انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:13pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 534 , 535 , 536 , 537 , 538 , 539 , 540 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم حامد جان با شناختی که از شما داشتم میدونستم که شما موفق میشین

والا ما که تا الان به چیزی نرسیدیم یعنی چندین بار تا یک قدمیش هم رفتم ولی مثل اینکه خوردن نون زیر خاکی شانس میخاد :-s که من این یکی رو ندارم 8-| حالا با این وجود تمام تلاشم رو میکنم تا انشالاه دوستان رو به هدفشون برسونم درسته که نسیب خودم نشده ولی شاید تونستم نسیب یه بنده خدایی بکنم و زندگیش دگرگون شد :YMPRAY:
حالا برا ماهم خدا کریمه :YMPRAY:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 3 آبان1393 - 3:38am
مدیر سایت
مدیر سایت

vahid_vxm نوشته است:
kavoshgar نوشته است:
خوب دوستان طبق قولی که داده بودم یه فایلی رو آماده کردم کسانی که تی ال رو ساختن و راضی نیستن وقصد ساخت 12 رگلاتوره رو دارن تنها با تغیر این مقادیر تو مدار خودشون میتونن مدار خودشون رو به 12 رگلاتوره تبدیل کنن هدفم از این کار فقط این بودکه ا ز هزینه های اضافی جلوگیری بشه
البته تو این مدار نیازی نیست که 12تا رگلاتور استفاده بشه همون 4 تا کفایت میکنه
موفق باشید :-BD

سلام جناب آقای کاووشگر من تمام تغییرات را انجام دادم تو مدار دوم خودم !
نتیجه هر کاری میکنم دیگه سنس ندارم ولوم رو وقتی رو صدا تنظیم می کنی کمی از آستانه بالاتر میتر وسط قرار میگیره و هیچ گازی نمی خوره حتی 1 میلیمتر !!
اما از سنس خبری نیست
در ضمن بجای 4.7 پیکو دو تا 10 پیکو سری کردم !
امروز دیگه واقعا خسته شدم این 12 رگولاتوره و این tl پدرم و در آورد ! تا فردا

با سلام
آقا وحید طبق فرمایش جناب کاوشکر مقاومتهایی رو که ایشون گفتن تعویض کن و در ضمن بجای 4.7 پیکو فکر نمیکنم 20 پیکو ( دوتا 10 پیکو سری شده ) مناسب نیست همون یکی 10 پیکو کافیه ، با این تغیرات اگر مدارتون خوب شد لطف کنید نتیجه رو اعلام بفرمائید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 آبان1393 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهدی جان داداش طبق فرمایش جناب کاووشگر وقتی 2 تا 10 پیکو سری میشه تلرانس اون دور بر 4.8 در میاد !
حتما امروز سعی می کنم تست انجام بدم !

شنبه 3 آبان1393 - 11:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

vahid_vxm نوشته است:
سلام مهدی جان داداش طبق فرمایش جناب کاووشگر وقتی 2 تا 10 پیکو سری میشه تلرانس اون دور بر 4.8 در میاد !

بله دقیقا درسته بنده در بالا حواصم نبود اشتباه کردم ، به هرحال هدفم بیان تجربه ای بود که خودم انجام دادم و نتیجه نداد خواستم برای شما هم بیان بشه تا در نتیجه گیری و تصمیم گیری شما هم شاید موثر واقع بشه ، بنده دوتا خازن 10 پیکو رو سری کرده بودم که ظرفیتش حدود 4.8 میشه ولی اگر خازنها موازی بشن ظرفتشون دوبرابر میشه ، که روی مدار بنده دوتا 10 پیکو سری شده اصلا جواب نداد و ثباش رو شدیداً خراب کرده بود که مجدداً مجبور به تغیر حالت به وضعیت اولیه شدم ، سپاس @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 آبان1393 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
خوب دوست من آقا وحید شما یه لطفی بکن اون مقاومت بالای 331 که 1 کیلو بود و گفتیم 22 کیلو بزن همون رو دوباره یک کیلوش کن و از صداش لذت ببر :ymhug:

سلام خدمت جناب کاووشگر و دوستان عزیز
جناب کاووشگر من 22کیلو رو با 1 کیلو تعویض کردم صدا عالی شد !
اما متاسفانه مشکل سنس نکردن پا برجاست !
بطوریکه وتی ولوم ست رو رو 7 دور تنظیم می کنی بعد با تون رو آستانه قرار میدی در تمام مراحل میتر خیلی قشنگ حرکت می کنه و حتی وقتی میتر وسط قرار بدی با صدا هیچ بقول معروف گازی نمی خوره کمی کم می کنم تا صدا قطع بشه تا سنس انجام بدم هیچ حرکتی از میتر و هیچ صدایی دریافت نمیشه !
کمی بررسی کردم سر لوپ فرکانس دقیق دارم اما یه مورد مشکوک اینه که از هر دوسیم لوپ فرکانس دارم اونم به صورت یکسان !
لطفا راهنمایی بفرمایید

شنبه 3 آبان1393 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:

بله دقیقا درسته بنده در بالا حواصم نبود اشتباه کردم ، به هرحال هدفم بیان تجربه ای بود که خودم انجام دادم و نتیجه نداد خواستم برای شما هم بیان بشه تا در نتیجه گیری و تصمیم گیری شما هم شاید موثر واقع بشه ، بنده دوتا خازن 10 پیکو رو سری کرده بودم که ظرفیتش حدود 4.8 میشه ولی اگر خازنها موازی بشن ظرفتشون دوبرابر میشه ، که روی مدار بنده دوتا 10 پیکو سری شده اصلا جواب نداد و ثباش رو شدیداً خراب کرده بود که مجدداً مجبور به تغیر حالت به وضعیت اولیه شدم ، سپاس @};-

مهدی چان من فرقی در ثبات در این روش ندیدم فقط وقتی دو تا رو سری کنی جا بزنی صدا تیک تیک کمی دیر تر قطع میشه ولی حساسیت میره بالا ! وقتی تکی نصب کنی حساسیت میاد پاییت و صدا بعد از سنس زود تر قطع میشه !

شنبه 3 آبان1393 - 12:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان ولم ست کار نمی کنه ایراد میتونه از 4013 باشه یا خود ولوم مشکل پیدا کرده !
آخه قبل از تغییرات داشت کار می کرد ؟؟
نمیدونم الان ولوم درام باید معمولی تهیه کنم تا دوباره تست کنم

شنبه 3 آبان1393 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

vahid_vxm نوشته است:
دوستان ولم ست کار نمی کنه ایراد میتونه از 4013 باشه یا خود ولوم مشکل پیدا کرده !
آخه قبل از تغییرات داشت کار می کرد ؟؟
نمیدونم الان ولوم درام باید معمولی تهیه کنم تا دوباره تست کنم

تعویض ولوم انجام شد اما باز همین مشکل رو دارم !

شنبه 3 آبان1393 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من نمیدونم چرا همش مدارتون رو مقاومت یا ترانزیستور یا آیسی ها رو جابجا میکنید این مدار که مشکلی از لحاظ قدرت و ثبات نداره و داره راحت کار میکنه
تغییرات این مدار فقط شما خازن های 10 پیکو رو از جنس خوب استفاده کنید
آیسی 709 رو از 14 پایه پلاستیکی استفاده کنید
و خازن ها رو جنس خوب بزنید
و در مونتاز فیبر دقت کنید و لوپش رو هم از 2 دور کابل شبکه جنس خوب استفاده کنید به هیچ مشکلی بر نمیخورید
ریگلاتور 7915 رو هم به 7912 تغییر بدید

شنبه 3 آبان1393 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا وحید شما الان که ولوم ستت کار نمیکنه اول 4013 رو عوض کن و ببین سر پایه 3 ایسی 555 فرکانس داری

شنبه 3 آبان1393 - 1:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 534 , 535 , 536 , 537 , 538 , 539 , 540 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 158 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure