انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 6:44pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 480 , 481 , 482 , 483 , 484 , 485 , 486 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
دوست من بی خود وقت خودتو روی این توباکس پیچیده وکلافه کننده تلف نکن اگه می خواهی به برد بالا برسی یه لوپ 1در2 بزرگ با کابل 1در1.5 افشان به طول 72 متر درست کن بزن به tl12000 و به برد 6تا 8 متر عمق می رسی

دوست عزیز الان به تایپیک توباکس سر زدم مطلب شما را مطالعه کردم میشه در موردش توضیح بدید !
اونجا قید کردین سیم 1در 1.5 ؟؟

12 دور میشه یا اینکه 12 عدد کابل 6 متری ببر جا بزن تو فرم یا همون لوپ 1در2 متر بعد طبق شکل زیر سرشون به هم لحیم کن تا آخر کار از هر طرف یه رشته خالی بمونه بعد با اهم متر اهمش بگیر ببین اشتباه وصل نکرده باشی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 22 شهریور1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
ممنون دوست عزیز
چند دور باید حدودا سیم افشان نمره 1 میل را بپیچیم
اگه می شد از لوپتون هم تصویر قرار می دادید عالی می شد چون فکری به ذهنم نمیاد که چطور سیم ها رو دسته کنم و ببرم بیرون!
میشه از تستها تون برامون کمی توضیح بدهید اگه براتون مغدوره
با سپاس

12 عدد کابل به طول 4 متر ببر بعد از تو لوله پولیک فرم ردشون کن و مثل شکل بال به هم وصلشون کن

شنبه 22 شهریور1393 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته من اگه گفتم با لوپ 1در2 بردش به 6 متر میرسه برای فلز قدیم به این عمق میرسه چون فلزات قدیمی یون و گاز مغناطیسیشون رو 2-3 متر میدن بالای خودشون به خاطر همین تو عمق زیاد 6 تا 8 متری هستن خودشون ولی توسط فلزیاب تو عمق 3-4 متری کشف میشن به برکت گاز و یون مغناطیسی بالا سرشون و فلزات جدید با این لوپ با حداکثر تنظیم قدرت و تجربه زیاد اپراتوری تو عمق 3نیم تا 4 متر کشف میشن

شنبه 22 شهریور1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:
دوست من بی خود وقت خودتو روی این توباکس پیچیده وکلافه کننده تلف نکن اگه می خواهی به برد بالا برسی یه لوپ 1در2 بزرگ با کابل 1در1.5 افشان به طول 72 متر درست کن بزن به tl12000 و به برد 6تا 8 متر عمق می رسی

دوست عزیز الان به تایپیک توباکس سر زدم مطلب شما را مطالعه کردم میشه در موردش توضیح بدید !

12 دور میشه یا اینکه 12 عدد کابل 6 متری ببر جا بزن تو فرم یا همون لوپ 1در2 متر بعد طبق شکل زیر سرشون به هم لحیم کن تا آخر کار از هر طرف یه رشته خالی بمونه بعد با اهم متر اهمش بگیر ببین اشتباه وصل نکرده باشی

سلام ممنون دوست عزیز
من یخورده قاطی کردم
یعنی 12 عدد سیم 1 در 1.5 افشان بطول 6 متر !!؟
دوست عزیز فرم رو چطور درست کردید!

یکشنبه 22 شهریور1393 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
يه بنده خدايی هم روز حساب کتاب پزشکی قانونی در تهران خود زنی کرده بود واسه ديه اما به مولا قسم با چندتا سوال ساده محکوم شد و مجبور به اقرار به بيان دروغ و حتی حکم به رضايت از ضارب (ضاربی که واقعا نزده )بشه و در غير رضايت ضارب ،ضارب ميتونه اعاده حيثيت کنه و واويلا،،از من به شما نصيحت اسد جان روز دادگاه خونسرد و با آرامش حرف بزن و لابه لای حرفهات چندبار خطاب به طرف و حتی پزشکهای قانونی بگو ، مگه دنيا بی حساب کتابه ،مگه خدايی و اون دنيايی نيست ،چرا بايد بابت کاريکه نکردم محاکمه بشم ، مگه آبرو کشکه که سرش قمار کرد ،،حاضرم بميرم اگه قرار باشه به ناحق آبروی چندين سالم از بين بره

lمرسي داداش تشكر @};- @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 22 شهریور1393 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:

سلام ممنون دوست عزیز
من یخورده قاطی کردم
یعنی 12 عدد سیم 1 در 1.5 افشان بطول 6 متر !!؟
دوست عزیز فرم رو چطور درست کردید!

منظورم اینه که کابل افشان تک رشته ای به ضخامت 1.5 میلیمتر (که روی خود کابل نوشته 1در1.5 ) به طول 72 متر می خرید وبرای اینکه بتوانید از داخل لوله های فرم 1در2 ردشون کنید این کابل 72 متری رو به 12 عدد کابل 6 متری تقسیم کرده با نوار چسب به هم می چسبونیم و از داخل لوله های فرم رد می کنیم و سرشون به هم لحیم می کنیم طیق شکل بالا

یکشنبه 23 شهریور1393 - 8:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم فرم 1در1 تا شو که پرسیدی چطوری درس می کنند که پارسال برای چند تا دوستانم درست کردم که 8 تیکه است و راحت تو کوله پشتی یا ساک جا میشه و عمری واست کار میکنه که باور کنید خیلی وقت گیر بود و ساخت هر کدومش کلی وقت میگره و دقت خاصی رو میطلبه و کلافه کننده است البته برای ساخت هر کدومش 500 ناقابل از دوستام می گرفتم

یکشنبه 23 شهریور1393 - 8:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرم 1در 2 طبق شکل زیر به این صورته که برای مقایسه فرم 1در1 کنارش کشیدم و بردش از 1در1 بیشتره

یکشنبه 23 شهریور1393 - 8:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
اینم فرم 1در1 تا شو که پرسیدی چطوری درس می کنند که پارسال برای چند تا دوستانم درست کردم که 8 تیکه است و راحت تو کوله پشتی یا ساک جا میشه و عمری واست کار میکنه که باور کنید خیلی وقت گیر بود و ساخت هر کدومش کلی وقت میگره و دقت خاصی رو میطلبه و کلافه کننده است البته برای ساخت هر کدومش 500 ناقابل از دوستام می گرفتم

سلام
لطفا طریقه ساخت دقیقش(از چه سیمی کابل یا سیمی اسفاده کردید وبا چه اهم و هانریه) رو بفرمائید دوستان هم بسازن

یکشنبه 23 شهریور1393 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها می دونید اگه برای یک لحظه پرده ها کنار بره و خدا بهشت برین با آن همه زیبایی و قصرهای با خشت طلایی و خاک مرواریدی و سنگ های الماسی و حوریان زیبا روی مدهوش کننده و... ببینید دست از دنیا و جهان ماده می کشید و تا آخر عمر عارف می شوید به خدا این دنیا هیچ ارزشی نداره عمر مفید انسان 70 -80 ساله آدم متاسف میشه که بعضی از آدم به خاطر این زندگی دو روزه و مال بی ارزش دنیا چه جنایت ها که نمی کنند که از حیوونم پست تر میشن نمونش همین ظالمان خون ریز وجنایتکار دنیا امریکا اسراییل عربستان .. که همه روزه با ترروریست هاشون مثل داعش و غیره.. خون هزاران مرد زن پیر کودک جوون بی گناه رو میریزن و همون طور که می دونید قتل نفس یعنی کشتن انسان بی گناه به خاطر دنیای بی ارزش بزرگترین گناه کبیره است که مسببش بعد از مرگ به قعر آتش دوزخ فرو میره .در کل این دنیا ارزش نداره انگار همین دیروز عید بود و سال 93 تحویل شد ولی چه زود گذشت و 6 ماه دیگه میشه سال 94 ای دنیا خیلی بی ارزشی سرمنزل مقصود نیستی زندگی مال اون دنیاست مال بهشت زیبای برین با اون همه نعمت بی انتها وبی پایانش این دنیا مثل خواب می مونه موقعی که آدم میمیره تازه میفهمه که دنیا یه خواب کوتاه بوده و اصل زندگی مال جهان آخرت و بهشته نه این دنیای کوچک و بی ارزشه خیلی از نزدیکانمون تا همین دیروز زنده بودن الان کجان فقط خواستم بگم ای دوستان و برادران عزیز من همون قدری که به فکر این دنیای کوتاه و زود گذر هستین به فکر توشه راه برای جهان آخرتم باشین تا همین سالها پیش انسانهایی تو این دنیا زندگی می کردن همشون مردن و وسایل به جا مونده ازشون برا ما شده گنج و اتیغه همه ما انسان ها هم یعنی منظورم کل 7 میلیارد انسان حال حاضر دنیا تا 100 سال دیگه همه زیر خروارها خاک آرمیده ایم و هیچ کدوم زنده نیستیم فقط اعمال نیکمون به دادمون میرسه نه گنج و مال دنیا.
یاحق @};-

یکشنبه 23 شهریور1393 - 12:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 480 , 481 , 482 , 483 , 484 , 485 , 486 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , khani , Majestic12 و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure