انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:42am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 494 , 495 , 496 , 497 , 498 , 499 , 500 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام

ebi-gold نوشته است:
دوستان من همیشه گفتم تو ساخت این تی ال چند نکته خیلی مهمه :-BD
1: سعی کنید از فیبر فایبر گلاس با طراحی تمیز پشت فیبر رو انجام بدید
2: در انتخاب قطعات خیلی خیلی دقت کنید که از بهترین جنس باشه
3: ولوم های 20 و 100 کیلو از جنس المانی باشه که قیمتش دورو بره 45 تومانه دانه ای ولوم های 15000 تومانی مدار رو بی ثبات میکنه
4: لحیم کاری درست و با سیم قلع مرغوب استفاده کنید
5: سعی کنید از میتر بزرگ برای قدرت سنس استفاده نکنید
6: از باطری 18 ولت و 2 عدد ریگلاتور 7915 استفاده کنید
به امید موفقیت برای دوستان خوب

سلام من مدار ساختم ولی تو بهترین حالت فیبر مسی 30*30 تا 140 میزنه. از جنس مرغوب هم استفاده کردم لطفا شما که مدار دستگاهتون خوب کار میکنه جزئیات ریز کلیه قطعات رو اعلام کنید که امثال من بتونیم راحتتر اشکال کارمون رو پیدا کنیم متشکرم.

پنج شنبه 3 مهر1393 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نابودگر نوشته است:
saman001 نوشته است:
hamedkk نوشته است:
آقا سامان من خیلی از پست های شما رو مرور کردم. از اون پستی که توش از برد 340 سانتی برای نمیدونم یه سینی کوچیک گفته بودی تا این پست پر از شک و شبهه آیسی های اشتباهی
عزیز من اگر چیزی میدونی بگو. اگر نه که لطفا اینجا پارازیت ننداز و بذار ملت کارشون رو بکنن. با همین آیسی ها هم خیلی خوبه. فقط گاهی بعضی ها دوست دارن با این روش ها صندوق پیام خصوصی هاشونو پر کنن . منظورمو که میفهمی ;)
در هر حال امیدوارم با این آیسی های جدید به عمق 3 رقمی برسی. من مطمئنم که میتونی @};-

سلام اول از اینکه کمی رعایت کن اینطوری حرف نزن چون منهم بلدم طور دیگه صحبت کنم دوم اینکه من تا الان داشتم کل تغییرات رو انجام میدادم با کمک یکی از بچه های انجمن قصدم کمک بود که کل تغییرات رو یکجا بزارم ولی حالا که اینطوری شد دیگه این کار رو نمیکنم و به قول شما پارازیت نمیندازم X(

باز هم قصه تکراری حالا که اینطور شد منم کمک نمیکنم از سوی یکی دیگه از اعضای انجمن
برادر اگه کمکی از دست شما بربیاد بدون منت و بی شیله پیله انجامش بدید . چشمتون به حرفای من و امثال من نباشه که از شما تعریف و تمجید یا انتقاد کنیم ,شما هر کاری کنید که کوچکترین کمکی به حال دوستان باشه بیشترش رو از خدا خواهید گرفت پس اگه کاری میخواید انجام بدید بی منت و فقط برای رضای خدا باشه.

با نظر شما کاملا" موافقم

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 3 مهر1393 - 12:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام مدار من بدون وصل لوپ همه چی درسته فرکانس و آستانه و غیره ولی بعد وصل کردن لوپ همه چی بهم میخوره ولوما کار نمیکنن فرکانس 3برابر میشه ؟لوپ هم با 1.5 اهم و هم با 2.2 اهم تست کردم باز همینه !لطفا راهنمایی کنید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 3 مهر1393 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای abas_ghasemi ورود شما رو به انجمن تبریک میگم
خوب به احتمال زیاد من فکر کنم شما ولوم تونت رو خوب تنظیم نمیکنی
اول لوپت رو به من بگو که چند اهم هست
و برای تست مدار باید لوپت رو جایی بزاری که تا 2 متریت هیچ فلزی نباشه
بعد ولوم تونت رو 1 دورو نیم بچرخون بعد با ولوم ست مدارت رو روی آستانه ببر و بعد تست کن ببین همون فلز رو از چند سانت میزنه
برای برد بیشتر میتونی ولوم تون رو کم کم بچرخونی بعد با ست مدارت رو روی آستانه ببری تا بهترین برد رو به دست بیاری

پنج شنبه 3 مهر1393 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیزalirezaii21 لوپ شما جایی اتصالی نداره و ببین روی مدار جای زره و مغزی مدار رو اشتباه وصل نکردی چون جای لوپ روی مدار نزدیک همه امکان داره اشتباه زده باشی یک بار همیه مراحل رو به دقت چک کن اگه تونستی یک عکس از مدارت بزار

پنج شنبه 3 مهر1393 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ebi-gold نوشته است:
دوست عزیزalirezaii21 لوپ شما جایی اتصالی نداره و ببین روی مدار جای زره و مغزی مدار رو اشتباه وصل نکردی چون جای لوپ روی مدار نزدیک همه امکان داره اشتباه زده باشی یک بار همیه مراحل رو به دقت چک کن اگه تونستی یک عکس از مدارت بزار

سلام استاد عزیز :ymhug: تشکر فراوان ^:)^ لطفا راهنمایی کنید اگر جای مغزی و شیلد جابه جا بشه مشکلی پیش میاد؟ لطفا روی عکس نشون بدید من مغزی لوپ رو به مقاومت 330 وصل کردم با تشکر ^:)^ ^:)^

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 3 مهر1393 - 7:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا علي رضا مولتي ترن كنار آي سي 555 خراب نيست ؟ تستش كن ، ترانزيستور 5401 رو چك كن ببين سالمه و پايه هاشو درست زدي به مدار ، چيز خاصي نداره مدار ، اگر پي سي بي رو تميز و بدون اتصالي درآورده باشين و قطعات قبل از نصب تست شده و اندازه هاي ميزان نصب شده باشن مدار به درستي بايد كار بكنه ، هرچند يكي از موارد بسيار حساس در عملكرد صحيح مدار سالم بودن ولومهاي ست و تيون هست بايد قبل از نصب تست كنيد بعد نصب بفرمائيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 مهر1393 - 10:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

enigma نوشته است:
دوستان اینم آخرین و کاملترین

دوستان این pcb رو اگه چک کردین و مشکل نداره می خام این pcb رو درست کنم منتظر دستور دوستانم
یه سوال دیگه این مدار از دو تا bu508 استفاده کرده؟
اگر شده به مشکل نمیخوره؟

جمعه 4 مهر1393 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا من نميدونم چرا دوستان اينقدر به دقيق بودن مقدار قطعات تاکيد دارند ،،يه کلام ختم کلام بنده برای مدارم از قطعات معمولی استفاده کردم و فقط برای سالم بودن قطعات اهم متر زدم و بيشتر قطعات فقط نزديک به حد مندرج روی قطعه بوده يا چندتاش به اندازه واقعی اهم ولی مدارم داره خوب کار ميکنه حالا چرا دوستان گير دادن به اين موضوع که قطعات بايد دقيق باشه رو نميدونم حالا ديگه خود دانيد
ياحق

جمعه 4 مهر1393 - 11:13am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی

اینم از pcb جدید که بدون مشکل هست و چند بار هم از روش ساختم
چند تا نکته درباره pcb :
1-مسیرها و جامپرهای اضافی حذف شدند
2-در فیبر اول قطعات نزدیک رگولاتور 9 ولت و ای سی 555 سمت راست خیلی نزدیک هم بودن که در این pcb از هم فاصله داده شده اند.
3-جای 4 عدد رگولاتور منفی 15 ولت وجود داره که میتونید از 1 تا 4 عدد رگولاتور منفی 15 ولت استفاده کنید.
4-ضخیم تر شدن مسیرهای ارتباطی
برای چاپ تصویر رو در word دراگ کنید .در word با استفاده از گوشه های تصویر اون رو به اندازه دلخواه در بیارید و سپس چاپ کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 4 مهر1393 - 11:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 494 , 495 , 496 , 497 , 498 , 499 , 500 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , mikimaus , Reza.t , Reza8003 و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure