انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:59pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر برادران
این ویدئو از فلزیابی هست که قبلا عرض کردم mp mega 500 , اگه یکی از دوستان برنامه نویس بتونن مثل این رو بنویسن
میشه براحتی روی تی ال سوار کرد.

http://uplod.ir/dzob8s6iq8g6/video.rar.htm

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

پنج شنبه 7 آبان1393 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان یک سوال.ولوم set مقدارش 50 کیلو بهتر جواب مبده یا 100 کیلو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پنج شنبه 7 آبان1393 - 1:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

100 برادر

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 7 آبان1393 - 2:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

tnx

پنج شنبه 7 آبان1393 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان

در جواب اون دوستمون که میگن چرا این تندیس اینقدر تمیز هستش عرض کنم که ما فک کردیم تو قبر های گبری داریم کار میکنیم ولی این تندیس رو که بیرون اوردیم متوجه شدیم که قبر گبری نبوده ~X( و این رو هم که میبینید روی کارش برق میزنه من خودم با مواد شوینده تمیزش کردم و جنسش هم برنج هستش ارزشی نداره برای دکور خوبه البته این رو هم بگم زیر این تندیس خالی و خاک سفید داخلش بود که من خالیش کردم اگه دقت کنید در قسمت پا اون لکه ها رو نگاه کنید متوجه میشید که در زیر خاک بوده البته همون روز جای دیگه هم رفتیم و چند تا وسایل دیگه هم زدیم که اگه نت راه بده اون ها رو هم میزارم براتون ولی هنوز اون چنان چیز با ارزش داری قسمت ما نشده ولی همین که میشه به یه نتایجی رسید خودش جای شکر داره \:d/

پنج شنبه 8 آبان1393 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم شکار یه قبر گبری :x که یه سینی بود با دو تا کاسه که تو عمق 1 متر و 40 با قدرت این ها رو سنس کرد البته لحظه اول فکر کردیم که اشغال هستش یا تیکه حلبی چون با قدرت زد و داد و فریاد دستگاه بالا رفت اول با لوپ 1 در 1 این ها رو سنس کرد و یه یک ربع رو همین نقطه کار کردم و نقطه دقیقشو بدست اوردم ایا این ها ارزشی داره به نظر دوستان ؟ حفار ما که میگه اون دو کاسه نقره :-w این ها رو یه 40 سانت مونده به هدف سنس کرد همون شکلی که دوست ما اقا ابی توضیح دادن ولی باز باید سر زمین باشی تا بتونی دقیق پی ببری که اشغال رو گرفتی یا جنس رو اگه بشه یه کاری کنم که جنس زرد رو از چیز های دیگه تشخیص بده تمومه همه مشکلات که دارم رو اپراتوریش کار میکنم و به نتایجی برسم روش اپراتوریش رو هم توضیح میدم تا دوستان دیگه هم بتونن به نتیجه برسن و دست پر برگردن از شکار حالا میخوام یکم در مورد کار با دستگاه و اپراتوری توضیج بدم به دوستان

اول اینکه بعد روشن کردن دستگاه باید یه چند دقیقه بزارید تا دستگاه کار کنه و شارژ باطری ها نباید کم باشه و امپر باطری زیاد مهم نیستش از 1.3 امپر میتونید استفاده کنید تا 2.8 امپر

بعد اول کار رو به نظر من با لوپ 1 در 1 شروع به کار کنید و لوپ رو یه 10 تا 15 سانتی از زمین فاصله بدین اگه دنبال جنس بزرگ هستین با لوپ 1 در 1 کار کنید

بعدش ولوم ست رو سعی کنید رو سر ولوم مدرج روی عدد 7 بزارید و بعد ولوم تون رو که 20 کیلو هست بچرخونید تا صدای دستگاه در بیاد و میتر به اخر بچسبه و بعد با ولوم تون جوری تنظیم کنید تا عقربه بیاد روی اعداد کم و بعد با ولوم ست یکم رو استانه بزارید

و با یه بیل میتونید تست کنید اگه بیل رو از روی سر سنس کنه دیگه حله ولی باید یه چند قدم راه برید و دوباره تست کنید تا ببینید دستگاه شما عمق کم نمیکنه یا نه اگه عمق کم کرد به نظر من کار نکنید چون فایده نداره و اپراتور باید دستگاه به گردنش اویزون باشه و یه سمت لوپ رو بگیره و کس دیگه سمت دیگه لوپ و باید خیلی اهسته راه برید تا چیزی رو رد ندید هر دو نفر باید اپراتور باشن تا بتونن همدیگه رو درک کنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 8 آبان1393 - 12:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افرین به دوستان که نترس نتایج خودشون رو میزارن والا ما که یک بار اب خنک خوردیم حواسمون کامل جمع شد
دوستان یک چیزی رو باید خیلی بهش توجه و دقت کنید
همیشه قبل از شروع کار با تی ال یک چند دقیقه اجازه بدید تا دستگاه روشن بمونه و سریع بعد از روشن شدن تی ال شروع به کار نکنید
و دستگاهتون رو زمانی که بالانس کردین با یک بیل تستش کنید و ببینید بر فرض اگه بیل رو تو 1.50 بزنه موقع حرکت با لوپ این عمق کم میشه یا نه
چون امکان داره شما بعد از بالانس دستگاه متوجه کم شدن عمق نشید و به کاوشتون ادامه بدید پس همیشه با یک شی فلزی هر چند متر به چند متر سنس دستگاه رو تست کنید
اگر موقع کاوش دیدید که عمق کاوشتون کم شد یک مشکلی تو ثبات مدار دارید که باید حلش کنید

پنج شنبه 8 آبان1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دوستان عزیز مدار من با 508 گاز میخوره ولی با buv48خیلی با ثباته برای همه این جوریه ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 8 آبان1393 - 1:32pm

سلام به همه دوستان من مدار tl12000 ساخته بودم گاز میخرد هر بلایی سرش آوردم درست نشد . ولی وقتی کاربر hamedkk گفت با دوباره ساختن مشکل گاز خوردن حل شد من هم دوباره ساختم . دیگه مدار گاز نخورد از همون آی سی و ولوم های قبلی استفاده کردم. :)

پنج شنبه 8 آبان1393 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
abas_ghasemi نوشته است:
سلام به همه دوستان من مدار tl12000 ساخته بودم گاز میخرد هر بلایی سرش آوردم درست نشد . ولی وقتی کاربر hamedkk گفت با دوباره ساختن مشکل گاز خوردن حل شد من هم دوباره ساختم . دیگه مدار گاز نخورد از همون آی سی و ولوم های قبلی استفاده کردم. :)

اگر از قطعات قبلی استفاده کردی پس مشکل تو مونتاژتون بوده :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 8 آبان1393 - 3:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure