انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 4:51am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 507 , 508 , 509 , 510 , 511 , 512 , 513 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان نكته مهمي رو بايد عرض كنم كه ولوم ست بايد جنس خوب بذاريد و يك مقاومت 45 يا 50 كيلو به آخرين پايه اضافه كنيد تأثير خوبي روي ثبات داره در ضمن ولتاژ 12 ولت با رگلاتور 7912 براي مدار بهتره و هيچ فرقي در عمق زني با 7915 نداره و در گاز نخوردن مدار هم مقداري كمك ميكنه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 9 مهر1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان فیلم مدار من 4 مگابایت این فقط تست جهت نشان دادن ثبات مدار هستش دوستان لطفا نظر بدید ایراد و مشکلات هم گوش زد کنید ناراحت نخواهم شد فقط بایت صدای ناجور عذر خواهی میکنم تو اول سنس مدار صدای ناجور میده :)) علتش تغییر تو طبقه صوت و افزایش صدا بود. صداش با دستگاه شما فرق داره که. اگه صدای ناجور بده یعنی احتمال ذرات وجود داره :D =)) شاید هم فلز باشه ولی عمقش زیاده در ضمن من میخواهم حالت تیک تیک تو مدار ایجاد کنم مثل سندباک که اول تی تیک میکنه بعدش سنس داره موفق باشید
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=230ad55ea8ae7b99a08163d8797ce6a0

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 9 مهر1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان فیلمت رو دیدم واقعا ثبات بسیار خوبی داره اگه موقع راه رفتن هم بالانسش به هم نخوره خیلی عالیه مبارکت باشه
شما مدارت رو با مگنومتر آقا محمد هم تست کردی ببینی چطوره؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 9 مهر1393 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
اسد جان فیلمت رو دیدم واقعا ثبات بسیار خوبی داره اگه موقع راه رفتن هم بالانسش به هم نخوره خیلی عالیه مبارکت باشه
شما مدارت رو با مگنومتر آقا محمد هم تست کردی ببینی چطوره؟

سلام کاوشگر جان همون مشکل دادگاه پیش اومد کلی الاف شدم همه چیز اماده هستش باید شروع کنم بسازم چند روز دیگه سعی میکنم نتیجه رو اعلام کنم چون رو سند باک هم کار میکردم نشد. داداش رو زمین هم ثباتش عالی هستش فرقی نداره همون جنسی که در اوردم با تی ال بود عکسش تو صفحه قبل هستش دوستان خدمت شما عرض کنم این فیلم فقط جهت نشان دادن ثبات مدار بود چون خواستم خودتون تلاش کنید به نتیجه برسید و گرنه قصد تبلیغ ندارم چون رو این مدار تغییر زیادی دادم از جمله تغییر پهنای پالس که با ولوم 10 دور انجام میشه اگه یه موقع کسی هم نتونه مدار بسازه و مهندس حمید هم اجازه بده از من درخواست مدار کنه من این تغییرات رو تو مدار اعمال نخواهم کرد و از ولوم عرض پالسی هم خبری نخواهد بود همون تی ال معمولی خواهد بود چون دیگه دوست ندارم چیزی رو عمومی کنم یا به کسی بدم حتی به قیمت زیاد ولی به دوستان جهت ثبات مدار کمک خواهم کرد مشکلی نداره ولی برای ارتقاع خودتون تلاش کنید . یا از پایه شروع کنید قسمتهای مختالف مدار رو تحلیل کنید اخه ما باید تا کی باید از مدارهای خارجی کپی بگیریم و منتاژکنیم :( چرا خودمون مدار نسازیم موفق باشید @};- @};-
و اینکه با چند تا دوست عزیز داریم رو مدار دیگه کار میکنیم فوق العاده هستش حتی لوپ رو به زمین بچبونید ثبات به هم نمیریزه ولی عمومی نمیشه و خصوصی هستش اگه دوست عزیز من هم راضی شد فقط فیلمش رو میذاریم که ببینید فقط تی ال مدار خوبی نیست بهتر هم وجود داره علت عمومی نشدن هم به خاطر برخی افراد هستش که واقعا نمیشه عمومی کرد چون سو استفاده زیادی میشه اون دوست من هم برنامه نویس ماهری هستش که اجازه ندارم اسمش رو بگم ولی اگه خودش خواست بگه مشکلی نداره موفق باشید @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 9 مهر1393 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی درسته ولوم ست اگه جنس خوب باشه خیلی رو ثبات تاثیر بهتری میزاره

پنج شنبه 10 مهر1393 - 9:20am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
خوشحالم که همه چیز به خیر گذشت.
ممنون از ابی گلد عزیز و اسد جان و همینطور مهدی عزیز بابت راهنمایی مدار .
فقط بهتره دوستان بی منت و چشمداشت کمک کنن تا توقعی پیش نیاد.
حالا بالاخره برای ثبات و برد مدار چه باید کرد؟
ابی جان فیلم و فراموش کردی بزاری دوست من.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 10 مهر1393 - 9:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا بینا فراموش نکردم داداش شارز اینترنتم حجمش تموم شده بود نتونستم آپلود کنم
دارم فیلم رو آپلود میکنم
دوستان ما این فیلم ها رو جهت اموزش و یادگیری و رفع عیب میزاریم تا قطعاتی رو که دوستان میگن رو مدار نصب کنیم و تست کنیم تا مشکل همه دوستان حل بشه
من دیشب مدار رو هم با میتر دیجیتال و هم با میتر انالوگ تست کردم رو ثبات و عمق زنی هیچ تفاوتی با هم نداشتن ولی با میتر دیجیتال دقت سنس فلز بیشتر میشه
و دو خازن 100 نانو خیلی خیلی مهمه تو این مدار چون اگه جنس خوب نباشه مدار خر خر میکنه

پنج شنبه 10 مهر1393 - 10:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو این فیلم ریگلاتورهای مدار رو من 7912 جا زدم و باطری رو هم 18 ولت کردم و خازن بغل 7809 رو هم 470 میکرو کردم چون دوروبرم اهن بود نتونستم لوپ رو بعد از سنس جابجا کنم چون با حرکت دادن لوپ نباید عمق زنی مدار کم بشه

پنج شنبه 10 مهر1393 - 11:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان حجم فیلم زیاده نمیشه اپلود کردش تا غروب یک فیلم با حجم پایین تر میزارم

پنج شنبه 10 مهر1393 - 11:49am

اسد جان لطفا اگر ممکنه کارهای که باعث میشه مدار ثبات پیدا کنه و گاز نخوره را به طور کامل اعلام کنید. متشکرم. ^:)^

پنج شنبه 10 مهر1393 - 4:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 507 , 508 , 509 , 510 , 511 , 512 , 513 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel , Majestic12 و 135 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure