انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 4:42am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 442 , 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام این انجمن هم شده پولی هر کسی پول داره دستگاهش لورنز میشه هر کسی هم که پول نداره دستگاهش میشه آشغال انگار ما بی پولها آدم نیستیم X(

جمعه 24 مرداد1393 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
بنده زیاد از الکترونیک چیزی نمیدونم ولی در این حد بگم که اگر همین کیت درست ساخته بشه بهترین نتیجه ها حاصل میشه...پس گول این حجمه های تبلیغاتی رو نخورید.
دوست بنده یک دستگاه DX8000 داشت که چندین سال بود که فکر میکرد بدرد نمیخوره و حتی یکبار هم نتونسته بود راش بندازه چندتا قطعه هم مشکل پیدا کرده بودند.تا عاقبت از طریق استاد کانی گرامی با جناب مهندس کاوشگر عزیز آشنا شدم و دستگاه رو براشون فرستادم برای تعمیر که ایشون هم در کمال اخلاق و خوشرویی در کمترین زمان ممکن زحمتش رو کشیدند و حتی تغییرات کمی هم توش انجام دادند.این دستگاه انقدر قوی هستش که من توی محیط آپارتمان که نمیتونستم لوپ 1در 1 رو تست کنم مجبور به ساخت یک لوپ معمولی 30 سانتی با کابل یونیورسال 8 متری کرد(خیلی هم نا منظم پیچیدمش در حیاط ) که با نهایت قدرت یک قوطی رانی رو توی 1 متری می زد و چون هنوز موفق نشدم برم سر زمین با یک لوپ یک متری تستش کنم...
این مطلب رو بخاطر این عرض کردم که هم تشکر ویژه ای باشه از اساتیدی مثل کاوشگر عزیز که اینقدر توانمند و حرفه ای عمل میکنند و دانسته ها و تجربیات و تخصص خودشون رو عمومی میکنند و هم اینکه زیاد به حرفهای کاربران جدیدی که فقط توی انجمن بلوف الکی میزنند دقت نکنید....اینها اگر خیلی کارشون درست بود یک دستگاه جدید طراحی میکردند .بنظر من نه توی این سیستم بلکه توی هر سیستمی 70 درصد کار کیفیت قطعات و ساخت هستش.
درضمن باید عرض کنم بنده اول جهت خرید tl 12000 مزاحم کاوشگر عزیز شدم و بصورت کاملا اتفاقی که اسم DX8000 رو بردم ایشون فرمودند که پایه و اساسش همون تی ال هستش و هر کس دیگه ای بودخیلی راحت میتونستند یک سیستم تی ال به بنده بفروشند که همین صداقت و درستکاری و اخلاق ستودنیشون باعث شد تا بنده هزینه اضافی نداشته باشم....
درضمن ما باید همیشه روی حرف کسانی حساب باز کنیم که ویترین کار دارند(البته نه به مقاصد تجاری بلکه به قصد کمک)...ببینم تابحال کی اومده توی این تاپیک فیلم گذاشته؟ بنده که فقط مهندس کاوشگر و جناب اسدف و آقای هدایتی رو دیدم که تست تصویری گذاشتند و هر سه این عزیزان هستند که دارند در کمک کردن سنگ تموم میگذارند(هرچند اون مسائل برای آقای هدایتی پیش اومد که بنظرم نباید از سوی مدیران انجمن باعث کم لطفی قرار میگرفتند).بگذریم سیاست گذاری انجمن به ما ربطی نداره...
موفق باشید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 24 مرداد1393 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز , بردیا جان اون فیلمی که میگین تو کدام تایپیک هست اگه میشه لینکش رو بذارین تا منم یه نگاهی بهش بندازم. راستش من با بالانس و رو استانه بردن دسگاه مشکل دارم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 24 مرداد1393 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
سلام دوستان عزیز , بردیا جان اون فیلمی که میگین تو کدام تایپیک هست اگه میشه لینکش رو بذارین تا منم یه نگاهی بهش بندازم. راستش من با بالانس و رو استانه بردن دسگاه مشکل دارم.

خدمت شما جعفر جان
فقط یکی از فیلمها رو پیدا کردم
زحمت بقیه با دوستان
http://uplod.ir/ajz70unjr0aq/kavoshgar-test2.avi.htm

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 24 مرداد1393 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان
من چند روزی نبودم انگار تعدادی از دوستان ناراحت شدن در مورد اینکه من چه تغییراتی روی مدار دادم و بیان نکردم :-\ در مرحله اول خدمت شما عرض کنم که این تغییرات توسط بنده و یکی از دوستان انجام شده و اون دوست من هم راضی نمیشه که این اطلاعات عمومی بشه و خود همون شخص هم به این سایت سر میزنه اگه اطلاع پیدا کنه از این موضوع هم دوستی ما بهم میخوره و هم برای من هم بد میشه اولش که من با یکی از بچه های سایت دیگه رو این کیت کار کردیم بعد دیدیم کاملش رو یکی از دوستانی که تو این سایت بودن دارن داستانش رو عرض میکنم اقا مهدی عزیز کسی از من سوالی نپرسیده که جوابشو نداده باشم اقا محمود سوال کردن جواب دادم من این تایپک رو از اولش مطالعه کردم و دیدم شخصی که برای این مدار زحمت کشیده و دو دستی همه چیز رو هدیه داده الان یادی نمیکنن ازش من از دوستان در این مورد خیلی سوال کردم تا بتونم یه ارتباطی با این شخص داشته باشم و حضوری با ایشون حرف زدم و مدار یا کیت جدید رو در اختیار من قرار دادن با قیمت خیلی ناچیز و گفتن که بخاطر اون جریاناتی که پیش اومده حاضر نیستن مداری یا نقشه ای رو عمومی کنن و روی همه قطعات خط کشیده شده و یه چیزی مثل چسب روش ریختن که با هیچ چیزی کنده نمیشه من هر کاری کردم نتونستم چسبشو باز کنم چند بار خواستم زیر قولم بزنم و چسب رو باز کنم و نقششو در اختیار دوستان بزارم ولی نامردی میشد این کار که بیخیالش شدم اقا مهدی الان بیشتر دوستان دارن خرید فروش میکنن خودتون هم اطلاع دارین از این وضعیت اگه همین دوستان هم خرید فروش نکنن همین ۱۲۰۰۰ رو باید برن بازار با قیمت های باور نکردنی بخرن که یکی از دوستان از ارومیه همین مدار رو با قیمت باور نکردنی خرید دوم اینکه من هیچ خرید فروشی نکردم که شما میگین دارین تبلیغات میکنید برای اون کیت داداش من اگه بخوام تبلیغات هم کنم ترسی نداره و نیاز به مخفی بازی هم نداره تو فروشگاه میرم همون کیت رو میزارم برای فروش و کسانی هم که میخوان دستگاهشون رو میفرستن و اون تغییرات اعمال میشه و با اقا حمید هم قبل این کار هماهنگی میشه تا در صد سایت هم لحاظ بشه برای هزینه ها و دخل و خرج سایت من اگه بخوام فروش هم کنم با هماهنگی سایت اینکار رو میکنم خیال شما راحت باشه دوست عزیز از این بابت از حرف های من دلگیر نشید یوقت من رک حرف میزنم حتی میتونید همه پیام خصوصی های من رو هم چک کنید تا صداقت گفتار من براتون ثابت بشه سومندش من شخصیت و ابروم برام مهمه دوس ندارم اخرش بد تموم بشه و بخاطر ثواب کردن بیام کباب بشم بخاطر همین زیاد دخالت هم نمیکنم تو کار این کیت جدید و تمایلی هم ندارم برای فروشش چون ثواب کردن تو این دور و زمونه فایده نداره و این هم عرض کنم که همین ۱۲۰۰۰ به شکل قدیمی هم خوب و عالی جواب میده نیازی به این کیت هم نیست این کیت جدید فقط ثبات رو خوب میکنه و همه تنظیمات و عمق زنی مثل دستگاه قدیمه پس زیاد خودتون درگیر این جریان نکنید موفق و پیروز باشید

آقا مهدی عزیز بنده بابت سؤالی که جواب دادید واقعاً سپاسگزارم و بابت سؤالاتی هم که جواب نفرمودید طلبکارتون نیستم (مثلا بارها درمورد اون کویل خوب که با کابل ایفون درست کرده بودید پرسیدم ولی ........)
ولی برادر جان اگر آدم چنین دلیلی داره که نکاتشو نگه اخلاقاً از همون اول واضح ورکّ وراست باید بگه نه اینکه بعد ازاین همه وقت که عمدتاً مقابل سؤالات سکوت میکنه یا حتی وعدۀ کمک رو موکول کنه به بعد از تست (صفحه 438) یه مرتبه عذر کارشو بگه!!!!!!!!! اینطوری سایرینی مثل بندۀ نوعی به طور شفّاف متوجه موضعمون و جایگاهمون در مقابلش خواهیم شد.
ضمناً در باب تشکر که اشاره کردید بنده خودم به شخصه بارها از فردیکه اول بار مدارو ارائه داده؛ جناب آقای هدایتی بدون واهمه یا ابایی تشکر کردم و بارها نیز قلباً براش از خدا طلب عوض خیر کردم چراکه حقیقت هم همینه و شرط انصاف. که؛ من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق. به هر حال بخواهیم یا نه این مدار و نتیجش یادگاریی شده از ایشون و اسم تی ال ناخودآگاه ذهن رو متوجه ایشون میکنه. به همین صورت نیز تواضع و صداقت سایرین در کمک و راهنمایی و نیز در مقابل مارمولکبازیها و تحریم عده ای دیگر نیز به یادماندنیه.
راستی،شما خودت چطور؟ اینقدر که دلواپس سپاس از ایشونید تا حالا شجاعانه و راحت ازشون تشکر کردید؟؟!!!! انشا الله که موفق باشی.

جمعه 24 مرداد1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام

اقا محمود خدمت شما عرض میکنم جریان چی من هیچ قولی ندادم به کسی بابت گذاشتن اطلاعات این کیت جدید من و یه دوستم که برنامه نویسه و یکی از دوستان صمیمی اقای هدایتی اومدیم یه برد جدید طراحی کردیم که وسط کار ایشون مسافرت رفتن و من هم این مدار ۱۲۰۰۰ رو برای یکی از دوستانم ساختم که توانایی مالی درستی نداشت و میخواستم این کیت رو برای اون دوستم بسازم تا ثبات کاری مدار خوب بشه که این کیت رو تو یه ملاقات حضوری از اقای هدایتی به یه مبلغ خیلی ناچیز گرفتم و روی مدار نصب کردم که خیلی عالی شد و دوستم هم دو سه تا مفرغ بی ارزش باهاش در اورد که بعد تصادف کرد و ماشینش خرج اورد و دستگاه رو اورد تا براش بفروشم و من هم گذاشتم تو فروشگاه که کسی نخرید و بعد به یکی از هم شهری های خودم که همسایه من بود فروختم و مشکل بنده خدا رو حل کردم و الان هم ۱۲۰۰۰ ندارم چون من دستگاه شرکتی دارم و ثبات و قدرت ۱۲۰۰۰ هرگز نمیتونه به پای اون دستگاه برسه دو بار هم نتیجه خوبی ازش گرفتم

جمعه 24 مرداد1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی گل اگه من قرار بود فروشنده مدار فلزیاب باشم از ۲۴ ساعت وقت خودم رو باید ۱۵ ساعتش رو تو سایت باشم تا بتونم فروش کنم خودتون دیدین من بیشتر از یکی دو ساعت تو سایت نیستم در مورد این حرف شما خیلی ناراحت شدم که گفتین شما کمکی نکردی و دارین از اطلاعات بی منت کسان دیگه استفاده میکنید داداش عزیز این مدار رو هم من ساختم و هم کل ملت ایران و برای همه هم کار کرده هر کس هم که میسازد به سلیقه خودش باید یه کار هایی روش انجام بده تا ثباتش خوب از اب در بیاد بدلیل اینکه کیفیت قطعات و مونتاژ با مونتاژ هر کس با کس دیگه فرق داره شاید کاری که من روی مدارم انجام دادم و خوب شده کس دیگه همین کار رو کنه بدتر بشه مدارش و اگه دقت کرده باشین من تعداد پست هام به بالای صد تا رسیده و شاید بیشتر از ۵۰ تا پست رو به دوستان کمک کردم که مدارشون ایراد داشت پس یکم کم لطفی دارین میکنید و دلیل گذاشتن اون مدار تو فروشگاه رو هم تو پست قبلی ذکر کردم دیگه سیر تا پیاز جریان رو باز کردم تا همه دوستان متوجه جریان بشن یه سوال رو جواب ندادم شدم ادم بد ! یکی از دلایلی که بعضی سوال ها رو جواب نمیدم چون تکراری و بارها تو صفحات قبل هم دوستان کمک کردن و هم واضح و شفاف در کل من به بیشتر سوال ها جواب دادم و قولی هم ندادم بابت گذاشتن کیت جدید من دارم باز روی همون مدار یا کیت جدید تحقیق میکنم تا بتونم خودم یکی بسازم اگه اوکی شد میزارم تو سایت برای دوستان چون چیزی نیست که بخوام مخفی کنم اقا بردیا خدمت شما عرض کنم که صداقت داشتن خوبه من هم نه دروغ میگم نه پشت سر کسی حرف میزنم ولی تو این دور و زمونه اگه صداقت باشه اخر عاقبتش میشه مثل اقای هدایتی اگه ایشون الان تشریف داشتن هم کیت جدید در اختیار دوستان بود و هم خیلی از اطلاعا جدید در مورد لوپ و دستگاه جدیدی که ساختن که بیس اصلیش همین مداره ولی ای سی۴۰۱۳ نداره و بجای ۳۵۸ هم یه ای سی جدید گذاشتن و صدای دستگاه جی پی رو به این مدار اضافه کردن که بهم نشون دادن جالب بودش ولی هنوز استارت نخورده در مورد اینکه میگین افرادی صادق نیستن و الکی پیام میدن یکم ناراحت کننده به همین راحتی شخصیت و ابروی یک شخص رو زیر سوال میبرین

شنبه 24 مرداد1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز سعی کنید هیچ تغییری تو مقاومت و خازنهای پیش تقویت کننده ندید . دوستان قسمت اپ امپ رو حساب و کتاب محاسبه شده خیار و گوجه نیست حتی با تغییر یک اهم احتمال داره تو نفوذش خیلی تاثیر بذاره . همین رو بسازید استفاده کنید بهترین جواب رو خواهید گرفت گول کسی رو هم نخورید. لوپش هم کابل شبکه cat6 معمولی اونی که سیم شیلد نداره فقط هشت تا سیم داره و وسطش یه پلاستیک داره 5 متر بگیرید سه دور میشه یه لوپ حدود 45 سانتی موفق باشید :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در شنبه 24 مرداد1393 - 12:16am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 24 مرداد1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم دستگاه من :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 مرداد1393 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
اقا مهدی گل اگه من قرار بود فروشنده مدار فلزیاب باشم از ۲۴ ساعت وقت خودم رو باید ۱۵ ساعتش رو تو سایت باشم تا بتونم فروش کنم خودتون دیدین من بیشتر از یکی دو ساعت تو سایت نیستم در مورد این حرف شما خیلی ناراحت شدم که گفتین شما کمکی نکردی و دارین از اطلاعات بی منت کسان دیگه استفاده میکنید داداش عزیز این مدار رو هم من ساختم و هم کل ملت ایران و برای همه هم کار کرده هر کس هم که میسازد به سلیقه خودش باید یه کار هایی روش انجام بده تا ثباتش خوب از اب در بیاد بدلیل اینکه کیفیت قطعات و مونتاژ با مونتاژ هر کس با کس دیگه فرق داره شاید کاری که من روی مدارم انجام دادم و خوب شده کس دیگه همین کار رو کنه بدتر بشه مدارش و اگه دقت کرده باشین من تعداد پست هام به بالای صد تا رسیده و شاید بیشتر از ۵۰ تا پست رو به دوستان کمک کردم که مدارشون ایراد داشت پس یکم کم لطفی دارین میکنید و دلیل گذاشتن اون مدار تو فروشگاه رو هم تو پست قبلی ذکر کردم دیگه سیر تا پیاز جریان رو باز کردم تا همه دوستان متوجه جریان بشن یه سوال رو جواب ندادم شدم ادم بد ! یکی از دلایلی که بعضی سوال ها رو جواب نمیدم چون تکراری و بارها تو صفحات قبل هم دوستان کمک کردن و هم واضح و شفاف در کل من به بیشتر سوال ها جواب دادم و قولی هم ندادم بابت گذاشتن کیت جدید من دارم باز روی همون مدار یا کیت جدید تحقیق میکنم تا بتونم خودم یکی بسازم اگه اوکی شد میزارم تو سایت برای دوستان چون چیزی نیست که بخوام مخفی کنم اقا بردیا خدمت شما عرض کنم که صداقت داشتن خوبه من هم نه دروغ میگم نه پشت سر کسی حرف میزنم ولی تو این دور و زمونه اگه صداقت باشه اخر عاقبتش میشه مثل اقای هدایتی اگه ایشون الان تشریف داشتن هم کیت جدید در اختیار دوستان بود و هم خیلی از اطلاعا جدید در مورد لوپ و دستگاه جدیدی که ساختن که بیس اصلیش همین مداره ولی ای سی۴۰۱۳ نداره و بجای ۳۵۸ هم یه ای سی جدید گذاشتن و صدای دستگاه جی پی رو به این مدار اضافه کردن که بهم نشون دادن جالب بودش ولی هنوز استارت نخورده در مورد اینکه میگین افرادی صادق نیستن و الکی پیام میدن یکم ناراحت کننده به همین راحتی شخصیت و ابروی یک شخص رو زیر سوال میبرین

هدایتی جان بی خیال ;)

شنبه 24 مرداد1393 - 12:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 442 , 443 , 444 , 445 , 446 , 447 , 448 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure