انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:29pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 505 , 506 , 507 , 508 , 509 , 510 , 511 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان میشه یه زحمتی بکشی ومنت بر سرمون بزاری یه گوشه چشمی به این مدار بندازی
راستی یه سوال اگه یادتون باشه آقا اهورا مدار شرکتی اینو باز کرده بود تو اون مدار اون سه تا خازن اطراف 709 که تو مدار فعلی 10 پیکو هستند تو اون مدار 22 پیکو گذاشته بودن حمید جان به نظرت میتونه این دخیل باشه یا باید اونم امتحان بکنیم ممنون میشم اگه تو این مدار راهنماییهاتون رو مضاعف کنید @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیر این مشکل گاز خوردن ماه ها هستش که حل شده من چند بار هم توضیح دادم ولی کسی توجه نکرد تو چند صفحه قبل هم گفتم مشکل گاز خوردن از چی شما اول باید از خازن های جنس خوب استفاده کنید و ولوم ها رو هم باید جنس درجه یک استفاده کنید من دو تا ولوم خودم رو از تهران خریدم و خیلی هم راضی هستم از کار کردش و از ال سی دی روی مدار استفاده نکنید همون مدار انالوگ داره خوب جواب میده این چند روز که بارون هستش اگه هوا خوب شد به امید خدا یه فیلم از کار کرد دستگاه با لوپ ۱ در ۱ میزارم و موقع حرکت کردن هم با یه فلز تست میگیرم تا ببینیم موقع حرکت کردن عمق کم نمیشه اگه هم کم بشه یه چند سانتی کم میشه اونم بخاطر نا هموار بودن زمین هستش که یه ده تا ۱۵ سانتی عمق کم میکنه

چهارشنبه 9 مهر1393 - 3:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روش کار کردن من به این صورت هستش که اول با ۱۲۰۰۰ با لوپ ۱ در ۱ زمین رو میچرخم اگه تو یه زمین ۲۰۰ متری هم باشم همه منطقه رو میچرخم و هر جا که بوق داشته باشه اون جاها رو علامت میزنم و بعد دوستم یه دستگاه GP3500 داره بعد اون نقطه ها رو میاد با اون دستگاه تست میکنه و اگه ارزش کار کردن رو داشته باشه و تو عمق باشه دستور حفاری رو میدیم البته GP زیاد عمق نمیزنه ولی تفکیکش بد نیست به ما که جواب داده در مورد اون شمشیر هم که در اوردم به همین شکل کار کردیم و نتیجه داد البته ارزشی نداشت و قیمتی هم نداشت فک نکنم پنصد هزار تومن هم ارزش داشته باشه اون کسی که ما رو برده بود سر اون زمین به خودش دادیم با ۱۲۰۰۰ هم میشه متوجه شد عمق رو اگه یک جا با لوپ ۱ در ۱ بوق کشید و بوق تا یک متر ادامه دار بود یک چیزی تو عمقه البته باید با لوپ کوچیک هم تستش کنید اگه لوپ کوچیک از فاصله ۴۰ سانتی بوق شدید بزنه و با بغل لوپ هم شدید بوق بزنه سطحی نباید بکنید و بوق های که سریع میزنه و ول میکنه بیشتر میخ زنگ زده هستش و باید ردش کنید البته در کنار این نقطه زن باید یک ردیاب یا یه نقطه زن VLF باشه تا راحت بشه نتیجه گرفت و هر کدوم به تنهایی یک کار رو انجام میدن با دستگاهGP هم نمیشه به تنهایی کار کرد چون فقط یه لوپ کوچیک داره و شدید ذرات و اجر رو میزنه باید اوپراتور خیلی کار کرده باشه تا بتونه به تنهایی با این نقطه زن کار کنه البته این ها همه تجربیاتی بود که تو این چند روزه به دست اوردم از این دستگاه و از دوستان هم میخوام که هر مطلبی در مورد اوپراتوری بلدن بیان بازگو کنن تا دوستان که سر زمین میرن زودتر به نتیجه برسن

چهارشنبه 9 مهر1393 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت همه دوستان
اقای اسدف انگار شما یه چیزیت هست داداش من به شما چه ربطی داره یکی مدارش خوب کار میکنه یا یکی دیگه مدارش بد کار میکنه به شما چی میرسه این میان بهت یه کیسه طلا میدن ؟؟؟ دیگه شورشو در اوردین به خدا .فیلم شما رو هم دیده بودم تو صفحات قبل پس زیاد از راست گویی برای ما حرف نزنید کل بچه ها رو مسخره میکنید هیچ کس هم حرفی نمیزنه گیریم اقای ایکس یا اقای فلانی هدایتی باشه به شما چه ربطی داره بزار کنار بچه بازی رو داداش من شمشیر در اوردم بله در اوردم باید بیام شیپور بزنم ادرس بده بیام نشون بدم بهت و چیزهایی رو هم که در اوردم تو در زندگیت به چشم ندیدی تو در حدی نیستی که ما ها باهات بهث کنیم و وقت برات بزایم چون ادب نداری و لحن حرف زدنت خیلی بده بس کن این کارها رو خجالت بکش یکم اقا اصلا مدار اقای اسدف عالی و خوب کار میکنه و هیچ کس هم مثل این اقا نمیتونه بسازه الان راحت شدی مدار ما ها به درد نمیخوره

اقای هدایتی اتفاقا خیلی هم ربط داره وقتی فیلم میذاره یعنی نظر بدید و من هم نظر دادم و من قصدم مسخره نبود. چون مدار داشت گاز میخورد بعدش همون فیلمی که گذاشتم لینکش رو بذار تا بچه ها ببینند که کوچکترین گازی نداره حتی یه تیک تیک هم کم یا زیاد نمیشه البته من این مشکل رو داشتم ولی حل شد :D در ضمن بی ادب خودتی یه کم شعور داشته باش مواظب حرف زدنت باش ادرس رو که بلدی بیا شمشیر رو ببینم هر کی نیاد مرد نیست در ضمن شما عکسش رو تو سایت بذار امنیتش با من نگران نباش چرا داری درغ میگی خجالت بکش به خاطر فروش چند تا مدارحاضری هر کاری انجام بدی اکثرا دوستان به خاطر ادمهایی مثل شما حاضر نیست یه مدار درست حسابی بذارند بعدش قلق دستگاه گفته بشه که چی باز شروع به تبلیغ کنی سو استفاده کنید.
من از مهندس حمید عزیز عذر خواهی میکنم .مهندس جان من به خاطر گل روی شما دیگه به این اقا چیزی نگفتم چون شما استاد ما هستید و همیشه دوستان رو راهنمایی میکنید . هیچ وقت تنها نمیذارید.به خداوندی خدا قسم من فقط به خاطر دروغ گفتن ناراحت میشم وگرنه اصلا خود جناب هدایتی بیاد نام کاربری قبلی فعالیت کنه بلاخره بعضی جاها ما هم استفاده میکنیم ولی دیگه دورغهای گنده از یه خونه 6 بار جنس در اورده ~X( باعث میشه دوستان زده بشند به خدا اکثر تلفی به من میگم این اقا چی فکر میکنه .اقای هدایتی تو رو خدا دیگه دروغ نگید صادقانه فعالیت کنید مهندس حمید و اقا مجتبی و سایر دوستان از همه شما عذر خواهی میکنم دیگه هرکسی انتقادی داره خصوصی پیام بده از مهندس حمید هم میخوام پستهای اضافی رو پاک کنند @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 9 مهر1393 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای اسدف من هدایتی نیستم شما انگار حالت خوش نیست بعدش من بخاطر یه جنس پانصد هزار تومنی چرا باید دروغ بگم و من نیازی هم ندارم بیام به شما ثابت کنم که چیزی در اوردم یا نه چون خرج من رو نمیدی که بترسم ازت و رک هم حرف میزنم همیشه من نیازی ندارم بیام یه دستگاه بفروشم و خدا رو شکر در امدم خوبه و تو کار خودم هم خیلی پیشرفت کردم و از نظر مالی هم مشکلی ندارم و هر چیزی هم تا حالا از دل خاک بیرون اوردم خمس و ذکاتش رو دادم و پول حرام تو زندگی من نیست شما چرا اینقدر نگرانی نکنه میترسی من تا یکم تا از اوپراتوری و کار دستگاه میگم ترس شما رو بر میداره که نکنه حالا بچه ها بیان از من دستگاه میخرن نه داداش از این خبر ها نیست من از همین جا اعلام میکنم به همه کاربران اگه کسی میخواد دستگاه ۱۲۰۰۰ بخره از خود اقای اسدف بخره تا دیگه این قدر نگران نباشه در مورد ادب هم باید خدمت شما عرض کنم من تا جایی که راه داره با ادب و با احترام حرف میزنم ولی کسی از خط قرمز رد بشه منم بی ادب باهاش حرف میزنم شما هم خیلی بی احترامی کردی بهم و من هم جوابتو دادم اگه ظرفیت نداری پس حرف نزن یا حرف میزنی طرف مقابل خودتو بشناس بعد حرف بزن چرا خودتو وصل میکنی به اقا مجتبی و اقا حمید؟ اقا حمید هم نظر دادن در مورد اون فیلم خیلی با ادب و با احترام جواب دادن شما هم میتونستی این شکلی جواب بدی نه اینکه با اون لحن بد و تند بیایی نظر بدی چرا از فردی بنام هدایتی دلگیری من تا جایی که خبر دارم شما همش با اون اقا رفت و امد داشتی تا چیزی یاد بگیری و از اطلاعاتش استفاده کنی این رو هم بگم اون اقا داره کار خودشو میکنه و بارشو بسته بعد شما همش اینجا پشت سرش حرف بزن و بگو ال شد و بل شد اگه مردی مشکلات خودتو بورو با اون اقا حضوری حل کن بعدش اگه من بخوام عکس بزارم اندازه یه انباری خونه جنس هست که میتونم بزارم مفرغ و اهن و نقره ولی نیازی نمیبینم این کار انجام بشه هم برای امنیت سایت خطر داره و هم برای خودم شما کی هستی که بخوای امنیت من رو بر قرار کنی؟؟؟ اگه یکم با ادب تر و با احترام تر رفتار میکردی شاید این کار رو میکردم ولی من با این رفتار های شما حاضر نیستم اطلاعات خودمو در اختیارت بزارم و عمومی هم نمیکنم چون افرادی مثل شما هستن که نمیزارن این سایت پیشرفت کنه نه من خب شما میگی مدارت خوبه و ثبات داره اگه ثبات داشت تا حالا بارتو بسته بودی و دیگه کاری به این سایت نداشتی من هم میام اینجا فقط بخاطر اینه که عادت کردم به این سایت و بجای کتاب خوندن میام اینجا تا دو کلمه اطلاعات در مورد حفاری و اوپراتوری یاد بگیرم و به دوستان اطلاعات بدم ولی شما همه کاربر ها رو مورد مسخره قرار میدین و هر صفحه ای میرم میبینم با بیشتر نفرات سر دعوا داری و زود هم از کوره در میری من رو اگه اخراج هم کنن برام مهم نیست چون درامدم از این جا تامین نمیشه این کار هم جزو تفریح من هستش اقا حمید از شما معذرت میخوام خودتون پست های من رو تو این چند ماه مرور کنید و پیام خصوصی های من رو چک کنید و همه رو بیایین بزارین اینجا ببینید من با دوستان با چه لحنی برخورد کردم و ایشون با چه لحنی بر خورد کردن و تو پیام های من حتی یک مورد نمیتونی معامله دستگاه یا رد و بدل شدن پول پیدا کنی اگه من مقصر بودم یا فروشی کردم من رو اخراج کنید من هیچ شکی به خودم ندارم اقای اسدف شما هم یکم بورو معرفت و مردانگی رو یاد بگیر بعد بیا اینجا داد و فریاد کن اقای هدایتی مرد بود که یه مدار رو در اختیار همه گذاشت که الان خیلیا دارن نون میخورن در کنارش شما چکار کردی؟؟؟؟

چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
همچنین شما آقای اسدوف این مشگل چطور حل میشه استاد :-w

والا داداش من هر چی میگم دوستان سعی میکنند ال سی دی و مخلفات اضافه نصب کنند :D اخه چطور راهنمایی مگه کسی حرف گوش میده هر کسی ساز خودش رو میزنه
جناب ابی گلد عزیز من خدایی نکرده قصد تمسخر کردن شما رو نداشتم فقط کمی کزاح کردم باز هم دستت درد نکنه فیلم گذاشتید همین 16 مگابایت کلی وفقط میگیره ولی کاش میگفتید اقا این مدار ثبات نداره راحل پیدا کنیم خیلی عالی میشد ولی شما گفتید فیلم با ثبات مدار رو نگاه کنید وقتی من فیلم رو دیدم خنده ام گرفت اخه کو ثباتش نکنه امپلی فایر کامپیوتر خراب شده به خدا قصد مسخره کردن رو نداشتم اگه فکر میکنید مسخره کردن بوده باز هم عذر خواهیی میکنم تو هم مثل بردارم هستی به خدا فرقی نداره :ymhug: @};- ناراحت نشو ;)
کاوشگر جان خوشحالم شما برگشتید من تلفنی با دوستان در جریان کار شما بودم :D خوش امدید @};-

چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
اقای اسدف من هدایتی نیستم شما انگار حالت خوش نیست بعدش من بخاطر یه جنس پانصد هزار تومنی چرا باید دروغ بگم و من نیازی هم ندارم بیام به شما ثابت کنم که چیزی در اوردم یا نه چون خرج من رو نمیدی که بترسم ازت و رک هم حرف میزنم همیشه من نیازی ندارم بیام یه دستگاه بفروشم و خدا رو شکر در امدم خوبه و تو کار خودم هم خیلی پیشرفت کردم و از نظر مالی هم مشکلی ندارم و هر چیزی هم تا حالا از دل خاک بیرون اوردم خمس و ذکاتش رو دادم و پول حرام تو زندگی من نیست شما چرا اینقدر نگرانی نکنه میترسی من تا یکم تا از اوپراتوری و کار دستگاه میگم ترس شما رو بر میداره که نکنه حالا بچه ها بیان از من دستگاه میخرن نه داداش از این خبر ها نیست من از همین جا اعلام میکنم به همه کاربران اگه کسی میخواد دستگاه ۱۲۰۰۰ بخره از خود اقای اسدف بخره تا دیگه این قدر نگران نباشه در مورد ادب هم باید خدمت شما عرض کنم من تا جایی که راه داره با ادب و با احترام حرف میزنم ولی کسی از خط قرمز رد بشه منم بی ادب باهاش حرف میزنم شما هم خیلی بی احترامی کردی بهم و من هم جوابتو دادم اگه ظرفیت نداری پس حرف نزن یا حرف میزنی طرف مقابل خودتو بشناس بعد حرف بزن چرا خودتو وصل میکنی به اقا مجتبی و اقا حمید؟ اقا حمید هم نظر دادن در مورد اون فیلم خیلی با ادب و با احترام جواب دادن شما هم میتونستی این شکلی جواب بدی نه اینکه با اون لحن بد و تند بیایی نظر بدی چرا از فردی بنام هدایتی دلگیری من تا جایی که خبر دارم شما همش با اون اقا رفت و امد داشتی تا چیزی یاد بگیری و از اطلاعاتش استفاده کنی این رو هم بگم اون اقا داره کار خودشو میکنه و بارشو بسته بعد شما همش اینجا پشت سرش حرف بزن و بگو ال شد و بل شد اگه مردی مشکلات خودتو بورو با اون اقا حضوری حل کن بعدش اگه من بخوام عکس بزارم اندازه یه انباری خونه جنس هست که میتونم بزارم مفرغ و اهن و نقره ولی نیازی نمیبینم این کار انجام بشه هم برای امنیت سایت خطر داره و هم برای خودم شما کی هستی که بخوای امنیت من رو بر قرار کنی؟؟؟ اگه یکم با ادب تر و با احترام تر رفتار میکردی شاید این کار رو میکردم ولی من با این رفتار های شما حاضر نیستم اطلاعات خودمو در اختیارت بزارم و عمومی هم نمیکنم چون افرادی مثل شما هستن که نمیزارن این سایت پیشرفت کنه نه من خب شما میگی مدارت خوبه و ثبات داره اگه ثبات داشت تا حالا بارتو بسته بودی و دیگه کاری به این سایت نداشتی من هم میام اینجا فقط بخاطر اینه که عادت کردم به این سایت و بجای کتاب خوندن میام اینجا تا دو کلمه اطلاعات در مورد حفاری و اوپراتوری یاد بگیرم و به دوستان اطلاعات بدم ولی شما همه کاربر ها رو مورد مسخره قرار میدین و هر صفحه ای میرم میبینم با بیشتر نفرات سر دعوا داری و زود هم از کوره در میری من رو اگه اخراج هم کنن برام مهم نیست چون درامدم از این جا تامین نمیشه این کار هم جزو تفریح من هستش اقا حمید از شما معذرت میخوام خودتون پست های من رو تو این چند ماه مرور کنید و پیام خصوصی های من رو چک کنید و همه رو بیایین بزارین اینجا ببینید من با دوستان با چه لحنی برخورد کردم و ایشون با چه لحنی بر خورد کردن و تو پیام های من حتی یک مورد نمیتونی معامله دستگاه یا رد و بدل شدن پول پیدا کنی اگه من مقصر بودم یا فروشی کردم من رو اخراج کنید من هیچ شکی به خودم ندارم اقای اسدف شما هم یکم بورو معرفت و مردانگی رو یاد بگیر بعد بیا اینجا داد و فریاد کن اقای هدایتی مرد بود که یه مدار رو در اختیار همه گذاشت که الان خیلیا دارن نون میخورن در کنارش شما چکار کردی؟؟؟؟

دوست عزیز لعنت خدا بر من اگه تو هدایتی نباشی . در ضمن تو هدایتی هم باشی به حال من فرقی نداره برای خودت هستی بعدش اگه میخوایی بیام اونجا هر موقع دوست داشتی زنگ بزن بیام ببین مرد هستم یا نه؟ نصفه شب هم زنگ زدی میام ولی سعی کن خودت باشی رنگ عوض نکن فقط خودت باش دیگه جواب رو پیام خصوصی بده نذار اینجا بهم بریزه هر کاری داری بیا خصوصی بیا بگواینجا هم دارم میگم اقای هدایتی اگه با من کاری داری بیام هر موقع دوست داشتید میام
در ضمن مدار هم مال شما نبود که خراب بود مشتری اورده بود . با کمک بچه ها درستش کردید مگه غیر اینه اگه خودت میتونستی راه بندازی یا پی سی بی بزنی هیچ وقت عمومی نمی کردی مگه من کم بهت کمک کردم هر موقع زنگ میزدی چند کیلومتر با ماشین میومدم تا مدار راه بیوفته و چند شب هم خودت مدار رو به من دادی روش کار کردم مدار راه افتاد بعدش مدار جدید هم که درست کردید سنس نداشت اون هم اومدم ازت گرفتم واست درستش کردم خوب حالا این بود جواب من ؟در ضمن من مردانگی و معرفت شما رو هم دیدم همون که تو پیام خصوصی به کار برا میداید تا کارت راه بیوفته و اینکه مشکل خودت با من رو بیا تو خصوصی حل کن ببینم مشکلت چیه؟ منم هم دیگه اینجا پیام نمی ذارم

آخرین بار توسط asadof در چهارشنبه 9 مهر1393 - 5:22pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجب اشتباهی کردم گفتم دوستان فیلم بزارن چرا اینجوری شد :(
دوستان عزیز منم مدارم ثبات خوب داشت حتی چندتا فبلمم گذاشتم تو حالت تیک تیک میزاشتم همون جوری میموند نمونشم تو فیلم تست سنسور هست ولی این مدار به درد کار حرفه ای نمیخوره

چهارشنبه 9 مهر1393 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من امروز هم مدار رو سر زمین بردم چک کردم و یک اسپره رو تو 1 متری دفن کردم به محض حرکت از روش صدا رفت بالا و بعد از سنس صداش کامل خفه شد
فیلم تستی هم که دیروز گذاشتم مشکلم این بود لوپ رو جایی که گذاشته بودم تو 1 مترو نیم من یک فلز بود که امروز متوجه شدم
و یک فیلم از نو تهیه کردم و لوپ رو کامل فاصله دادم از اون فلز و مشکل حل شد و ال سی رو هم تست کردم بدون ال سی دی و با ال سی دی زیاد فرقی به حال مدار نداشت الان فیلمی رو که میزارم به دقت نگاه کنید حتی بعد از سنس فلز چند دقیه هم میمونم صداش و جیکش هم در نمی یاد و بعد از سنس فلز 1 ساعت مدارم رو روشن گذاشتم و رو آستانه گذاشتم و دیدم هیچ صدایی ازش بیرون نمی یاد دارم فیلم رو آپلود میکنم و میزارم برای دوستان
فقط برای تهیه فیلم باید تو زمینی که عاری از فلز باشه تست و فیلم تهیه کنیم تو محیط خونه و حیاط نمیشه فیلم تهیه کرد

چهارشنبه 9 مهر1393 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای بابا چرا شما ها تمومش نمیکنید این مدار چی داره که اینقدر به جون هم میوفتید

چهارشنبه 9 مهر1393 - 6:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 505 , 506 , 507 , 508 , 509 , 510 , 511 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 209 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure