انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:43pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD
abasazad نوشته است:
یا حق برادران:
اگر مشکلتون با مبدل آنالوگ به دیجیتال حل میشه من براتون تا 3 روز دیگه طراحی میکنم و براتون میزارم.امید که مشکلتون حل بشه. نام گذاری دستگاه رو هم به عهده خودتون میذارم.یه نام براش انتخاب کنین تا رو ال سی دی نمایش داده بشه............ @};-

:-BD :x :ymapplause:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 6 آبان1393 - 1:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط امید وارم وسیله برای عده ای نشه تا این سیتم رو بندازن روی تی ال و فلان تومن بفروشن به دیگران.اگر هم این کار کردن لااقل مرد باشن و قیمت شون رو افزیش ندن تا خریدار متحل هزینه زیاد نشه.البته دور از همه اساتید و دلاوران این جمع.در ضمن برادران هوای این دوتا دوست ما رو داشته باشین : استاد کاوشگر و ابی گلد از مردان نیک روزگارن.تک هستن و دومی ندارن مراقب این بزرگواران باشین و از علمشون استفاده کنین. :-BD

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

چهارشنبه 6 آبان1393 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم و اونم اینه برای کاووش در مناطق مختلف فرکانسهایی که دوستان استفاده می کنند و جواب داده و کمترین حساسیت به املاح خصوصا آجر را داره بفرمایند تا این بنده حقیر بتونم استفاده کنم
و مورد دیگه من بلاخره لوپ شرکتی لورنز رو با مدار مچ کردم و دوستان نویز بی نویز ثباتی که مربوط به لوپ میشه برقرار !!!
درسته گاز خوردن طبق فرمایش اساتید مربوط به خود مداره اما لوپ خوب هم میتونی تا حدودی این مشکل را مرتفع کنه !
فقط برای لوپ بزرگ یک لوپ خوب هنوز نتونستم بسازم !
امیدوارم دوست عزیز بنده که قولش رو داده بنده رو راهنمایی بکنه !
فرکانس 90 کمترین حساسیت رو به آجر داره با این لوپ !

دوست عزیز حتما ما قدر دوستان خوبمون چه اونهایی که هستند و فعالند در انجمن چه اونایی که بودند و رفتن رو میدونیم و از آنها کمال تشکر را داریم @};- @};- :)

چهارشنبه 6 آبان1393 - 2:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان یادم رفت یه چیزی بگم:تی الی که با همکاری دوستان عزیزم ابی گلد و استاد کاوشگر راه انداختیم با لوپ 50 سینی 45 سانت استیل رو از 280 با صدای بالا سنس کرد. البته تو هوا .تاکید میکنم با لوپ 50 سانت .اگر هم خواستین با سند براتون میذارم تا شکی توش نباشه. یک سکه بهار آزادی رو تو عمق 50 سانت زیر خاک خوب سنس کرد .اما نتونست تو این عمق آنالیز خوبی برای یک سکه بهار آزادی داشته باشه چون که تو آنالیز حدود 20 درصداز قدرت دستگاه کاسته میشه بهمون دلیل.موفق باشین و منتظر تا با مبدل و فیلم تستی که بهتون گفتم برگردم. @};-

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

چهارشنبه 6 آبان1393 - 2:28am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام برادران

ممنون داداش عباس , ببینیم چکار میکنی

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

چهارشنبه 6 آبان1393 - 2:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عباس جان مشگل بچه ها وجود ولومها هستن که اگه حذف بشن عالی ميشه ،،در هرصورت ممنون ازشما منتظر ميمانيم

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:08am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
یا حق برادران:
اگر مشکلتون با مبدل آنالوگ به دیجیتال حل میشه من براتون تا 3 روز دیگه طراحی میکنم و براتون میزارم.امید که مشکلتون حل بشه. نام گذاری دستگاه رو هم به عهده خودتون میذارم.یه نام براش انتخاب کنین تا رو ال سی دی نمایش داده بشه............ @};-

سلام دوستان
عباس جان ممنون از لطف شما دوست عزیز.
امیدوارم همه دوستان کمک کنن تا نتیجه واقعی حاصل بشه.
منتظر طرح خوبتون هستیم.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب خدارو شکر یه با مرام پیدا شد که این مبدل رو بسازه با سپاس فراوان خدمت شما و تشکر به خاطر این زحمتی که می کشید جناب عباس خدا عوضشو بده

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 7 آبان1393 - 9:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

arash99 نوشته است:
عباس جان مشگل بچه ها وجود ولومها هستن که اگه حذف بشن عالی ميشه ،،در هرصورت ممنون ازشما منتظر ميمانيم

اگر مشکل ثبات مدار رفع نشه با برداشتن ولوم ها هم کارساز نخواهد بود

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 7 آبان1393 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم اقای عباس آزاد خوبی از شمای ما که کاری نکردیم برای دوستان هر کاری هم که کردیم وظیفه بوده
در ضمن خوب شد شما این برد تی ال رو گفتید که با لوپ 50 یک سینی 45 رو از 2.80 میزنه من میگم کمش 2.10 میزنه کسی قبول نمیکرد

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saman2 و 136 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure