انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 5:30pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 493 , 494 , 495 , 496 , 497 , 498 , 499 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

نيكو شاب قيمتهاش خيلي مناسبه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 مهر1393 - 10:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با آي سي TL071 مدار جالب عمل نميكنه و دوباره 709 گذاشتم و بجاي 358 هم 2904 و يك مقاومت 45 كيلو به ولوم 100 كيلوي ست سري كردم خلي ميزان كار ميكنه و طلا رو هم خوب ميزنه ، كابل رابط هم ( r96) مشكي رنگ گذاشتم كه مغزي زخيمتري داشته و عالي جواب داده حتي از كابل 58 هم بهتر جواب داده !

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 مهر1393 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز تا حالا تست کردین ببینید حداکثر برد برای لوپ یکدریک چقدر هست. مثلا یه ماشین را از چند متری نهایت میزنه یا در حیاط سه لته را چقدر میزنه.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 2 مهر1393 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
دوستان عزیز تا حالا تست کردین ببینید حداکثر برد برای لوپ یکدریک چقدر هست. مثلا یه ماشین را از چند متری نهایت میزنه یا در حیاط سه لته را چقدر میزنه.

من با لوپ 1 متري فلز استيل 60*60 رو تو 3 مترو 10 سانت با صداي واضع كمي از تيك تيك بيشتر بود زد ديگه ماشين يا درب رو تست نكردم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 2 مهر1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
jafar نوشته است:

من با لوپ 1 متري فلز استيل 60*60 رو تو 3 مترو 10 سانت با صداي واضع كمي از تيك تيك بيشتر بود زد ديگه ماشين يا درب رو تست نكردم

اسد جان فکر نکنم از چهار متر تجاوز کنه به نظر من که خیلی کمه. نقطه زن قبلی من در را از شش متر کمی کمتر میگرفت.

پنج شنبه 2 مهر1393 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
asadof نوشته است:
jafar نوشته است:

اسد جان فکر نکنم از چهار متر تجاوز کنه به نظر من که خیلی کمه. نقطه زن قبلی من در را از شش متر کمی کمتر میگرفت.

جعفر جان نقطه زن قبلي شما چي بود عكسش رو داري بذار

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 2 مهر1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان هنوز دارمش اگه خاستی آدرس بده برات بفرستم نمیدونم چکار شده خراب شده . دیپ مستر ایکس 3 هست .

پنج شنبه 2 مهر1393 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
آقا سامان من خیلی از پست های شما رو مرور کردم. از اون پستی که توش از برد 340 سانتی برای نمیدونم یه سینی کوچیک گفته بودی تا این پست پر از شک و شبهه آیسی های اشتباهی
عزیز من اگر چیزی میدونی بگو. اگر نه که لطفا اینجا پارازیت ننداز و بذار ملت کارشون رو بکنن. با همین آیسی ها هم خیلی خوبه. فقط گاهی بعضی ها دوست دارن با این روش ها صندوق پیام خصوصی هاشونو پر کنن . منظورمو که میفهمی ;)
در هر حال امیدوارم با این آیسی های جدید به عمق 3 رقمی برسی. من مطمئنم که میتونی @};-

سلام اول از اینکه کمی رعایت کن اینطوری حرف نزن چون منهم بلدم طور دیگه صحبت کنم دوم اینکه من تا الان داشتم کل تغییرات رو انجام میدادم با کمک یکی از بچه های انجمن قصدم کمک بود که کل تغییرات رو یکجا بزارم ولی حالا که اینطوری شد دیگه این کار رو نمیکنم و به قول شما پارازیت نمیندازم X(

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

پنج شنبه 2 مهر1393 - 2:01am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

saman001 نوشته است:
hamedkk نوشته است:
آقا سامان من خیلی از پست های شما رو مرور کردم. از اون پستی که توش از برد 340 سانتی برای نمیدونم یه سینی کوچیک گفته بودی تا این پست پر از شک و شبهه آیسی های اشتباهی
عزیز من اگر چیزی میدونی بگو. اگر نه که لطفا اینجا پارازیت ننداز و بذار ملت کارشون رو بکنن. با همین آیسی ها هم خیلی خوبه. فقط گاهی بعضی ها دوست دارن با این روش ها صندوق پیام خصوصی هاشونو پر کنن . منظورمو که میفهمی ;)
در هر حال امیدوارم با این آیسی های جدید به عمق 3 رقمی برسی. من مطمئنم که میتونی @};-

سلام اول از اینکه کمی رعایت کن اینطوری حرف نزن چون منهم بلدم طور دیگه صحبت کنم دوم اینکه من تا الان داشتم کل تغییرات رو انجام میدادم با کمک یکی از بچه های انجمن قصدم کمک بود که کل تغییرات رو یکجا بزارم ولی حالا که اینطوری شد دیگه این کار رو نمیکنم و به قول شما پارازیت نمیندازم X(

باز هم قصه تکراری حالا که اینطور شد منم کمک نمیکنم از سوی یکی دیگه از اعضای انجمن
برادر اگه کمکی از دست شما بربیاد بدون منت و بی شیله پیله انجامش بدید . چشمتون به حرفای من و امثال من نباشه که از شما تعریف و تمجید یا انتقاد کنیم ,شما هر کاری کنید که کوچکترین کمکی به حال دوستان باشه بیشترش رو از خدا خواهید گرفت پس اگه کاری میخواید انجام بدید بی منت و فقط برای رضای خدا باشه.

صداقت اولین فصل از کتاب خرد است

پنج شنبه 3 مهر1393 - 11:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان لطفا حرمت هم رو حفظ کنید ، چندین نفر از دوستان و اساتید بی منت و شبانه روز در حال تحقیق و کمک به همنوعان هستن تا مشکلشون حل بشه ، پس این راه خیر و نیک رو خدشه دار نفرمائید و شیطون رو لعنت کنید و مثل همیشه برادرانه به کمک و راهنمایی هم بپردازید ..تشکر میکنم @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 مهر1393 - 11:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 493 , 494 , 495 , 496 , 497 , 498 , 499 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure