انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 7:31am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 522 , 523 , 524 , 525 , 526 , 527 , 528 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

باسلام و عرض ارادت خدمت برادران گرامی
بنده تست یکی از دوستان رو که فرمایش کردن به سر بازر مقاومت 100 کیلو وصل کنید برای ثبات . بنده تست کردم ولی کلا بازر از صدا افتاد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 مهر1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان
دوستان یه خبر خوب \:d/ \:d/ من رو تی ال خودم تفکیک گذاشتم که واقعا عالی داره کار میکنه خیلی هم ساده هستش فقط با استفاده از دوتا ال ای دی هست با یه پتانسیومتر 5 کیلو که برای تنظیم ولتاژ ورودی هست تا ال ایدی آسیب نبینه یه عکس میزارم ضرر نمیکنید یه بارامتحان کنید حالشو بیرید
من برا دستگاه خودم دوتا ال ای دی گذاشتم یکی آبی ویکی نارنجی اگه بگم باور نمیکنید چراغ نارنجی فقط برا طلا ونقره روشن شد و چراغ آبی برا استیل- آهن - آلومینیوم - مس - برنج روشن شد :-BD :-BD :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

آخرین بار توسط kavoshgar در دوشنبه 20 مهر1393 - 2:33am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 20 مهر1393 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که میخان این روش تفکیک رو امتحان کنن باید از ال ای دی هایی استفاده کنن که با ولتاژ پایین کار میکنن یا به نوعی حساس هستن اینجوری زودتر جواب میگیرن

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 20 مهر1393 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاوشگر جان ممنون از مطلب مفیدتون
راستش من به یه مشکلی برخوردم. امروز صبح رفتم یه جایی با تی ال. حدود نیم ساعت با لوپ 60 که واسه چنس ساخته بودم کار کردم. با ثبات عالی و بدون گاز خوردن. بعد از نیم ساعت لوپ 1.5 در 1.5 رو که با کابل 5 در 75 درست شده و اهمش 1.9 و ظرفیتش 600 میکرو هانری هستش رو به دستگاه وصل کردم. دیدم مثل دفعه قبل شد که مدار رو بعد از حدود دو دقیقه کار کردن میتونم تو آستانه تنظیم کنم و تازه بعد از اون شروع میکنه به کم شدن آستانه. یعنی عمق کم میکنه اونم خیلی زود. جالب اینجاست که وقتی دوباره لوپ 60 رو وصل کردم دیگه مثل قبل نبود و مدار به گاز خوردن افتاده بود. یعنی این بلا رو لوپ 1.5 سر مدار آورد. دفعه پیش با تعویض سه تا خازن 10 پیکو درست شد. یعنی تا وقتی که لوپ 60 وصل بود درست کار میکرد. اما به محض وصل کردن لوپ 1.5 اینطوری شد. خواهش میکنم اگر نظری دارین اعلام کنین تا بتونم درستش کنم. ممنونم @};-

دوشنبه 21 مهر1393 - 8:25am

سلام دوستان
معلومه که خیلی زحمت کشیدین برای TL
واقعا خسته نباشید
منکه با دیدن این همه صفحه کاملا گیج شدم
ممنون میشم اگه اخرین پی سی بی و پارت لیست نهایی
با اخرین تغییرات که تا این لحظه موجوده و مشکلی نداره
رو در این صفه قرار بدین ممنون میشم
با تشکر......

دوشنبه 21 مهر1393 - 9:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فايل اول تايپيک کامله دوست عزيز

دوشنبه 21 مهر1393 - 9:37am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من 2 تا خازن كناري ورودي ولتاژ 2200uf بودن كه ديشب با 4700 تعويضشون كردم و بجاي 2 تا 7915 يدونه 7912 زدم .
ولي برد دستگاه خيلي كم شد حدود 40 %
و البته مشكل گاز خوردن حل شده .
وقتي ولوم تيون رو تنظيم ميكنم و با ولوم ست مدار رو در آستانه قرار ميدم و فلزي رو تست ميكنم در بار دوم كه تست ميكنم فاصله سنس خيلي كم ميشه و ميبينم كه بازهم چند درجه اي ولوم ست براي تنظيم راه ميده.
لطفا اساتيد راهنمايي كنين.
ياحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 21 مهر1393 - 3:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من این کاری رو که دوستمون آقای کاوشگر گفتن روی مدار 12 ریگلاتوره هم انجام دادم خیلی خوب جواب میده
آقا بینا با این کار شما ثبات مدارتون خوب میشه شما اگه ولوم تون رو خوب تنظیم کنید باید همون برد قبلی رو به شما بده

دوشنبه 21 مهر1393 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز اقای کاوشگر خیلی ممنون از زحمات شما :ymhug: فقط یک تست باید انجام بدین ببینید این تفکیک داخل زمین هم جواب میده یا نه چون اگه تو زمین رگه معدنی یا اجر و سفال خیس شده باشه فک نکنم جواب درستی بده اگه جواب بده که عالی منتظر تست شما هستم

دوشنبه 21 مهر1393 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام دوست عزیز اقای کاوشگر خیلی ممنون از زحمات شما :ymhug: فقط یک تست باید انجام بدین ببینید این تفکیک داخل زمین هم جواب میده یا نه چون اگه تو زمین رگه معدنی یا اجر و سفال خیس شده باشه فک نکنم جواب درستی بده اگه جواب بده که عالی منتظر تست شما هستم

:YMDAYDREAM:

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 21 مهر1393 - 5:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 522 , 523 , 524 , 525 , 526 , 527 , 528 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 122 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure