انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:55am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 539 , 540 , 541 , 542 , 543 , 544 , 545 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه اساتید عزیز و دوستان گرامی.چند روزی هست که من عضو شدم و این اولین ارسال بنده هستش.از همه دوستان و اساتید عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم که به منت و چشم داشت هر آنچه در چنته داشتن در اختیار دوستان قرار دادن .امید که به موفقیت و پیروزی برسیم .
از دوستان و اساتید عزیز یک سوال داشتم:
من مونتاژ تی ال رو تموم کردم اما یک مشکل دارم.وقتی ولم ست رو میچرخونم تا صدای آساتانه بیاد: وقتی که کم کم ولم رو میچرخونم صدا زیاد میشه بعد وقتی که بیشتر میچرخونم صدا پس از زیاد شدن محو میشه یعنی کم میشه.بعد که ولم رو دوباره کم میکنم باز صدا برمیگرده.با چرخش ولم ست صدای تنظیم شروع میشه بعد که بیشتر میچرخونم صدا بیشتر شده و بعد محو میشه و دوباره باید ولم رو کم کنم تا صدا به گوش برسه.اگر امکان داره من رو راهنمایی کینی.ممنون

دوشنبه 5 آبان1393 - 7:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب تك حضور شما رو خوش آمد ميگم
شما بايد اول ولومهارو ببنديد يعني به سمت چپ تا آخر و بعد سيستم روشن بشه و ولوم تون رو كه سه تا سيم اتصال داشته بگذاريد روي حدوداً ميگم تا قلق بياد دستتون ، بگذاريد روي 2 تا 2/50 و سپس ولوم ست رو به سمت راست بچرخونيد تا صداي مدار بلند بشه حالا ولوم ست رو معكوس بچرخونيد تا صدا روي آستانه بره و حالا سنس كنيد ، با تست هاي مختلف عدد مناسب با هر لوپ رو بايد بدست بياريد تا به برد بهتري برسيد . موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 5 آبان1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Taaak نوشته است:
سلام بر همه اساتید عزیز و دوستان گرامی.چند روزی هست که من عضو شدم و این اولین ارسال بنده هستش.از همه دوستان و اساتید عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم که به منت و چشم داشت هر آنچه در چنته داشتن در اختیار دوستان قرار دادن .امید که به موفقیت و پیروزی برسیم .
از دوستان و اساتید عزیز یک سوال داشتم:
من مونتاژ تی ال رو تموم کردم اما یک مشکل دارم.وقتی ولم ست رو میچرخونم تا صدای آساتانه بیاد: وقتی که کم کم ولم رو میچرخونم صدا زیاد میشه بعد وقتی که بیشتر میچرخونم صدا پس از زیاد شدن محو میشه یعنی کم میشه.بعد که ولم رو دوباره کم میکنم باز صدا برمیگرده.با چرخش ولم ست صدای تنظیم شروع میشه بعد که بیشتر میچرخونم صدا بیشتر شده و بعد محو میشه و دوباره باید ولم رو کم کنم تا صدا به گوش برسه.اگر امکان داره من رو راهنمایی کینی.ممنون

خیلی خوش اومدی داداش
من کاملا متوجه مشکل شما شدم یعنی مشکل شما اینه که وقتی صدا زیاد میشه در آخر به قدری صدا تیز میشه که قابل شنیدن نیست
بغل ترانزیستور 5401 یه پتانسومتر داریم شما ولوم روزیاد کن بزار دوباره اون حالت ایجاد بشه یعنی صدا رو نشونی بعد با اون پتانسومتر بازی کن تا هم صدای شما بهتر بشه وهم میتر شما به صورت استاندارد حرکت کنه
موفق باشید :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 5 آبان1393 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت استاد مهدی و کاوشگر عزیز
از اینکه من رو رانمایی کردین متشکرم:
استاد کاوشگر جان دقیقا مشکل همونی هستش که گفتین. مقدار پانسیومتر رو 50 کیلو گذاشتم آیا درسته؟ کاری که شما گفتین رو کردم اما درست نشد.سنس دارم خیلی قوی و عالی فقط مشکل صدا رو دارم.وقتی سنس قوی میشه صدا اونقدر تیز میشه که شنیده نمیشه....

سه شنبه 5 آبان1393 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Taaak نوشته است:
استاد کاوشگر جان دقیقا مشکل همونی هستش که گفتین. مقدار پانسیومتر رو 50 کیلو گذاشتم آیا درسته؟ کاری که شما گفتین رو کردم اما درست نشد.سنس دارم خیلی قوی و عالی فقط مشکل صدا رو دارم.وقتی سنس قوی میشه صدا اونقدر تیز میشه که شنیده نمیشه....

به احتمال خیلی زیاد شما از این بیزر های کوچیک یک سانتی استفاده کردی
روبه روی 5401 یه مقاومت داری که مقدارش رو 1 کیلو گذاشتی مقدار اون رو 10 کیلو بزار مشکلت حل میشه البته میتونی یه پتانسیومتر 10 کیلو جا بزنی و با اون تنظیم کنی چون با این کار به احتمال زیاد کمی افت صدا داشته باشین

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 5 آبان1393 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا تک ورود شما رو تبریک میگم
مشکل شما به احتمال زیاد از یک مقاومت زیر 5401 هست که اون رو 100 کیلو جا بزنید ببینید مشکل حل میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 6 آبان1393 - 10:16am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
Taaak نوشته است:

سلام و درود

دوست عزیز خازن پشت آی سی331 رو مقدارش و چک کن.اگه برات ممکنه یه مقداری ظرفیتش و بالاتر ببر ;)

سه شنبه 6 آبان1393 - 11:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

ebi-gold نوشته است:
اقا تک ورود شما رو تبریک میگم
مشکل شما به احتمال زیاد از یک مقاومت زیر 5401 هست که اون رو 100 کیلو جا بزنید ببینید مشکل حل میشه

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
ممنون دوست عزیز آقای ابی.با تغییر مقاومتی که گفتین مشکلم حل شد ممنونم از همه شما که در حل این مشکل من رو یاری کردین @};- @};- @};-

سه شنبه 6 آبان1393 - 11:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا ebi-gold یک مشکل برای مدار من پیش اومده که ای سی 4013 به شدت داغ میکنه باید چکار کنم ایسی تازه هم نصب می کنم اونم داغ میکنه لطفا کمک کنید

سه شنبه 6 آبان1393 - 11:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز دیشب که تو حیاط داشتم با سیستم ور میرفتم سنسش خیلی خوبیه.قدرت عالی.اما یه موردی بود حالا نمیدونم ایراده از سیستم منه یا نه: وقتی تو 10 سانت از زمین آساتانه رو تنظیم میکردم وقتی این این ارتفاع 10 سانت می شد 5 سانت یا 7 سانت صدای دستگاه در می آمد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آیا باید این طوری باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از همه شما....

سه شنبه 6 آبان1393 - 11:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 539 , 540 , 541 , 542 , 543 , 544 , 545 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , mnbvcxzaqwsx و 228 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure