انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:23am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 591 , 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mehdi 2014 عزیز خوش اومدی داداش .
امیدوارم که مشکلی نبوده و سلامت باشین.
لطفا مشخصات تجاری کامل کابل رو بزارین .
ضمنا در مورد نحوه تفکیک که در چند پست اخیر مطرح شده نظرتون رو بگین و اگه راهکاری هست اعلام کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 2 آذر1393 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضا شاه نوشته است:
سلام دوستان
ایا میشه از کابل 1در1 لورنز برای تی ال استفاده کرد؟ با توجه به اینکه کابل لورنز از یک سوکت 6 تایی استفاده شده

سلام آقای رضا شاه...!
بله کابل لورنز x2 به مدار tl12000 میخوره البته باید تغییراتی در مدار ایجاد بشه تا بهترین نتیجه را بگیری!
مدار اصلی دستگاهتون که قابل استفاده نیست و بیس اصلی مدار لورنز x2 همین مدار بوده! ههه!
فقط باید سوکت لورنز را جدا کنی و فیش 3 پین نظامی فیلیپسی بگیری نصب کنی!

یکشنبه 2 آذر1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdi 2014 جان خوش اومدید . انجمن به افکار ، ایده ها و پشتکار شما نیاز مند هست . منتظر تستهای شما هستیم . خدا قوت .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 2 آذر1393 - 2:49pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من بجای مولتی ترن 100 کیلو که کنار 555 برای تنظیم فرکانس هست یک ولوم معمولی 100 کیلو گذاشتم تا راحتر بتونم تنظیمش کنم.
1- حالا لطفا راهنمایی کنین آیا فقط اتصال همون پایه های ولوم روی فیبر کافیه یا کار خاصی باید انجام بدم؟
2- من قبلا برای تنظیم فرکانس که با اسکوپ کامپیوتر انجام میدادم مشکلی نداشتم و راحت تنظیم میشد ولی چند روز پیش دیدم موقع تنظیم توی مانیتور همش پرش فرکانس دارم و اعداد هی کم و زیاد میشه و یهو عدد میاد روی 100 و یهو میره 300 و ... فکر کردم از مولتی ترن باشه که عوض کردم دیدم حل نشد و بعد دیدم 555 خیلی داغ کرده که عوضش کردم ولی بازم پرش عدد دارم لطفا اساتید راهنمایی کنین چکار باید بکنم؟
3- موقع تنظیم فرکانس لوپ باید وصل باشه با فرقی نداره؟
یاحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 2 آذر1393 - 3:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

vahid_vxm نوشته است:
رضا شاه نوشته است:
سلام دوستان
ایا میشه از کابل 1در1 لورنز برای تی ال استفاده کرد؟ با توجه به اینکه کابل لورنز از یک سوکت 6 تایی استفاده شده

سلام آقای رضا شاه...!
بله کابل لورنز x2 به مدار tl12000 میخوره البته باید تغییراتی در مدار ایجاد بشه تا بهترین نتیجه را بگیری!
مدار اصلی دستگاهتون که قابل استفاده نیست و بیس اصلی مدار لورنز x2 همین مدار بوده! ههه!
فقط باید سوکت لورنز را جدا کنی و فیش 3 پین نظامی فیلیپسی بگیری نصب کنی!

منظورم کابل لورنز ایکس 5 بود که اهم ان 2.7 شده در مورد سوکت درست فرمودید به فکرش هستم .

یکشنبه 2 آذر1393 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام :ymhug:

دوست عزيز اقا بينا شما همون مولتي ترن رو دوباره سر جاش بزار چون وقتي ولوم وصل ميكني و سيم از برد به ولوم لحيم ميكني همين خودش مشكل ساز ميشه برات و دستگاه شروع ميكنه به گاز خوردن و بد كار كردن X_X بهترين فركانسي كه من ازش جواب گرفتم فركانس زير 100 هرتزه و به هيچ عنوان بوق الكي نميزنه و به اجر و سفال هم حساسيت نداره ولي اگه زمين خيس باشه نبايد با 12000 سر زمين رفت

یکشنبه 2 آذر1393 - 5:54pm

سلام
چرا عزیزانی که مدار tl رو تست کردن فیلمشو نمیزارن ،فیلم با حرکت لوپ تا ببینیم ثباتش چطوره ؟ نه با لوپ ثابت
شماتیک این مدار کجاست تو کدوم صفحه است ؟ میخوام شبیه سازیش کنم دوستان کار بلد یه چیزایی رو از این مدار مخفی میکنن 594 صفحه رو خوندم هنوز قانع نشدم تا این tl رو بسازم دوستانم که جواب نمیدن؟در هر حال متشکریم ما رفتیم سراغ clone pi-w و igsl از این tl آبی گرم نمیشه
:-w :-w :-w :-w :-

یکشنبه 2 آذر1393 - 6:25pm

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم و از این مدار تی ال خیلی خوشم اومده چون یکی از دوستانم گفت که از یکی از کاربران این سایت تهیه کرده و برام تو خاک تست کرد خیلی ثبات و بردش عالی بود منم تصمیم به ساختنش گرفتم فردا سفارش قطعه میدم و امشب هم فیبرش رو میزنم تا ببینم چی میشه

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا كوشيار از شما هم ممنون :ymhug:

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:06pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mehdi 2014 جان ممنون از شما
در مورد زمين خيس ميشه علتش رو بگين؟
ضمنا در چند پست قبلي در مورد تفكيك تي ال سوال كرديم ممكنه جواب بدين؟
ياحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 591 , 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , vahed.m63 و 261 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure