انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:29pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 504 , 505 , 506 , 507 , 508 , 509 , 510 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا اهورا من که از اولش هم کاری نداشتم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بس کنید ,هر دوی شما از کاربران خوب انجمن هستید من خودم الکتورنیک زیاد بلد نیستم وگرنه کمک میکردم .

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 9 مهر1393 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان تو رو خدا بس کنید والا اگه یه بار از اول این تایپیک رو بخونید تازه متوجه میشید که از هر 6 صفحه 2 صفحه اش فقط دعوا بین اعضا بوده من کاری به ادعاهای کار بران ندارم ولی دیگه تورو خدا یه کاری نکنید یه نفر تازه وارد میاد پستها رو بخونه به ریش همه بخنده مثلا ما همگی الکترونیک کار و کاوشگر هستیم اصلا گیریم که مدار ابی جان ثبات نداره شما از مدار خودت اونجور که انتظار داری ابی جان فیلم میزاشت یه فیلم تهیه کن بزار بگو اینم فیلم تست منه حالا کار بران خودشون هر دوتا رو میبینن هر کسی برا خودش تصمیم میگیره که این مدار رو درست کنه یا نه دیگه این همه جر و بحث هم دیگه جمع میشه والا دارین بچه گونه رفتار میکنین هر کسی میاد میگه مدار من ال مدار من بله
اگه کاربری هم مدارش مشکل سنس داره اونم باید یه فیلم یا عکس واضح از مدارش بزاره تا اساتید بهتر متوجه مشکل سیستم بشن تا بتونن به نحو احسنت راهنمایی بکنن
با تشکر @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:12pm
مدیر کل
مدیر کل

از دوستان عزیز و اغلب فروشنده! خواهش میکنم جر و بحث های غیر فنی رو کنار بذارن و ما رو وادار نکنن چند نفر رو به لیست تحریم اضافه کنیم! :D
جناب ebi-gold فیلم شما رو دیدم. خیلی ممنون و خسته نباشید. چقدر خوب شد شما این فیلم رو گذاشتین! ببینید سنس مدار مشکلی نداره و شاید موقع کاوش هم مشکلی ایجاد نکنه. اما این مشکل گاز خوردن ضعیف و قوی اگر بخواد به این صورت باشه قطعا ایراد از داخل مدار هست. چنین مساله ای رو سالها پیش در یک مدار آنالوگ تجربه کردم و مشکل از بی ثباتی ولتاژ در یکی از قسمتهای مدار میتونه باشه. به احتمال زیاد هم از خازنهاست. فقط هم بحث کیفیت خازنها نیست! در واقع در مساله دکوپلینگ ولتاژ کیفیت خازن نقش چندانی نداره. بلکه مقدار خازن نقش داره و از اون مهم تر اینکه احتمال میدم جایی از مدار نیاز به اضافه کردن خازن داره که اصلا روی مدار پیش بینی نشده و این تغییراتی که بر اساس آزمون و خطا صورت میگیرن معمولا نیاز به تغییر در جای دیگری در مدار هم داره که دوستان در نظر نمیگیرن و این حالات غیر ایده آل در مدار بوجود میاد.
بهرحال شما وقتی فلز رو در فاصله ثابتی نسبت به لوپ نگه میدارین باید بوق یکنواختی داشته باشین. درسته بعضی از مدارات مدل بوقشون شاید بنوعی پلبسی هست! :D ولی این مدار نباید اینجور باشه و باید موقع سنس بوق ثابت داشته باشین. در صورت رفع این مشکل حدس میزنم بین 5 تا 10 درصد هم به برد مدار افزوده بشه که کاملا طبیعیه!

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان
اقای اسدف انگار شما یه چیزیت هست داداش من به شما چه ربطی داره یکی مدارش خوب کار میکنه یا یکی دیگه مدارش بد کار میکنه به شما چی میرسه این میان بهت یه کیسه طلا میدن ؟؟؟ دیگه شورشو در اوردین به خدا .فیلم شما رو هم دیده بودم تو صفحات قبل پس زیاد از راست گویی برای ما حرف نزنید کل بچه ها رو مسخره میکنید هیچ کس هم حرفی نمیزنه گیریم اقای ایکس یا اقای فلانی هدایتی باشه به شما چه ربطی داره بزار کنار بچه بازی رو داداش من شمشیر در اوردم بله در اوردم باید بیام شیپور بزنم ادرس بده بیام نشون بدم بهت و چیزهایی رو هم که در اوردم تو در زندگیت به چشم ندیدی تو در حدی نیستی که ما ها باهات بهث کنیم و وقت برات بزایم چون ادب نداری و لحن حرف زدنت خیلی بده بس کن این کارها رو خجالت بکش یکم اقا اصلا مدار اقای اسدف عالی و خوب کار میکنه و هیچ کس هم مثل این اقا نمیتونه بسازه الان راحت شدی مدار ما ها به درد نمیخوره

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید از شما معذرت میخوام دیگه این اقا شورشو در اورده هر چقدر حرف نمیزنیم بدتر میکنه والا موندم دیگه چی بگم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
از دوستان عزیز و اغلب فروشنده! خواهش میکنم جر و بحث های غیر فنی رو کنار بذارن و ما رو وادار نکنن چند نفر رو به لیست تحریم اضافه کنیم! :D
جناب ebi-gold فیلم شما رو دیدم. خیلی ممنون و خسته نباشید. چقدر خوب شد شما این فیلم رو گذاشتین! ببینید سنس مدار مشکلی نداره و شاید موقع کاوش هم مشکلی ایجاد نکنه. اما این مشکل گاز خوردن ضعیف و قوی اگر بخواد به این صورت باشه قطعا ایراد از داخل مدار هست. چنین مساله ای رو سالها پیش در یک مدار آنالوگ تجربه کردم و مشکل از بی ثباتی ولتاژ در یکی از قسمتهای مدار میتونه باشه. به احتمال زیاد هم از خازنهاست. فقط هم بحث کیفیت خازنها نیست! در واقع در مساله دکوپلینگ ولتاژ کیفیت خازن نقش چندانی نداره. بلکه مقدار خازن نقش داره و از اون مهم تر اینکه احتمال میدم جایی از مدار نیاز به اضافه کردن خازن داره که اصلا روی مدار پیش بینی نشده و این تغییراتی که بر اساس آزمون و خطا صورت میگیرن معمولا نیاز به تغییر در جای دیگری در مدار هم داره که دوستان در نظر نمیگیرن و این حالات غیر ایده آل در مدار بوجود میاد.
بهرحال شما وقتی فلز رو در فاصله ثابتی نسبت به لوپ نگه میدارین باید بوق یکنواختی داشته باشین. درسته بعضی از مدارات مدل بوقشون شاید بنوعی پلبسی هست! :D ولی این مدار نباید اینجور باشه و باید موقع سنس بوق ثابت داشته باشین. در صورت رفع این مشکل حدس میزنم بین 5 تا 10 درصد هم به برد مدار افزوده بشه که کاملا طبیعیه!

ممنون از مهندس حمید باعث دلگرمی نظارت وراهنمایی شما
آقا ابی منتظر جواب شما هستیم لطفا

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:38pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمید جان خوشحال میشیم شما هم نگاهی به مدار بندازین و راهنمایی کنین.
امیدوارم همه دست به دست هم بدیم تا حداقل مدار قابل قبولی داشته باشیم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

همچنین شما آقای اسدوف این مشگل چطور حل میشه استاد :-w

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
حمید جان خوشحال میشیم شما هم نگاهی به مدار بندازین و راهنمایی کنین.
امیدوارم همه دست به دست هم بدیم تا حداقل مدار قابل قبولی داشته باشیم.
یاحق

لایک لایک لایک
البته لطف زیادی خواهید کرد استاد @};-

چهارشنبه 9 مهر1393 - 2:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 504 , 505 , 506 , 507 , 508 , 509 , 510 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Rlo و 181 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure