انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 484 , 485 , 486 , 487 , 488 , 489 , 490 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان کابل rg58 اگه استفاده کنید بهترین جواب رو میده تو شهر ما که انصاف ندارن متری 3000 تومان میفروشن

چهارشنبه 25 شهریور1393 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من امشب مدارم رو با لوپ تخت طرحی که برای مدار چنس بود رو تو دل خاک تست کردم دیگه نتونستم زمین رو بیشتر از 1 متر بکنم اسپره رو تو همون 1 متر دفن کردم و روش هم پر کردم راحت تی ال تونست اسپره رو با صدا سنس کنه و میتر هم تا یک کم مونده به اخر حرکت داشت

چهارشنبه 25 شهریور1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اهم لوپ رو هم از 1.7 تا 2.6 تست کرد رو 2 اهم بهترین جواب رو داد فقط این لوپ یک خوبی که داره شعاع کمتر میزنه که میشه تو چاله هم ازش استفاده کرد

چهارشنبه 25 شهریور1393 - 1:03am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ابی جان قطر لوپت چقدر بود؟
با چه سیمی پیچیدیش؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 7:59am
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
من امشب مدارم رو با لوپ تخت طرحی که برای مدار چنس بود رو تو دل خاک تست کردم دیگه نتونستم زمین رو بیشتر از 1 متر بکنم اسپره رو تو همون 1 متر دفن کردم و روش هم پر کردم راحت تی ال تونست اسپره رو با صدا سنس کنه و میتر هم تا یک کم مونده به اخر حرکت داشت

این لوپ شدیداً به کوزه و خمره شکسته های داخل خاک حساسه و بعنوان فلز میشناسه و دستگاه به همراه حرکت میتر بوق میزنه ، ولی اگر جایی کوزه و خمره شکسته و خشت نباشه دراین صورت فلز رو بخوبی میتونه شناسایی کنه ، قدرت و حساسیت این نوع لوپ خیلی بالاتر از لوپ معمولی یا چمبره ای هست که سرعت عمل سنس فلز رو هم بیشتر میکنه ، ولی چون سیستم آنالوگ هست به همین اندازه حساسیت به ذرات هم بیشتر میشه که میشه باهاش مدارا کرد و جایی که فلز باشه بخوبی پیدا میکنه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 8:11am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهدی جان با این حساب نمیشه با اطمینان جایی که این دستگاه بوق میزنه روش حساب باز کرد؟
روشی برای مشکل کوزه و خمره شکسته و... با این لوپ نیست؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 8:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
لطفاً مشخصات بهترين ولوم هايي كه براي دستگاه استفاده شده و تست شده رو ذكر كنيد :)
باتشكر

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 9:46am
مدیر سایت
مدیر سایت

سنس طلای خیلی بهتری داره این لوپ تخت عنکبوتی یا تخت معمولی ، ولی چون حساسیت خیلی بالایی داشته و بالطبع چون مدار آنالوگ بوده و سیستم حذف ذرات نداشته کاریش نمیشه کرد ، ولی با این قیمت خیلی کار راه انداز هست @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 9:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamid80 نوشته است:
سلام
لطفاً مشخصات بهترين ولوم هايي كه براي دستگاه استفاده شده و تست شده رو ذكر كنيد :)
باتشكر

برای ولوم تیون بنده روی یک مداری از همین مدل دیدم که برای ولوم تیون بجای 20 کیلو از 1 کیلو ده دور استفاده شده و بخوبی جواب داده و او مدار تغیراتی خاصی داشته ، ولی در این مدار 12000 این بخش برای تیون 20 کیلو و برای ولوم ست 100 تا 150 کیلو استفاده میشه (مولتی ترن ده دور ) @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 9:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

bina نوشته است:
سلام دوستان
مهدی جان با این حساب نمیشه با اطمینان جایی که این دستگاه بوق میزنه روش حساب باز کرد؟
روشی برای مشکل کوزه و خمره شکسته و... با این لوپ نیست؟
یاحق

برای مناطق حساس حتماً باید از لوپ 1 در 1 یا 1 در 2 استفاده کرد با فرکانس کمتر از 300 ، چون فرکانس خیلی بالا باشه با لوپ بزرگ هم ممکنه خشت و آجر های در عمق 1 متر تا 1/5 متر رو واکنش بده ، ولی با فرکانس 150 الی 200 روی مکانی که پر از خشت و آجر در عمق 50 تا 2 متری خاک بوده تست شده و هیچ بوقی نداشته لوپ 1در1 ، کابل لوپ کابل آیفون تصویری 10 زوج که شیلد دار بوده و شیلد هم به شیلد کابل رابط متصل بوده ، اگر با کابلهای دیگه به خشتهای درون خاک حساسیت داد نتیجه میگیریم که شیلد شدن لوپ ممکنه حساسیت به ذرات رو کمتر بکنه

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 9:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 484 , 485 , 486 , 487 , 488 , 489 , 490 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 148 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure