تقریبا 1/5*1/5 بوغ داشت و با لپ شست فقط یه نقطه کوچک زیر لپ را گرفت, داخل تنور هم بوغ نزد . به نظر شما ارزش حفاری داره ? وچرا با لپ شست یه نقطه کوچکتری از یک در یک زد.

بنویس لوپ دارم قاطی میکنم موقع خوندن :D
ببین دوست من من که روشش رو گفتم
نمیدونم همون طوری که من گفتم انجام دادید یا نه
با ولوم جنسش رو تفکیک کن ببین چی میزنه
البته آقا جعفر جان تاپیک اپراتوری برا تی ال هم تو انجمن هست میتونید اونجا این سوالها رو بپرسید
ناراحت نشیا دوست من فقط برا اینکه تاپیک شلوغ نشه گفتم

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 3 آذر1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
مهدی نوشته است:

سرکارمون گذاشتی اقا مهدی من لوپ تاشو میخام که توکوله پشتی جا بشه نمی خام کاردستی درست کنم

دوست من من تا لوپ یک در یک ساختم به کارتون میاد؟

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 3 آذر1393 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ahoora94 نوشته است:
jafar نوشته است:

بنویس لوپ دارم قاطی میکنم موقع خوندن :D
ببین دوست من من که روشش رو گفتم
نمیدونم همون طوری که من گفتم انجام دادید یا نه
با ولوم جنسش رو تفکیک کن ببین چی میزنه
البته آقا جعفر جان تاپیک اپراتوری برا تی ال هم تو انجمن هست میتونید اونجا این سوالها رو بپرسید
ناراحت نشیا دوست من فقط برا اینکه تاپیک شلوغ نشه گفتم

ممنونم اهورا جان , همونطوری که دوستان گفتن من بالانس کردم در هر صورت حفاریش میکنم ببینم چی را گرفته.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 3 آذر1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ahoora94 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
مهدی نوشته است:

دوست من من تا لوپ یک در یک ساختم به کارتون میاد؟

دوست عزیز من از شما کمک خاستم مثل اینکه شماها مارو به مسخره گرفتید.
دوست ندارید کمک نکنید خودم یه کاریش می کنم

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
سلام دوستان عزیز یکی میشه به من کمک کنه من میخام یک لوپ 1در2متر درست کنم مشکل من لوله هاست چه لوله ای از کجا باید بگیرم چندتا لوله فروشی رفتم گفتم اوله پی وی سی 3میخام کفتن از 5شروع میشه این لوله ها برای چه کاری استفاده میشن؟

.................................................................................................
=(( =(( =(( =((
عزیز دل برادر رضا جان شوخی ! تو که کاربر حرفه ای هستی ! برو فروشگاه لوازم الکتریکی بگو 4 تکه لوله یک متری لوله پولیکا یک اینج با 4 تا زانو می خوام . این هم از خواصش :D
ارزان شیک سبک قابلیت ارتجاعی ندارد جادار مطمین :p

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amiri630 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
reza2490 نوشته است:

.................................................................................................
=(( =(( =(( =((
عزیز دل برادر رضا جان شوخی ! تو که کاربر حرفه ای هستی ! برو فروشگاه لوازم الکتریکی بگو 4 تکه لوله یک متری لوله پولیکا یک اینج با 4 تا زانو می خوام . این هم از خواصش :D
ارزان شیک سبک قابلیت ارتجاعی ندارد جادار مطمین :p

دمت گرم برادر امیری این شود جواب من
این لوله ها برای چه کاری استفاده میشن؟

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 594 , 595 , 596 , 597 , 598 , 599 , 600 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure