انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:27am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 483 , 484 , 485 , 486 , 487 , 488 , 489 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
hamedkk نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
البته من اگه گفتم با لوپ 1در2 بردش به 6 متر میرسه برای فلز قدیم به این عمق میرسه چون فلزات قدیمی یون و گاز مغناطیسیشون رو 2-3 متر میدن بالای خودشون به خاطر همین تو عمق زیاد 6 تا 8 متری هستن خودشون ولی توسط فلزیاب تو عمق 3-4 متری کشف میشن به برکت گاز و یون مغناطیسی بالا سرشون و فلزات جدید با این لوپ با حداکثر تنظیم قدرت و تجربه زیاد اپراتوری تو عمق 3نیم تا 4 متر کشف میشن

دوست عزیز طبق گفته شما من 72 متر سیم 1 در 1.5 مرغوب کرمان رو به صورت 12 رشته 6 متری در آوردم و به صورت لوپ 1.5 در 1.5 پیچیدم . متاسفانه اهم لوپ کم شد. حدود 1.1 و ظرفیت حدود 830 میکرو هانری. با این وجود وقتی دستگاه رو بهش وصل کردم دستگاه مشکلی نداشت و یه سینی استیل 30 سانتی رو براحتی تو 2.5 متری سنس کرد. خواستم بپرسم نظرتون چیه و آیا این میزان اهم مشکلی بوجود نمیاره ؟
در مورد نفوذش تو خاک نظری ندارین ؟
آیا استفاده از لوپ 1.5 در 1.5 به امید دستیابی به عمق بالا به از دست دادن اشیا کوچک می ارزه یا نه ؟
ممنون میشم که جواب بدین

سلام دوست من اهم و ظرفیت لوپ همین قدر کافیه چون هرچه اهم بیشتر بشه بردش کمتر میشه در رابطه با این سوال که آیا استفاده از لوپ 1.5 در 1.5 به امید دستیابی به عمق بالا به از دست دادن اشیا کوچک می ارزه یا نه ؟ باید عرض کنم که بله چون فلزات قدیمی زیر خاک حتی اگر کوچک باشند و به برکت حاله یونی مغناطیسی که اطراف خود دارن بنابراین مانند یک فلز بزرگ توسط این لوپ 1.5 در 1.5 به راحتی کشف

اهم بیشتر لوپ مصرف باطری رو کمتر میکنه ولی برد سیستم رو مقداری کاهش میده ، اگر از هر سیمی برای لوپ استفاده میکنید بهترین اهمی که خوب جواب داده به نسبت ثبات دستگاه : 1/7 الی 2/5 اهم بوده ، ظرفیت هم 250 تا 400 میکرو هانری بهترین هست ، و هرچه قدر ظرفیت لوپ بالاتر بره برای اینکه بتونید ثبات و عملکرد بهتری داشته باشید باید قطر لوپ رو بیشتر کنید تا ظرفیت شما به حد مناسب برسه تا دستگاه ایده ال کار کنه .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 25 شهریور1393 - 7:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز از کابل rg 58 استفاده کنید خیلی بهتره و حساست دستگاه به طلا بیشتر میشه من هم از rg 59 استفاده کردم و هم از rg 59 ولی کابل rg 58 خیلی بهتر جواب داد بهم و حساسیتش به طلا خیلی زیاد بود

سه شنبه 25 شهریور1393 - 8:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای کاوش هم سعی کنید از لوپ های ۱ در ۱ و یا ۲ در ۲ استفاده کنید چون لوپ های ۴۰ تا ۶۰ سانت خیلی به ذرات و چیزهای کوچیک حساسیت نشون میدن ولی لوپهای بزرگ این ذرات رو به راحتی رد میدن و هر بوقی که میکشه یا فلز با ارزش هستش و یا بی ارزش که اون رو باید اوپراتور تشخیص بده ولی با این دستگاه دست خالی از سر زمین بر نمیگردین اگه قبلش یه چند مدتی کار کرده باشین باهاش و قلق ها دستتون بیاد

سه شنبه 25 شهریور1393 - 8:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
دوست عزیز از کابل rg 58 استفاده کنید خیلی بهتره و حساست دستگاه به طلا بیشتر میشه من هم از rg 59 استفاده کردم و هم از rg 59 ولی کابل rg 58 خیلی بهتر جواب داد بهم و حساسیتش به طلا خیلی زیاد بود

سلام اقا مهدي مغزي كابل rg59 به صورت مفتولي هستش ايا مغزي كابل rg58 هم مفتولي هستش يا به صورت رشته اي ؟ چون من يه جان كابل rg58 خواستم ديدم زياد جالب نيست به صورت رشته اي بود چون مفتولي تو عمق زدن تاثير بهتري داره و لي باز من با rg58 تست نكردم شايد هم بهتر باشه فقط يه عكس از 58 بذار ببينم مغزيش مفتولي يا رشته اي؟ مرسي

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 25 شهریور1393 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
اهم بیشتر لوپ مصرف باطری رو کمتر میکنه ولی برد سیستم رو مقداری کاهش میده ، اگر از هر سیمی برای لوپ استفاده میکنید بهترین اهمی که خوب جواب داده به نسبت ثبات دستگاه : 1/7 الی 2/5 اهم بوده ، ظرفیت هم 250 تا 400 میکرو هانری بهترین هست ، و هرچه قدر ظرفیت لوپ بالاتر بره برای اینکه بتونید ثبات و عملکرد بهتری داشته باشید باید قطر لوپ رو بیشتر کنید تا ظرفیت شما به حد مناسب برسه تا دستگاه ایده ال کار کنه .

سلام دوست عزیز البته من ظرفیت اندازه گرفتم که حدود600 میکرو هانری بود نه 830 و این مقدار اهم 1.1 با کابل افشان 1.5 و طول 72 متر عالیه چون من خودم امتحان کردن اگه بخواهیم اهم بیشتر کنیم باید طول کابل بکنیم 120 متر که اهم بشه 2 یا 2.5 ولی ظرفیت به شدت بالا میره و میشه 1500 میکرو هانری و برد دستگاه خیلی کم میشه بنابراین همون 72 متر کابل با ضخامت 1.5 میل که اهم 1.1 و ظرفیت 650 داره عالیه و خوب جواب میده

سه شنبه 25 شهریور1393 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
mehdi 2014 نوشته است:

سلام اقا مهدي مغزي كابل rg59 به صورت مفتولي هستش ايا مغزي كابل rg58 هم مفتولي هستش يا به صورت رشته اي ؟ چون من يه جان كابل rg58 خواستم ديدم زياد جالب نيست به صورت رشته اي بود چون مفتولي تو عمق زدن تاثير بهتري داره و لي باز من با rg58 تست نكردم شايد هم بهتر باشه فقط يه عكس از 58 بذار ببينم مغزيش مفتولي يا رشته اي؟ مرسي

به صورت افشان هست دوست عزیز :-Q

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 25 شهریور1393 - 10:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مدل مفتولی مثل rg59 اصلا بدرد نمیخوره چون سیم شیلد دوریش کم پشته و پرپشت نیست و دوما مغزی مفتولی داره که کابل بعد چند سال زیاد خم راست بشه قطع میشه و عمری کار نمیکنه ولی rg58 عالیه و برای سنس طلا عالی جواب میده البته اینکه کابل rg58 برای سنس بهتر طلا خیلی خوبه رو بنده کشف کردم و پارسال تو تایپیک فلزیاب چنس اعلام کردم که بچه های انجمن استفاده کنن

سه شنبه 25 شهریور1393 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز مغذی کابل rg 58 من بصورت رشته ای هستش همین عکسی که دوست عزیز ما گذاشتن دقیق همینه حساسیت دستگاه به طلا با این کابل عالی

سه شنبه 25 شهریور1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم عکس کابل rg59 که مفتولیه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 25 شهریور1393 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این کابل rg 59 زیاد جالب نیست چون یک بار من رو خیلی اذیت کرد سر زمین مغذیش پاره شد و اتصال کرد کلی گرفتاری کشیدم از وقتی rg 58 استفاده میکنم مشکلی باهاش برام پیش نیومده من نظرم اینه که از rg 58 استفاده کنید

سه شنبه 25 شهریور1393 - 1:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 483 , 484 , 485 , 486 , 487 , 488 , 489 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 140 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure