انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 552 , 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در صورتیی میشه بلنگو و میتر رو حذف کرد که مدار مثل فلزیاب چنس دیجیتال باشه و خودش خودکار بره رو آستانه ولی فلزیاب آنالوگ مثل tl خودمون فقط فقط با میتر و صدای بلندگو میشه مدار رو روی مرز حساس و دقیق آستانه گذاشت که تیک تیک کنه و به اوج قدرت پالس زنی خودش برسه دوست گرامی

شنبه 9 آبان1393 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کیبورد عزیز نقشه بصورت دیگر نمیشه پرینت بگیری بزاری؟

شنبه 9 آبان1393 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
کیبورد عزیز نقشه بصورت دیگر نمیشه پرینت بگیری بزاری؟

بفرما اینم اینم عکس با کیفیت از نقشه شماتیک tl12000 :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 آبان1393 - 1:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
دوست عزیز من با Proteus 8 اجراش كردم که به این صورته

دوست من روي قسمتي كه خط كشيدم كليك كن ببين كدام قطعات مشكل دارن اون مشكل رو رفع كن منم اين مشكل رو دارم اگه درست شدت دوباره اپلود مي كنم.
دوستان به طرز نصب ترانزيستور ها نگاه كنيد ببينيد در ست نصب كردم چون ديتا شيت ترانزيستور هارو ندارم

شنبه 10 آبان1393 - 1:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

@tesla نوشته است:
lمحسن جان دستت درد نكنه ولي هيچ كدوم كار نميكنه وerror ميده :(

@tesla جان Proteus 8 كار مي كنه فقط يك پيام ميده كه بايد اون رو رفع كني نگاه كردم پيام براي ولوم ها و بلند گو هست كه بايد رفع بشه

شنبه 10 آبان1393 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohsen90 نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

دوست من روي قسمتي كه خط كشيدم كليك كن ببين كدام قطعات مشكل دارن اون مشكل رو رفع كن منم اين مشكل رو دارم اگه درست شدت دوباره اپلود مي كنم.
دوستان به طرز نصب ترانزيستور ها نگاه كنيد ببينيد در ست نصب كردم چون ديتا شيت ترانزيستور هارو ندارم

سلام آقا محسن روی قسمتی که گفتی کلیک کردم که این پیغام داد

شنبه 10 آبان1393 - 3:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
mohsen90 نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

سلام آقا محسن روی قسمتی که گفتی کلیک کردم که این پیغام داد

خوب ببين اون ولوم ها وبلندگو وباتري مشكل دارن.. ببين ميتوني از روي فايل كاوشگر اين مشكل رو پيدا كني اگه پيدا كردي به من بگو تا درستش كنم

شنبه 10 آبان1393 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تصاویر انواع لوپ گرد تک کاربره و فرم 1در1 دو کاربره

شنبه 10 آبان1393 - 8:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان اگه واسه تغذیه از دوتا باطری 12 در مجموع 24 ولت استفاده بشه مشکلی پیش میاد ؟

شنبه 10 آبان1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
چنگیز نوشته است:
دوستانی که مثل من تاکنون نتوانسته اند مشکل گازخوردن روحل کنند میتر وبلندگوی پیزو روکلا حذف کنندو اون مداری که جناب کاوشگر زحمت کشیدن که شامل دوعدد ال ای دی ویک عدد پتانسیومتر هست رو روی مدارشون ببندندومدار رو روی استانه ببرند خواهید دید که دیگه اصلا مدار نه گاز میخوره ونه عمق کم میکنه، کاردن بادستگاه هم لذت بخش میشه...

=)) =)) =)) =)) =)) دوست عزیز اگه میتر و بلند گو رو حذف کنیم چطوری مدار رو تو آستانه بذاریم که صدای تیک تیکش در بیاد :)) ؟؟؟؟
والا بنده تا حالا چند تا از این مدار ساختم و اصلا گاز نمیخوره و مثل ساعت کار میکنه به طوری که یکی از این دوستام که این مدار رو بهش دادم چند وقت پیش بهم گفت با مدارت تو عمق 1 متری یک انگشتر نقره بزرگ که عقیق سیاهی داشته که 50 گرم وزنش بوده پیدا کرده و خیلی خوشحال بود حتی نشون منم دادش

شما بروبامدار خودت واون دوستت که انگشتر روتوی 1 متری زده حال کن که توهمی بیش نیست...،، این یه ایده بود که من درخدمت بعضی از دوستان گذاشتم ،هرروز توی شهرمون که کاوش میکنم بااین روش راحت دستگاه رو به استانه میرسونم، درطول 4 ساعت کاوش نه عمق کم میکنه ونه گاز میخوره، بازم ازجناب کاوشگر بابت زحماتشون متشکرم.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

شنبه 10 آبان1393 - 8:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 552 , 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Saeidpor2 , yozar30f و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure