انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 4:31am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
=))

gladyator_089

شنبه 24 مرداد1393 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای اسدوف این دومین باره که دارین میگین هدایتی برادر داداش گارداش عمو پسر من مهدی هستم افتاد? پس ما الان شدیم کلاه بردار یا ادمی که مردم رو گول میزنیم! دست شما درد نکنه همین کارها رو میکنید که کسی حاضر نمیشه یه قدم بر داره و با صداقت کار کنه اگه من یه عکس میزاشتم الان کلی حرف در اورده بودن پشت سر من داداش این مدار ۱۲۰۰۰ خوبه قدرت داره ولی برای کار حرفه ای و تو زمین های که سفال و اجر و ذرات و گره معدنی داره خوب جواب نمیده هر بالایی هم سرش بیاری همینه پس بجای اینکه بشینیم پشت سر این و اون حرف بزنیم بیاییم روی یه مدار و یه دستگاه دیگه کار کنیم ۱۲۰۰۰ دیگه همینه بیشتر از این هم کسی انتظار نداره ازش فعالان کار خیلی ها رو راه میندازه با همین وضعیت من اجباری نکردم به کسی برای استفاده از کیت جدید چون تهیه اون کیت کلی دردسر داره و نصبش هم نیاز به اسکوپ داره چون به خروجی سیم لوپ وصل میشه و دو تا سیمش هم به باطری دستگاه و دو تا دیگه به ای سی ۳۵۸ و یکی هم برای تنظیم فرکانسه که زیر مولتی ترن نصب میشه

شنبه 24 مرداد1393 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شب خوش (-|

شنبه 24 مرداد1393 - 12:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
آقاي مهدي 2014
عرض كنم كه همه با هم دوستيم و بنده به شخصه از دشمني و بي احترامي به دوستانم خوشم نمياد ، شما هم از دوستان قابل احترام براي بنده هستيد و هم آقاي هدايتي آدم با شخصيتي براي بنده بوده و بنده تلفني با ايشان در ارتباطم كه شخص علاقه مند و محترمي هست و حتي بنده هم از ايشون يك عدد كيت 12000 خريدم ، كه خيلي خوب كار ميكنه ولي خوب اين مدار اشكالات خاص خودش رو داره كه براي هر كسي هم يكي در نمياد متأسفانه ، ولي بنده مداري كه خودم ساختم خيلي بهتر و با ثبات تر شده ، هدف بنده از اعتراض اين بوده كه بيشتر به فكر هم باشيم ، حتي اگر مي بينيد همه شدن گيرنده و فروشنده ، خوب كاريش نميشه كرد ، شما حتي ميتوني به صورت خصوصي با كساني كه در ساخت مدار عاجز هستن كمك كني تا حداقل يك دستگاه قابل قبول براي كاوش خودشون بسازن و پول بي زبون و حق السهم بچه هاشون رو به جيب فروشنده هاي بي انصاب با قيمتهاي خيلي بالا نريزن ، هدف همينه . موفق باشيد برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 24 مرداد1393 - 1:00am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش من همیشه اعتقاد دارم همیشه انسان میتونه خوب و یا بد باشه و این از رفتار و آثار اعمالش واضحه.
اینجا کسی نمیتونه به زور و اجبار کسی رو وادار به ارائه اطلاعات به دیگران بکنه و یا اینکه به زور از کسی اطلاعات کسب بکنه.
لطفا اگه کسی دوست داره کمک بکنه بی منت و برای رضای خدا و رعایت حال دوستان بی بضاعت این کار رو بکنه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 25 مرداد1393 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا یکی بدادم برسه :(( . دستگاهم بدونه لوپ خیلی خوب و پایداره ولی وقتی که لوپ رو وصل میکنم بعد از 2 دقیقه میتر و صدا خیلی بازی میکنند واصلا نمیشه کنترلش کرد. :(

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

شنبه 25 مرداد1393 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستای عزیز !
کسی میدونه چرا با وصل کردن ولتاژ 24 ولت به مدار ترانزیستور 508 داغ میکنه اونم شدید. اما با 12 ولت هیچ مشکلی نیست
من 3 تا رگلاتور 7915 هم استفاده کردم

شنبه 25 مرداد1393 - 7:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamedkk نوشته است:
دوستای عزیز !
کسی میدونه چرا با وصل کردن ولتاژ 24 ولت به مدار ترانزیستور 508 داغ میکنه اونم شدید. اما با 12 ولت هیچ مشکلی نیست
من 3 تا رگلاتور 7915 هم استفاده کردم

با سلام
استفاده از رگلاتورهاي بيشتر درمان كار نيست ! شما ترانزيستور 508 رو تعويض كن و بجاش BUV48 C يا a بذار هيت سينك هم وصل كن اهم لوپ رو هم بالاتر ببر از 2 تا 4 اهم رو ازمايش كن @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 25 مرداد1393 - 10:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

چنگیز نوشته است:
اقا یکی بدادم برسه :(( . دستگاهم بدونه لوپ خیلی خوب و پایداره ولی وقتی که لوپ رو وصل میکنم بعد از 2 دقیقه میتر و صدا خیلی بازی میکنند واصلا نمیشه کنترلش کرد. :(

داخل محيط منزل اينطور ميشه بله ، شما اهم مناسب رو با تستهاي مختلف با سيمها و كابلهاي مختلف تست كن تا با كيفيت ترين رو انتخاب كني @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 25 مرداد1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان اقا چنگیز یه عکس از مدارت بزار تا ببینیم مشکل از کجاست? با ترانزیستور bu508 هم باید دستگاه جواب بده فقط سعی کنید از ای سی ۷۰۹ پلاستیکی استفاده کنید فلزی قدرت رو زیاد میکنه ولی نویز مدار بیشتر میشه و دستگاه بی ثبات کار میکنه من بارها تست کردم و نتیجه هاشو دیدم که کدوم ای سی بهتر جواب میده و بعد از سیم قلع جنس خوب باید استفاده کنید و زیر فیبر رو با تیتر تمیز کنید و از سیم های جنس خوب برای سیم کشی داخل جعبه استفاده کنید و سعی کنید کوتاه باشه سیم های ارتباطی بین کیت تا ولوم ها و میتر و بلندگو

شنبه 25 مرداد1393 - 11:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 , 449 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure