انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 7:27am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شرمنده که ناراحتت کردم قصد مسخره کردن شما رو نداشتم فقط حرف من اینه که فلزیاب آنالوگ فقط با صدا و میتر به طور قوی و دقیق در آستانه قرار میگیره که تیک تیک پالسش معلوم بشه و به اوج عمق زنی دست پیدا کنه در غیر این صورت در آستانه گذاشتنش مشکل و وقت گیر و خسته کننده است @};-

شنبه 10 آبان1393 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

enigma نوشته است:
دوستان اگه واسه تغذیه از دوتا باطری 12 در مجموع 24 ولت استفاده بشه مشکلی پیش میاد ؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد.چون از 7915 استفاده کردی بهتره که از 24 ولت استفاده کنی.در ضمن در قدرت دستگاه هم تاثیر گذار هست و 20 درصدعمق زنی رو افزایش میده

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

یکشنبه 10 آبان1393 - 12:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست گرامی

یکشنبه 10 آبان1393 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
یا حق برادران:
اگر مشکلتون با مبدل آنالوگ به دیجیتال حل میشه من براتون تا 3 روز دیگه طراحی میکنم و براتون میزارم.امید که مشکلتون حل بشه. نام گذاری دستگاه رو هم به عهده خودتون میذارم.یه نام براش انتخاب کنین تا رو ال سی دی نمایش داده بشه............ @};-

سه روز شما هم تموم شد :D
متاسفانه شما هم مثل بعضی ها بلوف زدید

دوستانی که نمیخوان کاری انجام بدن چرا میان میگن فلان کار رو براتون میکنم ؟ واقعا چرا؟بعدشم میزنن زیرش :-\ :-\
اخه میگه کسی مجبوتون میکنه :)

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 10 آبان1393 - 1:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان عزیز.
ببخشید که دیر شد.در این مدت بنده 2 مبدل طراحی کردم.یک مبدل در حد معولی بوده و سیگنال سنس رو نشون میده که تقدیم به دوستان میکنم.مبدل بعدی که کمی حرفه ای تر هستش و علاوه بر سیگنال ،سنس رو با درجه بندی به صورت اعداد هم نشون میده و هم ولتاژ باطری رو نشون میده که عکسش رو چند صفحه قبل گذاشتم براتون با نام KRAL.در صورتی که دوستان مایل به ساخت مدل اولی باشن که تمامی اطلاعات رایگان در اختیار دوستان قرار میگیره.در صورتی که مایل به ساخت دومی باشین که باید به دوست خوبم جناب ابی گلد مراجعه کنین.میتونین در مدل اولی سیم خروجی میتر رو از بغل پتانسیومتر 50 کیلو مستقیم به مبدل بدین.کاملا عملی و تست شده است.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 10 آبان1393 - 2:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

delta force نوشته است:
abasazad نوشته است:
یا حق برادران:
اگر مشکلتون با مبدل آنالوگ به دیجیتال حل میشه من براتون تا 3 روز دیگه طراحی میکنم و براتون میزارم.امید که مشکلتون حل بشه. نام گذاری دستگاه رو هم به عهده خودتون میذارم.یه نام براش انتخاب کنین تا رو ال سی دی نمایش داده بشه............ @};-

سه روز شما هم تموم شد :D
متاسفانه شما هم مثل بعضی ها بلوف زدید

دوستانی که نمیخوان کاری انجام بدن چرا میان میگن فلان کار رو براتون میکنم ؟ واقعا چرا؟بعدشم میزنن زیرش :-\ :-\
اخه میگه کسی مجبوتون میکنه :)

دوست گرامی لطفا جانب ادب رو رعایت کنین در غیر این صورت با ادبیاتی که شایسته شماست برخورد خواهد شد. [-X

یکشنبه 10 آبان1393 - 2:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببخش دوست عزیز قصد بی احترامی نداشتم . شرمنده اگه ناراحتتون کردم

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 10 آبان1393 - 3:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

abasazad نوشته است:
ببخشید که دیر شد.در این مدت بنده 2 مبدل طراحی کردم.یک مبدل در حد معولی بوده و سیگنال سنس رو نشون میده که تقدیم به دوستان میکنم.مبدل بعدی که کمی حرفه ای تر هستش و علاوه بر سیگنال ،سنس رو با درجه بندی به صورت اعداد هم نشون میده و هم ولتاژ باطری رو نشون میده که عکسش رو چند صفحه قبل گذاشتم براتون با نام KRAL.در صورتی که دوستان مایل به ساخت مدل اولی باشن که تمامی اطلاعات رایگان در اختیار دوستان قرار میگیره.در صورتی که مایل به ساخت دومی باشین که باید به دوست خوبم جناب ابی گلد مراجعه کنین.میتونین در مدل اولی سیم خروجی میتر رو از بغل پتانسیومتر 50 کیلو مستقیم به مبدل بدین.کاملا عملی و تست شده است.

سلام دوست عزیز این فایل چطور قابل استفاده میشه
مدارش رو از کجا بگیریم !
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یکشنبه 11 آبان1393 - 10:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

vahid_vxm نوشته است:
abasazad نوشته است:

سلام دوست عزیز این فایل چطور قابل استفاده میشه
مدارش رو از کجا بگیریم !
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست گلم با پروتیوس7.7 باز میشه و مونتاژش دیگه خیلی راحته.نحوه اتصالم گفتم براتون.

یکشنبه 11 آبان1393 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من از دیروز در گیر بیمارستان بودم دخترم تب شدید کرده بود تازه امروز بهتر شده از دوست خوبم اقا عباس هم تشکر میکنم بابت کمکی که دارن به انجمن میکنن

یکشنبه 11 آبان1393 - 3:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 , 559 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 154 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure