انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:22pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 501 , 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابی جان منظورم کاوش ۴۰ متر زمین هست

سه شنبه 8 مهر1393 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
دوستانی که میگن مدارم خیلی با ثباته اگه امکان داره یه فیلم کاوش ۴۰ متری از مدار بزارن :-\
kavoshgar جان کجا بودی حالت خوبه؟دوستان میگفتن از صخره افتادی خبر درست بود؟خیلی نگرانت بودیم؟الان حالت خوبه؟

ما مخلصیم ممد جان
بله درست بود میخاستم برم اونطرف ویزا نداشتم 11 روز تو گمرک معطلمون کردن بعد انداختنمون بیرون :D
فعلا باید ما رو تحمل کنین دیگه داداش

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 8 مهر1393 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدا رو شکر الان حالت خوبه بخدا وقتی دیدم اومدی خیلی خوشحال شدم از این به بعد بیشتر مواظب خودت باش :x

سه شنبه 8 مهر1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان امروز با مشغله کاری زیادی که داشتم تونستم یک فیلم چند دقیقه ای از سنس و ثبات تی ال تهیه کنم تو فیلم ببینید مدار رو روی آستانه گذاشتم و دیگه هم بهش دست نزدم و لوپ رو هم روی صندلی توی بارون گذاشتم اگه کیفیتش بد شد ببخشید تا چند روز دیگه اگه هوا خوب بشه یک فیلم تست توی خاک هم میزارم تا دیگه دوستان نگند مدار بی ثباته
اینم لینک دانلود http://uploadkon.ir/fl/d/Mzk2Mjc%3D چون خودم فیلم گرفتم نمیشد یک سینی 20 در20 رو هم تست بگیرم

سه شنبه 8 مهر1393 - 6:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ممد اگه این هوا اجازه بده من یک جایی رو کندم و یک قوطی اسپره رو تو 1 مترو 10 میخوام دفن کنم و یک فیلم بزارم از سنسش در حین حرکت
دوستان من برای خرید قطعات مولتی مترمو بردم با خودم تهران و تک تک قطعات رو چک کردم شاید باورتون نشه اکثر خازن ها ظرفیتشون بالا یا پایین بود شاید 20 تا قطعه فروشی رفتم تا تونستم قطعه خوب بخرم
تو انتخاب قطعات و خرید دقت کنید زیر خازن ها رو نگاه کنید ببینید خاک نداشته باشه چون اکثر قطعه فروشها تا بهشون نگی برای ساخت چی قطعه میخوایی همه رو مونده یا از تاریخ گذشته میدن

سه شنبه 8 مهر1393 - 7:08pm

سلام به همه دوستان
کاوشگر عزیز از دیدنت خوشحال شدم.
دوستان و اساتید آیا میشه جای 709 از OP27GP استفاده کرد؟
اگر این آی سی جواب میده من فردا بگیرم چک کنم

سه شنبه 8 مهر1393 - 9:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اگر قطعات مدارتون از قطعات و مقدار اندازه هاي صحيح باشه و ولومها هم از جنس با كيفيت و خوب باشن ، دراين صورت مدارتون بايد با ثبات و كيفيت خوب كاربكنه و بهترين آي سي هم 709 هست چه فلزي و چه پلاستيكي ، 357 و 071 بعدي هستن كه با توجه به كيفيت و مونتا‍ژهاي مختلف توسط دوستان عزيزمون جواب هاي متفاوتي ميدن ، بايد خودتون روي مدارتون تست كنيد و هركدوم كه به مدار شما سازگاري بهتري داشته و مدار ثبات و برد بيشتري رو داشت همون رو انتخاب كنيد و نهايي بشه . موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 8 مهر1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام از دوستان خواهش میکنم به مدار با دید علمی نگاه کنند اگه مدار هر کسی یه جواب میده دیگری یه جواب دیگه حتما علت داره نه اینکه بیاییم یه ایسی جای ایسی دیگه به مدار وصل کنیم بعد چشم مون رو ببندیم بعد با یه صلوات مدار رو روشن کنیم ببینیم الان خوب شده یا نه :D بردش زیاد شده :)) اگه برید به دیتا شیت 357 یه نگاه بندازید متوجه خواهید شد که خیلی بهتر از 709 هستش خوب حالا چرا رو مدار شما ثباتش خوب نیست این ایسی با ولتاژ 22 ولت استارت میخوره یعنی شما باید 22 ولت به مدار بدید ایا این کار رو انجام دادید :-\ ایا اون رگولاتور 15 ولت رو برداشتید :-? پس چطور انتظار دارید مدار با این ایسی جواب بده :)) نترسید اون رگولاتور رو بردارید مدار هیچی نمیشه بعد تست کنید.اخه دیگه نمی شه همه جزییات رو گفت خودتون هم باید کمی تلاش کنید هر چند میدونم چند تا از دوستان با هم دست به یکی کردند باز میان میگن بدتر شد =)) ولی در خفا از همین روش استفاده میکنند ایراد نداره ولی از بعضی دوستان خواهش میکنم کمی سواد الکترونیک خودتون رو بالا ببرید یا حداقل چیزی نمی دانید .الکی راهنمایی نکنید البته من کوچک همه شما هستم خودم هم چیزی نمی دونم البته این مدار ثباتش خیلی خوبه تو چندین صفحه قبل فیلم این مدار رو. هم گذاشتم که تست بیل داخل حفره بود که دید ثباتش چقدر خوب بود البته دیگه من نمی تونم همه جزییات تغییر مدار رو بگم یه یک نمونه تغییر پهنای پالس هستش که گفتم این کار رو انجام بدید ولی خیلیها نمی دونند از کجا میشه عرض پالسی رو تغییر داد. چون با گذاشتن ولوم رو مدار تو زمینهای نرم مدار با عمق بیشتری میزنه مدار من الان یه سینی 60*60 رو تو 4.5 متر راحت میزنه ولی توحاکهای سفت خصوصا کوهستان دوباره باید عرض پالسی رو کم کنم تا به حالت عادی برگرده انشالله همتون موفق باشید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 8 مهر1393 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون ابی جان که فیلم گذاشتی پس اینجور که متوجه شدم دوستان از مدار خیلی راضین مدار من ثباتش بد نبود ولی خیلیم خوب نبود ولی به طلا واکنش کمی داشت به خاطر همین وقتی معیوب شد دیگه درستش نکردم ولی بازم درستش میکنم تا روش کار کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم

چهارشنبه 8 مهر1393 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ممد واکنش تی ال به فلز زرد خیلی خوبه روی مدارت کار کن انشا الاه که شما هم جواب خوبی بگیری از تی ال

چهارشنبه 8 مهر1393 - 2:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 501 , 502 , 503 , 504 , 505 , 506 , 507 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 208 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure