انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:02pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

abasazad نوشته است:
دوستان یادم رفت یه چیزی بگم:تی الی که با همکاری دوستان عزیزم ابی گلد و استاد کاوشگر راه انداختیم با لوپ 50 سینی 45 سانت استیل رو از 280 با صدای بالا سنس کرد. البته تو هوا .تاکید میکنم با لوپ 50 سانت .اگر هم خواستین با سند براتون میذارم تا شکی توش نباشه. یک سکه بهار آزادی رو تو عمق 50 سانت زیر خاک خوب سنس کرد .اما نتونست تو این عمق آنالیز خوبی برای یک سکه بهار آزادی داشته باشه چون که تو آنالیز حدود 20 درصداز قدرت دستگاه کاسته میشه بهمون دلیل.موفق باشین و منتظر تا با مبدل و فیلم تستی که بهتون گفتم برگردم. @};-

سلام عباس جان، من بیل رو توی 160 توهوا با لوپ 45 زدم ولی نمیدونم چرا نمیتونم سینی 30در30 رو باهمین تنظیمات تا 2 متری توهوا بزنم.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

چهارشنبه 7 آبان1393 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا چنگیز وقتی بیل رو از 1.60 زده میتونه سینی رو هم از 2 متر بزنه
شما ولوم تونت رو از زیر 1 دور یعنی 80 شروع به تنظیم کن و کم کم بالا برو و مدار رو رو آستانه ببر روی عددی که دیدی عمق زنیش بیشتره همون عدد رو مد نظر بگیر باز بستگی به لوپ و اهم لوپ شما داره که رو چه عددی بیشترین برد رو بتونی بگیری هر مداری با مدار دیگه فرق میکنه امکان داره رو یک مدار روی 1.20 دور بیشترین برد رو به شما بده و رو یک برد دیگه زیر 1 دور باید یک کم حوصله کنی تا عددت رو به دست بیاری

چهارشنبه 7 آبان1393 - 5:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
abasazad نوشته است:
دوستان یادم رفت یه چیزی بگم:تی الی که با همکاری دوستان عزیزم ابی گلد و استاد کاوشگر راه انداختیم با لوپ 50 سینی 45 سانت استیل رو از 280 با صدای بالا سنس کرد. البته تو هوا .تاکید میکنم با لوپ 50 سانت .اگر هم خواستین با سند براتون میذارم تا شکی توش نباشه. یک سکه بهار آزادی رو تو عمق 50 سانت زیر خاک خوب سنس کرد .اما نتونست تو این عمق آنالیز خوبی برای یک سکه بهار آزادی داشته باشه چون که تو آنالیز حدود 20 درصداز قدرت دستگاه کاسته میشه بهمون دلیل.موفق باشین و منتظر تا با مبدل و فیلم تستی که بهتون گفتم برگردم. @};-

سلام بر همه دوستان عزیز ~O) با توجه به نتیجه خوب دوستان این سوال پیش میاد که اول با چه ترانزیستوری این سنس انجام شده ؟با چه فرکانسی و در آخر با چه اهم لوپی ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 7 آبان1393 - 5:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان خلاصه 12000 ما هم قدرت خودش رو نشون داد :ymhug: یه چند تا سکه نقره دوران ساسانی رو تو 60 سانت تو دل خاک زد و تو زمینی این رو پیدا کردم که پر از سفال بود که اولش دستگاه گیج کرده بود و بعد یکم قدرت سنس دستگاه رو پایین اوردم و اون جایی که اوج صدا بود رو حفاری کردیم که به این سکه ها رسیدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان خلاصه 12000 ما هم قدرت خودش رو نشون داد :ymhug: یه چند تا سکه نقره دوران ساسانی رو تو 60 سانت تو دل خاک زد و تو زمینی این رو پیدا کردم که پر از سفال بود که اولش دستگاه گیج کرده بود و بعد یکم قدرت سنس دستگاه رو پایین اوردم و اون جایی که اوج صدا بود رو حفاری کردیم که به این سکه ها رسیدم

تبریک میگم L-)

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این رو هم همون روز تو یه قبر پیدا کردیم که بغل یه کاسه مفرغ بودش البته کاسه رو تو 80 سانت زده بود که این هم بغلش افتاده بود البته وسایل های زیادی با این دستگاه پیدا کردیم که نمیشه همه رو اینجا گذاشت فقط دوستان قدر این دستگاه رو داشته باشین خیلی عالی و با ثبات داره کار میکنه فقط باید قلقش دستتون بیاد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم خدمت دوستان عرض کنم که با این دستگاه میخواهید به نتیجه برسید باید خیلی اهسته با لوپ حرکت کنید تا جنس رو رد ندید اگه یکم عجله کنید چیزی دستگیرتون نمیشه خیلی باید با حوصله کار کنید تا بتونید نتیجه بگیرید ازش

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی جان با چه سایز لوپی کار میکردی؟

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من با لوپ 1 در 1 کار میکنم اگه جایی رو بگیره بعد با لوپ 60 کار میکنم برای نقطه دقیق

چهارشنبه 7 آبان1393 - 6:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدي جان
خيلي خوبه
شما اين لامينوس رو كه من در سايت آپ كردم بساز ببين باهاش چي در مياري :D ;) ;) ;)
viewtopic.php?f=8&t=1945#p78055

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Rlo و 197 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure