انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:03pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان امروز با مشغله کاری زیادی که داشتم تونستم یک فیلم چند دقیقه ای از سنس و ثبات تی ال تهیه کنم تو فیلم ببینید مدار رو روی آستانه گذاشتم و دیگه هم بهش دست نزدم و لوپ رو هم روی صندلی توی بارون گذاشتم اگه کیفیتش بد شد ببخشید تا چند روز دیگه اگه هوا خوب بشه یک فیلم تست توی خاک هم میزارم تا دیگه دوستان نگند مدار بی ثباته
اینم لینک دانلود http://uploadkon.ir/fl/d/Mzk2Mjc%3D چون خودم فیلم گرفتم نمیشد یک سینی 20 در20 رو هم تست بگیرم

داداش این که کلا داره گاز میخوره :)) چطور میگی ثبات داره باز خدا پدر و مادرت رو بیامرزه گه فیلم هم گذاشتید =))

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ابی جان داداش جدی دارم میگم اگه مدارم اینطوری گاز بخوره روش نفت میریزم اتیشش میزنم :)) اگه میخوایی فیلمش رو خصوصی واست بذارم یه نگاه بنداز یا همون چند صفحه قبل برای تست طلا یا همون فیلم بیل رو گذاشتم نگاه کن

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ممد من یک تی ال دیگه برای تست مونتاز کردم که تغییرات رو روش اعمال میکنم تا مد ار خودم اسیب نبینه که همه تغییرات مدار شیر محمدی رو روش انجام دادم و ترانزیستور قدرت رو که از مدار شیر محمدی رو مدار خودم انداختم یک قوطی اسپره رو از ١ متر و نیم با لوپ ۵٠ با قدرت سنس کرد که همون ترانزیستور رو از نو رو مدار شیر محمدی انداختم همون اسپره رو از ١ مترو ٢٠ سنس میکرد پس به ابتکار و ایده خودمون بیشتر اطمینان کنیم ترانزیستورش bu508 نبود روش کامل خط کشیده بود

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا اسد عزیز برادر داداش کسی از شما مگه چیزی سوال کرد اگه مدارم گاز بخوره میرم ایرادشو میگیرم چرا نفت بریزم در ضمن من فقط به خاطر درخواست اقا ممد فیلم رو گذاشتم وگرنه همه میدونیم که مداراتی که شما میسازید از همه تو سایت بهتره و همشون هم تا ۵ متر رو میزنن من به خاطر همین مسخره کردن ها خیلی از راهنمایی ها رو که میخوام انجام بدم نمیدم

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا اسد شما که این قدر میگی مدارت ثبات داره یک فیلم بزار مدارت رو رو استانه بزار بعد از سنس لوپت رو نیم متربه چپ و راست ببر از نوع سنس فلزت رو انجام بده ببین عمق زنیت چجوری میشه ما که مدار میسازیم همه هیچی بارمون نیست قبول شما این یک کار رو انجام بده ببین سر بلند از اب در میای یانه اون موقع من مدارم رو اتیش میزنم وگرنه شما باید مدارت رو اتیش بزنی برادر اساتید خیلی ببخشید من اینطوری صحبت میکنم بیا وقتت رو بزار رو راهنمایی کن بعد مسخره کننت دیگه ما ساکت میشیم ببینیم اقا اسد چه کار میکنه

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
ابی جان داداش جدی دارم میگم اگه مدارم اینطوری گاز بخوره روش نفت میریزم اتیشش میزنم :)) اگه میخوایی فیلمش رو خصوصی واست بذارم یه نگاه بنداز یا همون چند صفحه قبل برای تست طلا یا همون فیلم بیل رو گذاشتم نگاه کن

آقا اسد لطفا رعايت كنيد آقا ، اين محيط براي تبادل نظرات و رفع اشكالات و معايب مدارات الكترونيك تشكيل شده و سعي كنيد به هم احترام بگذاريد تا ديگران از شما كه جز كاربران حرفه اي هستيد الگو بگيرند ..متشكريم [-X

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقايون خواهشاً نگذاريد كار به تحريم بكشه ! و قانون انجمن و حفظ احترام هم رو رعايت بفرمائيد .. متشكريم [-X

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من اگه میدونستم مدارم گاز میخوره و ثبات نداره دیونه بودم فیلم بزارم مدارم رو رو استانه گذاشتم و دروغ هم نمیگم به ولوها هم دست نزدم تو فیلم معلومه بعد از سنس النگو مدار ساکت شد و بعد از سنس اسپره باز مدار ساکت شد اگه دوستان میتونن حجم زیاد فیلم دانلود کنن باشه یک فیلم نیم ساعته میگیرم و بعد از سنس فلز ١٠ دقیقه میمونم و لوپمو ١٠ دور دور سرم میچرخونم میزارم زمین اگه ثبات و عمق زنیم کم شد اون موقع میگم اقا اسد راست میگه

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی من امروز به درخواست دوستان یک فیلم چند دقیقه ای گذاشتم گناه من چی بود که این طور مسخره وار با من صحبت بشه من دیگه از فردا تو بخش تی ال نمی یام اقا مهدی ببخش من تحمل مسخره کردن رو ندارم

چهارشنبه 8 مهر1393 - 3:02am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقايون هر كسي با اعمال و رفتار و بيان خودش شخصيت خودش رو به اينهمه كاربري كه مشتاق يادگيري علم هستن نشون ميده و شماها كه جز بزرگان اين محيط هستيد بايد بيشتر از ديگران رعايت آداب و قوانين اين محيطهارو بكنيد ، به هرحال بنده مسخره كردن همديگه رو قابل قبول ندونسته و اگه رعايت نشه برخورد خواهد شد .

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 مهر1393 - 3:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , Honarmand7 , sanmao998 و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure