انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:31pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 506 , 507 , 508 , 509 , 510 , 511 , 512 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید ممنونم از جواب شما من مدار رو کامل چک کردم در ضمن من این مدار رو فقط برای تست مونتاز کردم تا ایرادهای دوستان رفع بشه
و تو فیلم تست هم یک اشتباهی که داشتم این بود که به فاصله 1 مترو نیمم یک فلز بود که امروز متوجه شدم
و دارم فیلم جدید رو اپلود میکنم ببینید البته یک کم دورو اطراف سرو صدا بود ولی تو محیط خونه نمیشه درست و حسابی فیلم تست گذاشت
و اون جاهایی هم که باید خازن اضافه میشد اضافه کردم و خیلی از دیروز بهتر شد

چهارشنبه 9 مهر1393 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اینم لینک فیلم فقط اخر فیلم یک کم سرو صدا شد و دوربینمم رمش زیاد جا نداشت نتونستم بیشتر فیلم تهیه کنم و بعد از سنس بیل ببینید چند دقیقه دستگاه رو به حالت خودش گذاشتم و تنها چیزی رو که امروز تعویض کردم باطری مدار بود چون احساس کردم که با 24 ولت مدار خوب جواب نمیده و دیروز هم شارز باطریم به 13 ولت رسیده بود که بعد از فیلم تهیه کردن ولتاز باطری رو گرفتم و به جای خازن 100 میکرو بغل 7809 یک خازن 470 میکرو جا زدم و از زیرش هم یک خازن 100 نانو اضافه کردم http://uploadkon.ir/fl/d/null اگه اخر فیلم یک کم سرو صدا بود از شما معضرت خواهیی میکنم
اقای کاوشگر من خازن های 22 پیکو رو هم چک کردم و رو مدار تست کردم خوب جواب نمیده همون 10 پیکو از همه بهتر بود
و برای برد بیشتر مدار هم یک راهکار دارم ولی به شرطی میگم که جرو و بهث و دعوا رو تموم کنید
چون یک مدار تست دارم که روی برد اماده مونتاز کردمش و اکثر مقاومت ها رو ولوم گذاشتم تا یک مقاومت رو کم کردم برد خیلی زیادتر شد ولی شرط گفتنش رو هم گفتم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 6:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دست شما درد نکنه آقا ابی
دوستان اساتید آقا ابی اولین چراغ معرفت رو بعد از اون جروبحثها روشن کرد دوستان دیگه بسم اله
بنده هم طبق قولی که دادم بزودی بعد از دریافت سیستم بصورت حرفه ای وهرچی بلدم رو ی مدار رو زمین کوهستانی امتحان می کنم و
مردونه تمامش رو اینجا بازگو می کنم
یا علی

آخرین بار توسط hoca2del در چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ابی جان فیلم شما اشکال داره برادر یه نگاهی بنداز

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان دم شما گرم لطفا اعلام بفرماييد

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان مثل این که فیلم آپلود نشده یه بار دیگه آپلودش کن
در ضمن هدف تنها بالا بردن برد نیست باید ثبات مدار هم توش لحاظ بشه و همچنین حساسیت به املاه و مواد معدنی و سنگهای آهنی
مثلا اگه ما مقاومت 18 کیلو زیر 358 رو 10 کیلو بکنیم برد بیشتر میشه ولی در عوض تنظیم مدار روی آستانه سخت تر میشه باید وقتی برد رو بالا میبریم همه چی رو در نظر بگیریم
باز هم ممنونم از همکاری شما
دوستان من یه مدار دیگه برا خودم درست کردم حالا نمیدونم مشکل از کجاست که کلا مدار رو آستانه گاز میخوره در تلاشم ایشالا مشکلش رو با کمک دوستان حل بکنم ایشالا به جواب قطعی و محکمی رسیدم شما رو هم در جریان خواهم گذاشت
این اولین باریه که من با یه همچین مشکلی برخورد کردم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای کاوشگر بیشتر ایراد از همین قطعاته شما آیسی 709 رو پلاستیکی بنداز ببین چقدر فرق میکنه و باطری رو 18 ولت بزار با 24 ولت مدار بی ثبات میشه

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان ميشه از تغييری بگی که افزايش برد رو به همراه داره؟؟؟

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دارم از نو اپلود میکنم دوستان من این مدار رو دیگه گذاشتم برای تست هر قطعه و ایسی که به ذهنتون رسید بگید تا عوض کنم و نتیجه رو ببینیم بهتر میشه یا بدتر حجم فایل 30 مگابایته نمیتونم اپلودش کنم تو کدوم سایت میتونم اپلودش کنم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فکر کنم باید اخر شب بزارم برای آپلود

چهارشنبه 9 مهر1393 - 7:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 506 , 507 , 508 , 509 , 510 , 511 , 512 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , mresever و 212 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure