انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 1:12pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 540 , 541 , 542 , 543 , 544 , 545 , 546 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
با سلام به همه دوستان بالاخره دستگاه منم راه افتاد با تشکر از آقای کاوشگر و ابی گلد !با تغییراتی که آقای کاوشگر ساختم کمی ترانزیستور قدرت داغ میکنه !حالابهترین اهم لوپ چند باید باشه و با چه سیمی ؟بعد یک مقاومت 40 یا 50 کیلو هم باید به پایه ولوم صد کیلو وصل بشه طرف دیگه مقاومت به کجا باید وصل بشه ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 6 آبان1393 - 12:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alirezaii21 نوشته است:
با سلام به همه دوستان بالاخره دستگاه منم راه افتاد با تشکر از آقای کاوشگر و ابی گلد !با تغییراتی که آقای کاوشگر ساختم کمی ترانزیستور قدرت داغ میکنه !حالابهترین اهم لوپ چند باید باشه و با چه سیمی ؟بعد یک مقاومت 40 یا 50 کیلو هم باید به پایه ولوم صد کیلو وصل بشه طرف دیگه مقاومت به کجا باید وصل بشه ؟

به پایه آخر ولوم ست و سیمی که از مدار میاد به ولوم ، بین این دو سری کن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 6 آبان1393 - 12:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Taaak نوشته است:
دوستان عزیز دیشب که تو حیاط داشتم با سیستم ور میرفتم سنسش خیلی خوبیه.قدرت عالی.اما یه موردی بود حالا نمیدونم ایراده از سیستم منه یا نه: وقتی تو 10 سانت از زمین آساتانه رو تنظیم میکردم وقتی این این ارتفاع 10 سانت می شد 5 سانت یا 7 سانت صدای دستگاه در می آمد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آیا باید این طوری باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از همه شما....

بله طبیعیه ، باید مثلا لوپ رو حدود 3 سانتی زمین نگه دارید و بعد بالانس کنید و برای سرچ مقداری بالاتر بیارید و در حدود 5 تا 7 سانتی حرکت بدید

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 6 آبان1393 - 12:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:

به پایه آخر ولوم ست و سیمی که از مدار میاد به ولوم ، بین این دو سری کن

دوستان عزیز این سری کردن مقاومت با پایه ست چه تاثیری داری؟ آیا لازمه در راستای بهبود کیفیت؟ممنون

سه شنبه 6 آبان1393 - 12:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا مهدی مارو هم راهنمایی کن

سه شنبه 6 آبان1393 - 12:56pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

bina نوشته است:
kavoshgar نوشته است:
خوب دوستان طبق قولی که داده بودم یه فایلی رو آماده کردم کسانی که تی ال رو ساختن و راضی نیستن وقصد ساخت 12 رگلاتوره رو دارن تنها با تغیر این مقادیر تو مدار خودشون میتونن مدار خودشون رو به 12 رگلاتوره تبدیل کنن هدفم از این کار فقط این بودکه ا ز هزینه های اضافی جلوگیری بشه
البته تو این مدار نیازی نیست که 12تا رگلاتور استفاده بشه همون 4 تا کفایت میکنه
موفق باشید :-BD

سلام دوستان
کاوشگر عزیز ضمن تشکر مجدد بابت تغییرات تی ال لطفا راهنمایی کنین:
1- در واقع قرار بود 3 تا خازن 10 پیکو که تغییر کنه حالا یکی از خازنهای 10 پیکو که کنار آیسی 709 هست 4.7 پیکو شده درسته ؟
2- موضوع تفکیک با این تغییرات چطور عمل میکنه ؟ و ایا حذف آهن داره یا بازم حذف فلز زرده ؟
3- برای دیجیتال کردن مدار ایده ای ندارین؟
4- لازمه برای ترانزیستور قدرت هم هیت سینگ زده بشه ؟
یاحق
@};-

منتظر راهنمایی اساتید هستم.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 6 آبان1393 - 1:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mohsen90 نوشته است:
اقا ebi-gold یک مشکل برای مدار من پیش اومده که ای سی 4013 به شدت داغ میکنه باید چکار کنم ایسی تازه هم نصب می کنم اونم داغ میکنه لطفا کمک کنید

با سلام
شما باید زیر فیبر رو خوب تمیز کنید تا اتصالی نداشته باشید که از چشم شما دور مونده باشه ، اگر فیبر تمیز زده بشه و قطعات به درستی نصب بشن با اولین استارت بالا میاد .. برادران عزیز آقای کاوشگر و ابی جان این دوستمون رو همراهی کنید تا مدارشون راه اندازی بشه . @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 6 آبان1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
کاوشگر عزیز ضمن تشکر مجدد بابت تغییرات تی ال لطفا راهنمایی کنین:
1- در واقع یکی از خازنهای 10 پیکو که کنار آیسی 709 هست 4.7 پیکو شده درسته ؟
2- موضوع تفکیک با این تغییرات چطور عمل میکنه ؟ و ایا حذف آهن داره یا بازم حذف فلز زرده ؟
3- برای دیجیتال کردن مدار ایده ای ندارین؟
یاحق[/color][/b] @};-

آقا بینا
1-یکی از خازنهای 10 پیکو به 4.7 پکو تغییر میکنه اگه شما 4.7 نداشتین میتونین از دوتا 10 پیکو که به حالت سری به هم وصل میشن هم استفاده بکنین
2- اگه اون ال ای دی ها رو که گفتم بزارین بهتر متوجه تفکیک میشین چند تن از دوستان انجام دادن و نتیجه مطلوب گرفتن
3-این مدار کلا آنالوگه برا دیجیتال کردن این مدار باید چند تا از آیسی ها حذف بشه و کل مدار تغییر کنه که مطمئنن هیچ کدوم از دوستان برنامه نویس پا پیش نمیزارن اگه کسی هم پا باشه تا دیجیتالش کنیم ایده های خوبی براش دارم که حتی باعث میشه بردش 1.5 برابر بیشتر بشه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 6 آبان1393 - 3:44pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ممنون کاوشگر عزیز
راستش من با مقاومت ثابت ال ای دی ها رو نصب کردم ولی نتیجه نگرفتم البته الان پتانسیومتر 5 کیلو گرفتم و نصبش میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.
راستی برای ترانزیستور قدرت هم هیت سینگ لازمه؟
امیدوارم دوستان در مورد دیجیتال کردن مدار همفکری کنن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 6 آبان1393 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاوشگرجان يعنی يه بچه مسلمون پيدا نميشه راجع به ديجيتال کردن مدار کمکی بکنه ؟؟ حالا شما نظر و ايده ات رو بگو شايد استاد حميد و دوستان کمک کنند

سه شنبه 6 آبان1393 - 4:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 540 , 541 , 542 , 543 , 544 , 545 , 546 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 118 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure