انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:16pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 527 , 528 , 529 , 530 , 531 , 532 , 533 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این مدارها از sx500 -لامینوس------و همین مدار همه از روی 12 رگولاتور گرفته شده که هیچ وقت مثل مدار اولیه نمیشن بنظر من 12 رگولاتور بهتره :D با طراح dx8000که صحبت میکردم خودشم خیلی قبولش نداشت فقط میگفت 12 رگولاتور خوبه حالا حساب خودتون کنید YMWHISTLE یکی از دوستان 12 رگولاتورو تغییراتی داده که سکه رو توی 70 سانت میزنه با لوپ 50 حتی مهندس رستم هم به نتیجه نزدیک همین عدد رسیدن علت ایجاد این تاپیک منحرف کردن اعضا از تاپیک 12 رگولاتوره 8-} این تاپیک بالای 500 صفحه شده و دادای حدود 5000 پست هست ولی متاسفانه با شکست روبرو شده و نمیخان قبول کنن که مدار ایراد ذاتی داره و هی یه تبصره جدید براش میزنن که این کارو کنی ثبات پیدا میکنه داداش ملاک ثبات داشتن مدار یعنی روی زمین در حال حرکت نه اینکه لوپ ثابت :ymparty: داداش همه ما دنبال کاوش هستیم یعنی تستهامون باید در شرایط کاوش و حرکت باشه موفق باشید

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:19pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر حسام نوشته است:
این مدارها از sx500 -لامینوس------و همین مدار همه از روی 12 رگولاتور گرفته شده که هیچ وقت مثل مدار اولیه نمیشن بنظر من 12 رگولاتور بهتره :D با طراح dx8000که صحبت میکردم خودشم خیلی قبولش نداشت فقط میگفت 12 رگولاتور خوبه حالا حساب خودتون کنید YMWHISTLE یکی از دوستان 12 رگولاتورو تغییراتی داده که سکه رو توی 70 سانت میزنه با لوپ 50 حتی مهندس رستم هم به نتیجه نزدیک همین عدد رسیدن علت ایجاد این تاپیک منحرف کردن اعضا از تاپیک 12 رگولاتوره 8-} این تاپیک بالای 500 صفحه شده و دادای حدود 5000 پست هست ولی متاسفانه با شکست روبرو شده و نمیخان قبول کنن که مدار ایراد ذاتی داره و هی یه تبصره جدید براش میزنن که این کارو کنی ثبات پیدا میکنه داداش ملاک ثبات داشتن مدار یعنی روی زمین در حال حرکت نه اینکه لوپ ثابت :ymparty: داداش همه ما دنبال کاوش هستیم یعنی تستهامون باید در شرایط کاوش و حرکت باشه موفق باشید

=)) =)) =)) :)) :))

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آررررررررررره داداش باید بخندی مثل کبک سرت تو برفه خبر نداری mdlهم ساخت ایرانه حتی بیس اولیش همین 12 رگولاتره :D توی این همه کاربر فقط به فروشنده های عزیز بر میخوره :D اینم یه شگرده

پنج شنبه 24 مهر1393 - 8:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

امیر حسام نوشته است:

جوينده يابنده است دوست عزيز ، اين محيط براي اين تأسيس شده تا تفكرات و اطلاعات منفي و مثبت درآن همكاري كنن و در نتيجه با موفقيت ها و شكستها به تجارب بيشتر و برتر از گذشته برسند كه همين تجارب رو خيلي از كاربران اين انجمن تا دو سال قبل نداشتن و حالا به تجارب ارزشمندي رسيدن ، اينه كه ارزشمنده و هدف هم رسيدن به تواناييهاي بالا هست كه با آزمون و خطا به آن خواهيم رسيد و هدف انجمن هم همين بوده ، خيلي ها مثل شما به دنبال كاوش نيستن و فقط از ساخت و رسيدن به دستاوردهاي برتر در اين زمينه لذت مي برن پس حرفهاي شما نميتونه پايه و اساس دلسردي بزاي اين گروه باشه ! چون اين گروه به تفكرات مثبت مي انديشن تا روز به روز به موفقيتهاي بيشتر نزديك بشن ، همين دستگاه 12000 با تغيرات فعلي يك فلز قديمي 10 در10 سانت رو با لوپ 45 سانتي تخت عنكبوتي در عمق 1 متري با قدرت تونسته با ثبات خوب بزنه ، مهم رسيدن به دستاوردهاي جديد هست شايد كشفيات زيادي هم توسط اعضا صورت گرفته باشه كه مطمعناً گرفته ولي به دلايلي نميشه اينجا عنوان كرد ! همدلي از هم زباني بهتر است @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 24 مهر1393 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مهدی فرمایشاتت لایک داره برادر لایک @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
دوست عزیز این مدار ۱۲۰۰۰ هیچ ایرادی نداره و پروندش خیلی وقته بسته شده از نظر ثبات و قدرت هم داره خوب جواب میده منظور شما از شکست چی؟ شما به احتمال زیاد این پست هایی رو نگاه میکنید که دوستان بعد گذشت چندین ماه هنوز درگیر راه انداختن مدار هستن خب داداش این دسته از دوستان اطلاعاتشون در مورد فلزیاب شاید کم باشه و یا اولین بارشونه که دارن فلزیاب میسازن ما همه روزهای اول به همین شکل بودیم خب باید به این دوستانی که مدارشون راه نیفتاده حق داد و بیشتر بهشون کمک کرد تا مدارشون راه اندازی بشه البته دوستان خیلی خوب دارن راهنمایی میکنن من خودم دارم میبینم که چجوری دارن زحمت میکشن البته این هم باید در نظر گرفت که ابزار و امکانات این دوستانی که مدارشون راه نیفتاده یا مشکل داره کمه و خیلی هم مشکله با امکانات کم بشه زود جواب گرفت تعداد صفحات هم زیاد شده دلیل بر ناقص بودن نیست یکم با دید باز تر نگاه کنید چون این مدار یه مقدار طرفدار زیاد پیدا کرده و همه کاربران دارن میسازن و چون یک سری از این دوستان تو الکترونیک و مونتاژ و انتخاب درست قطعات ضعیف هستن و یا شناخت کافی ندارن دچار مشکل میشن و صد در صد بعد راه اندازی مدارشون دچار بی ثباتی میشه و هر کاری هم میکنن نمیتونن مشکل رو بر طرف کنن چون تو این مدار اگه یه خازن بخواد مارک خوب انتخاب نشه و یه سری از ریزه کاری های مونتاژ رعایت نشه همین بی ثباتی بوجود میاد خود مدار هیچ مشکلی از نظر بنده نداره همه ای سی ها درست هستن و ترانزیستور ها و مقاومت ها هم درست انتخاب شدن فقط دقت تو مونتاژ و زدن فیبر مدار چاپی و انتخاب خازن های درست یکم وقت نیاز داره ولی بیشتر دوستان سر سری رد میشن از این چند مورد حساس

پنج شنبه 24 مهر1393 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از دوستان و همکاران و تشکر از اقا مهدی
دوستان ما نکات کلیدی و مهم و علت های بی ثباتی رو این مدار رو بارها گفتیم ولی خیلی از دوستان این چیزهایی رو که ما میگیم گوش نمیکنن و یا از قطعات نامرغوب استفاده میکنن یا زیر فیبرشون قلع مردگی داره یا..... مشکلات دیگه شما اگه موقعی که برای کاوش واقعی سر زمین برید اون موقع به ماهیت این دستگاه پی میبرید
دوستان تو این مدار مونتاز خوب و استفاده از قطعات خوب و آیسیهای خوب رو باید خیلی خیلی جدی بگیرید و رعایت کنید
این تایپیک داره روز به روز پیشرفت هم میکنه نمیدونم چرا دوستان میگن شکست
من و دوستانم چون دیگه مشکلات این مدار رو حل کردیم و جای سوالی هم براش نمونده دیدیم که دوستان تو ساخت 12 ریگلاتوره به مشکل برخوردن که رفتیم و اون مدار رو هم مونتاز کردیم و تو اولین استارت بالا اومد که البته ناگفته نمونه که آقا رستم هم خیلی زحمت کشیدن و من و آقای کاوشگر هم خیلی تلاش کردیم تا ایرادهای مدار رو بگیریم که 2 شب هم من و هم آقای کاوشگر نخوابیدیم و این کار و زحمت و تلاش ما به خاطر به نتیجه رسیدن بهتره نه شکست

جمعه 25 مهر1393 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتيد عزيز وقت بخير
من مدار tl رو ساختم و خدا را شكر تو اولين استارت بدون مشكل راه اندازي شد اما مورد گاز خوردن رو داشتم كه با لوپ چنس (لوپ عنكبوتي با كابل نسوز يا روكش تفلون )اونو امتحان ميكردم ولي بعد از نصب لوپ brn كه با كابل مخابرات 8 زوجي شيلد دار كه دو به دو باهم سري كرده بودم و اهمش هم 1.7 شده بود متوجه شدم كه مدار ديگه گاز نميخوره و ثبات پيدا كرد.
حالا اساتيد بگن كه ايا براي لوپ 1در 1 هم بايد از فويل براي شيلد استفاده كرد ؟ايا بهتره يا فرقي نداره ؟
ممنون @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 25 مهر1393 - 1:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه
من اين مدار رو ساختم ولي در ورودي پايه دو 709 فركانس در حال نوسانه ايا اين طبيعي هست

شنبه 26 مهر1393 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
به جای lf398از چی میتونم استفاده کنم؟

یکشنبه 27 مهر1393 - 4:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 527 , 528 , 529 , 530 , 531 , 532 , 533 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , mnbvcxzaqwsx , zagalo16 و 127 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure