انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:46pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 , 506 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب بینا فقط به جای مقاومت 15 کیلو هر دور رو 30 کیلو بذار و اون دو تای دیگه رو 100 کیلو تا به کارت صوت شما اسیب نرسه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 7 مهر1393 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام دوستان عزیز چرا شما همش قطعه تعویض میکنید و میگین مدار ما بی ثباته من بخدا هر وقت میام صفحات رو میخونم اعصابم بهم میریزه من همون مدار اولیه رو ساختم با همون قطعات و هیچ تغییراتی هم ندادم روی مدار و مدارم داره مثل ساعت کار میکنه فقط ولوم ها رو از بهترین جنس انتخاب کردم اگه اشتباه نکنم پول 2 تا ولوم شده بود 120 تومن و باطری هم همون 1.3 امپره 18 ولته چند شب پیش هم یه شمشیر تو 1 متر و بیست باهاش زدم که زیاد ارزشی نداشت عکسشو هم دارم ولی بخاطر یه سری از جریانات نمیتونم عکسشو بزارم این مدار داره بهم جواب میده تو این دستگاه یک چیزی که مهمه شما باید از لوپ با اهم 2.2 اهم استفاده کنید و از کابل cat6 و یا کابل 5 در 75 افشان و کابل زیر لوله باید درست بسته بشه تا بالانس بهم نخوره من الان یکبار که تنظیم میکنم و رو استانه میزارم تا 200 متر رو راحت باهاش میچرخم و تا چیزی رو نبینه بوق نمیزنه فقط به ریشه درخت کاج و سفال حساسه ولی نه هر سفالی که اون هم با چند بار تست و حفاری دستتون میاد که کدوم بوق سفاله و کدوم بوق ذراته و با لوپ 50 و 60 کار نکنید چون شدید به ذرات و سفال حساس میشه این تجربیات 3 شب حفاری منه که دارم خدمت شما عرض میکنم فقط با لوپ 1 در 1 چیزهای کوچیک و ریز رو از دست میدین که فک نکنم کسی دنبال وسیله ریز باشه در کل این گفته های من بر طبق تجربه بود و خواستم بگم که زیاد وقت خودتونو سر تغییرات و قطعه تعویض کردن نزارین همون مدار قبلی هم جواب میده حالا فک نکنید این جنبه تبلیغات داره چون تا میایی حرفی میزنی همه میگن اوه طرف فروشنده و میخواد تبلیغ کنه برای فروش من گفتنی ها رو گفتم حالا میل خودتونه

جناب هدایتی lf357 از 709 بهتره تست کن مشخص میشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 7 مهر1393 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که میگن مدارم خیلی با ثباته اگه امکان داره یه فیلم کاوش ۴۰ متری از مدار بزارن :-\
kavoshgar جان کجا بودی حالت خوبه؟دوستان میگفتن از صخره افتادی خبر درست بود؟خیلی نگرانت بودیم؟الان حالت خوبه؟

سه شنبه 8 مهر1393 - 4:33am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:

با سلام خدمت دوست عزیزم آقا بینا
شما باید برا اندازه گیری با اسکوپ کارت سیم منفی رو که در شکل زیر برات مشخص کردم بزنی به مثبت باطری و ورودی یک یا دو رو هم بزنی به پایه 3 آیسی 555 که کنارش یه دونه مولتی ترن هستش اینجوری میتونی هم شکل موجت رو ببینی که باید به شکل مربع باشه هم فرکانس کارت رو دقیقا نشون میده من خودم همینجوری تست کردم نترس بزن چیزی نمیشه :-BD
دقتش هم خوبه
موفق باشی @};-

سلام دوستان
کاوشگر جان ممنون داداش
منظورم اینه که چطوری و کجای نرم افزار فرکانس رو ببینیم تا از روی مدار تغییرش بدیم؟
من پراپها رو درستشون کردم و از مقاومت 18 کیلو و 68 کیلو استفاده کردم.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 8 مهر1393 - 8:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدا رو شکر مثل این که دوستان همه دارن از نو جمع میشن
اقا ممدمنظورتون اینه که یک فیلم تو عمق 40 متری بزارن یا نه یک اسکن زمین 40 متر
دوستان هیچ ایسی تو این مدار مثل 709 پلاستیکی خوب جواب نمیده من این 2 روز همه رو تست کردم سر زمین در جعبه رو باز گذاشتم سر زمین و ایسی ها رو دونه دونه تست کردم شما اگه دقت کنید 709 فلزی یا مارک های دیگه رو رو مدار بندازی با نزدیک کردن دستت به 709 مدار شروع میکنه به سنس کردن ولی با 709 پلاستیکی با نزدیک کردن دستت به آیسی مدار ساکته
برای bu508 یک هیت سینگ مناسب ببندید خیلی خیلی مهمه

سه شنبه 8 مهر1393 - 10:03am
مدیر سایت
مدیر سایت

آی سی 357 رو بنده تست کردم که البته با مدار بنده خیلی با کیفیت جواب نداد ، به این خاطره که قطعات و کیفیت مونتاژ همه یکی نیست و فرق میکنه ! روی مدار بنده ، 2904 بجای 358 و 709 فلزی خیلی با ثبات و خوب جواب داده و با لوپ 40 سانتی تخت یک انگشتر طلا رو از 35 سانتی میزنه با ولتاژ 12 ولت که به نظر بنده بهترینه این ولتاژ
آقا ابی عزیز ، از اینکه نتایج رو بخوبی فرمایش می کنید تشکر میکنم از آقای مهدی 2014 هم همینطور ، تستهایی که سر زمین انجام میشه ارزش بیشتری داشته تا داخل منزل و روی هوا ؛ درضمن درسته 709 پلاستیکی جنس خوب ثبات بهتری به مدار میده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 8 مهر1393 - 10:25am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ابی جان ممنون از راهنماییت
راستی میشه لطفا روش تغییر فرکانس مدار رو با اسکوپ کامپیوتر هم توضیح بدین؟
ضمنا دقت این اسکوپ چقدره؟ (منظورم 2 تا نرم افزاری هست که مهندس حمید توی قسمت آموزش الکترونیک در تاپیک اسکوپ کامپیوتری گذاشته)
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 8 مهر1393 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا بینا من با فرکانس متر مولتی مترم تنظیم میکنم فرکانس رو و خیلی هم راحته و یک فرکانس متر دست ساز دارم که سر زمین میبرم و فرکانس دستگاه رو چک میکنم
فقط یک چیز برای من جای سواله آقا مهدی چرا 709 پلاستیک با این که ارزونتره بهتر از 709 فلزی جواب میده دیگه ایسی های نظامی هم شورشو در اورده

سه شنبه 8 مهر1393 - 11:47am
مدیر سایت
مدیر سایت

پلاستیکی نویز پذیری کمتری داره و روی ثبات خیلی بهتره و اگر ثبات بهتر بشه برد و حساسیت رو هم بهتر میکنه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 8 مهر1393 - 12:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:

سلام دوستان
کاوشگر جان ممنون داداش
منظورم اینه که چطوری و کجای نرم افزار فرکانس رو ببینیم تا از روی مدار تغییرش بدیم؟
من پراپها رو درستشون کردم و از مقاومت 18 کیلو و 68 کیلو استفاده کردم.
یاحق
@};-

بینا جان شما وقتی نرم افزار رو باز کردی اون پایین یه گزینه داره به اسمstatus داخل اون گزینه hz and volts رو انتخاب میکنی و سیمها رو به جاهایی که گفتم وصل میکنی داخل اون کادر هم شکل موجت رو میبینی وهم فرکانس رو قسمت بالای صفحه نشون میده
با اون مقاومتها هم که انتخاب کردی کار میکنه من خودم از همون استفاده کردم
موفق باشی :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 8 مهر1393 - 2:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 , 506 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 , sanmao998 , vashteh و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure