انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:56pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز اون مدار شما رو من دو سال پیش ساخته بودم خیلی قدرت داره ولی ثباتش به پای 12000 نمیرسه من بارها سر زمین رفتم باهاش ولی دست خالی اومدیم خونه البته نمیخوام تعریف بد کنم ازش تو محیط و زمین های ما جواب نداد به ما این لامینوس

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام دوست عزیز اون مدار شما رو من دو سال پیش ساخته بودم خیلی قدرت داره ولی ثباتش به پای 12000 نمیرسه من بارها سر زمین رفتم باهاش ولی دست خالی اومدیم خونه البته نمیخوام تعریف بد کنم ازش تو محیط و زمین های ما جواب نداد به ما این لامینوس

=)) =)) =)) =)) =)) =)) :)) :)) :)) هر دو دستگاه روبا يك لوپ و بايك سكه طلا تست كن
خيليها با اين لامينوس موفقيت بدست آورده اند ;)

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من چندین ساله که با همه دستگاه ها کار کردم و این دستگاه لامینوس هم خیلی برای تعمیر پیش من اومده بیس این دستگاه لامینوس همین 12000 هستش ولی یکم تغییرات تو ترانزیستور داده که قدرت مدار بیشتر بشه رو هوا تا 5 متر هم شاید بزنه یه جنس بزرگ رو ولی تو زمین های ما جواب نمیده و تو منطقه ما کسی با این لامینوس نتونسه یه شمشیر هم بیرون بیاره حتی با جی پی 3500 هم با بدبختی میشه تو منطقه ما جواب گرفت چون سفال و اجر پخته و ذرات خیلی زیاد داره من هم خیلی سر و کله زدم با دستگاه های مختلف ولی 12000 فعلا داره به من جواب میده و عکس وسایل هایی رو که در اوردم باز میزارم

چهارشنبه 7 آبان1393 - 8:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مبارکه اقا مهدی
دوستان پس دیدید که تی ال 12000 هم حرفی برای گفتن داره
من و دوستانم هم با لوپ 1 در1 کار میکنیم و به نتیجه هایی مانند سکه و سینی و شمشیر این جور چیزها رسیدیم فقط دوستان باید خیلی اهسته با لوپ حرکت کنید و یک نکته دیگه هم که خیلی مهمه موقعی که به هدف واقعی میرسید بر فرض مثال اگه یک بیل تو 80 سانت تو زمین باشه با لوپ 1 در 1 که حرکت میکنید 30 سانت مونده که به هدف برسید صدا شروع میشه و باید صدا خیلی صاف و بدون قطعی باشه که در نقطه وسط هدف اوج صدا رو دارید و بعد از گذشت از روی هدف تا 40 یا 50 سانت که از هدف رد میشید هم باید صدا داشته باشید
بعد باید چند دفعه از روی هدف با جهات مختلف حرکت کنید و شروع صدا و اوج صدا و اتمام صدا رو علامت بزنید تا بتونید وسط هدف رو پیدا کنید
و اگر بعد از 20 یا 30 سانت حفاری صدا باز همون صدای اول بود میشه امید وار شد
این نکات تجربیات شب های بی خوابی ما بوده که به شما دوستان گفتم
انشا الاه که همه به نتیجه خوبی با این تی ال برسن

چهارشنبه 7 آبان1393 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا ابی دستت درد نکنه که همه جوره حال میدی.اگه زحمتی نیست یه توضیح کوتاه راجب تفکیک tl بدید

چهارشنبه 7 آبان1393 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
این رو هم همون روز تو یه قبر پیدا کردیم که بغل یه کاسه مفرغ بودش البته کاسه رو تو 80 سانت زده بود که این هم بغلش افتاده بود البته وسایل های زیادی با این دستگاه پیدا کردیم که نمیشه همه رو اینجا گذاشت فقط دوستان قدر این دستگاه رو داشته باشین خیلی عالی و با ثبات داره کار میکنه فقط باید قلقش دستتون بیاد

فکرش بکنید طلای و مس و مفرغ دوران ساسانی بخاطر فعل انفعالات شیمیایی زمین اونقدر لایه رویی طلا سیاه میشه که با محلول به این راحتیها پاک نمیشه مس مفرغ که دیگه واوبلا ! پس این شیء چرا اینقدر تمیز هست :-?

چهارشنبه 7 آبان1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا انیگما اگه رو ال متال کار کنی خیلی راحت میتونی چیزهای سطحی رو تشخیص بدی من که با ال متال کار میکنم با تمرین میتونی صداها رو تشخیص بدی ما هم اینقدر خطا کندیم تا به ماهیت کار پی بردیم سعی کنید تمرین کنید و اگر چیزی رو خطا هم تشخیص دادید و عمقش کم بود حفاری کنید تا دفعات بعد دیگه تشخیصتون راحت تر میشه

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست عزیز.پس بمانند سایر پالسیها رو هر فلزی یجور بوق میزنه.یکی از دوستان استفاده از ولتمتر دیجیتال پیشنهاد داده بودن.یه سوال پیش میاد که آیا برای فلزات مختلف مقدار عدد ولتمتر اختلاف داره یا فرقی نداره ؟

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یک عکس که با دست کشیدم برای شما میزارم البته دوستان این نکات رو میدونن این رو برای دوستانی میگم که تجربه حفاری رو ندارن و اشتباه حفاری میکنن
تو این عکس هدف شما رو که میبینید زمانی که شما نرسیده به هدف صدا شروع میشه خیلی اهسته حرکت کنید و به اوج صدا توجه کنید همون نقطه شروع صدا هدف نیست از جایی که صدا شروع میشه اهسته حرکت کنید تا جایی که صدا قطع میشه و اوج صدا رو هم بدونید که کجا هست بعد از نوع از انتهای صدا به سمت شروع صدا حرکت کنید اگر باز درست بود و همون صدا رو تو اوج صدا و در همون نقطه داشتید
از جهت شرق به غرب هم تست کنید و ببینید درست تو همون نقطه اوج صدا باز صدا بیشتر میشه
بعد از تست این مراحل یک 20 سانتی زمین رو به اندازه لوپ 1 در 1 خالی کنید و از نو از روی هدف و به همون اندازه ای که بار اول لوپ رو از زمین فاصله داده بودید رد بشید ببینید صدا همون صدای اول هست اگه صدا ضعیف شد ادامه ندید ولی اگه باز با قدرت سنس کرد همون جا رو میشه امیدوار شد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر شما دوستان
به دوست عزیزمون هم تبریک میگم.دوستان بی رنج گنج میسر نمیشود.هر چقدر هم که دوست عزیز و بزرگوارم آقای ابی توضیح بدن تا به مرحله عمل نرسوندین نتیجه بخش نیست.اینها مسایلی هستن که باید تجربه کنین تا به نتیجه جامع برسین.تاکید میکنم در مورد تی ال 12000 لوپ گردان و لوپ گردانی خیلی مهمه.این نکته رو فراموش نکنین.رمز موفقیت در لوپ گردانی و تنظیم درست سیستم هستش.درود بر همه شما. @};- @};- @};- @};- @};-

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 189 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure