انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 11:10pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام دوست عزیز اون مدار شما رو من دو سال پیش ساخته بودم خیلی قدرت داره ولی ثباتش به پای 12000 نمیرسه من بارها سر زمین رفتم باهاش ولی دست خالی اومدیم خونه البته نمیخوام تعریف بد کنم ازش تو محیط و زمین های ما جواب نداد به ما این لامینوس

سلام دوستان
مهدی جان مبارکه دوست عزیز و امیدوارم دفعه بعد بار بهتری بزنی.
لطفا تغییراتی که توی مدار انجام دادی رو بگین.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 11 آبان1393 - 3:58pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان من از دیروز در گیر بیمارستان بودم دخترم تب شدید کرده بود تازه امروز بهتر شده از دوست خوبم اقا عباس هم تشکر میکنم بابت کمکی که دارن به انجمن میکنن

سلام دوستان
ابی جان خدا بد نده داداش.
امیدوارم که حال دختر گلتون زود خوب بشه .
یاحق @};-

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 11 آبان1393 - 4:02pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
دوست عزیز آقای mehdi 2014
اتفاقا بنده به شخصه از مطالب شما بسیار استفاده کردم و به نوبه خودم خیلی از شما ممنونم. شما زیاد به این صحبت ها توجه نکنین. کار خودتون رو ادامه بدین لطفا و به کسانی فکر کنین که مثل من از اطلاعاتی که شما اینجا میذارین بسیار ممنون شما میشن.
خواهش میکنم اگر اطلاعات مفید دیگه ای دارین دریغ نکنین

سلام دوستان
مهدی عزیز منم با نظر حامد جان موافقم و بابت مطالبی که میفرمائید کمال تشکر رو دارم.
لطفا ادامه بحثها رو بگین.
یاحق @};-

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 11 آبان1393 - 4:44pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز.
ببخشید که دیر شد.در این مدت بنده 2 مبدل طراحی کردم.یک مبدل در حد معولی بوده و سیگنال سنس رو نشون میده که تقدیم به دوستان میکنم.مبدل بعدی که کمی حرفه ای تر هستش و علاوه بر سیگنال ،سنس رو با درجه بندی به صورت اعداد هم نشون میده و هم ولتاژ باطری رو نشون میده که عکسش رو چند صفحه قبل گذاشتم براتون با نام KRAL.در صورتی که دوستان مایل به ساخت مدل اولی باشن که تمامی اطلاعات رایگان در اختیار دوستان قرار میگیره.در صورتی که مایل به ساخت دومی باشین که باید به دوست خوبم جناب ابی گلد مراجعه کنین.میتونین در مدل اولی سیم خروجی میتر رو از بغل پتانسیومتر 50 کیلو مستقیم به مبدل بدین.کاملا عملی و تست شده است.

سلام دوستان
عباس جان ممنون بابت مبدلی که گذاشتین.
ولی چه خوب میشد با ابی جان توافق میکردین که فایل دوم رو قرار بدین تا همه توی این ماه محرم دعاگوی شما باشن.
یاحق
@};-

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 11 آبان1393 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا بینا نقشه مبدل اولی رو که دوستم اقا عباس لطف کردن گذاشتن هم یک مبدل خیلی با ارزشی هست که قرار بود من این مبدل اولی رو بزارم تو سایت و دوستان استفاده کنن ولی دیدم تا من یک نقشه یا اطلاعات میزارم یک سری از افراد گله و شکایت میکنن دعوا راه میوفته و به دوستم گفتم اگه شما بزرگواری کنی این نقشه رو بزاری بهتره تا دوستان در مورد من فکرهای دیگه نکنن به خدا تو این شب های عزیز منم محتاج دعا هستم اگر از دست من کمکی بر بیاد با جان و دل انجام میدم ولی در مورد مبدل دومی به خدا دست و پای من بسته هست چون برنامه نویسش من نبودم اگه من خودم عمری باقی بمونه و مشغله کاری و مریضی و این جور مشکلات برام نباشه و 2 روز وقت داشته باشم میشینم و یک مبدل دیجیتال رو برنامه نویسی میکنم ولی کو وقت ....... باز از همکاری همه دوستان و آقا عباس که این مبدل رو گذاشتن تشکر میکنم

یکشنبه 11 آبان1393 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن دوستان من خودم هم دارم از همین مبدل اولی که دوستم اقا عباس گذاشتن استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم و قدرت سنستون هم بیشتر میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 11 آبان1393 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ebi-gold نوشته است:
در ضمن دوستان من خودم هم دارم از همین مبدل اولی که دوستم اقا عباس گذاشتن استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم و قدرت سنستون هم بیشتر میشه

سلام ابی جان میشه تصویر پی سی بی و فایل هگز رو قرار بدید
من فایل رو باز کردم اما متاسفانه نمی تونم ازش استفاده کنم وارد نیستم ممنون میشم

یکشنبه 11 آبان1393 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
اقا بینا نقشه مبدل اولی رو که دوستم اقا عباس لطف کردن گذاشتن هم یک مبدل خیلی با ارزشی هست که قرار بود من این مبدل اولی رو بزارم تو سایت و دوستان استفاده کنن ولی دیدم تا من یک نقشه یا اطلاعات میزارم یک سری از افراد گله و شکایت میکنن دعوا راه میوفته و به دوستم گفتم اگه شما بزرگواری کنی این نقشه رو بزاری بهتره تا دوستان در مورد من فکرهای دیگه نکنن به خدا تو این شب های عزیز منم محتاج دعا هستم اگر از دست من کمکی بر بیاد با جان و دل انجام میدم ولی در مورد مبدل دومی به خدا دست و پای من بسته هست چون برنامه نویسش من نبودم اگه من خودم عمری باقی بمونه و مشغله کاری و مریضی و این جور مشکلات برام نباشه و 2 روز وقت داشته باشم میشینم و یک مبدل دیجیتال رو برنامه نویسی میکنم ولی کو وقت ....... باز از همکاری همه دوستان و آقا عباس که این مبدل رو گذاشتن تشکر میکنم

ابی عزیز سلام
انشااله بحق اباعبداله الحسین مشکلی نه برای شما و نه برای دوستان دیگه که بی ریا و بدون چشم داشت و با صداقت به دیگران کمک می کنن پیش نیاد .
موفق و سلامت باشید

یکشنبه 11 آبان1393 - 8:19pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ابي جان ايدوارم بحق اين ماه عزيز همه دوستان هرمشكلي دارن بلطف خداي مهربون حل بشه ايشاا...
راستي 2 تا سوال:
1-آيا نميشه از اتمگا 8 بجاي 16 توي اين مبدل استفاده كرد؟
2-اقلا اگه بشه لطفا ولتاژ باطري هم بهش اضافه كنين.
لطفا PCB قابل چاپ بذارين چون اين فايلو همه نميتونن بازش كنن.
ياحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 11 آبان1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عباس زاده جان لطفا فايل مبدل رو مفايل رو بافرمت عکس يا پی دی اف بزاريد ممنون ميشم و اگه يه فکری هم به حال حذف دولومها بشه ممنون ميشم

یکشنبه 11 آبان1393 - 8:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 , 560 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kambiz1985 , xan و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure