انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 1:55am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 433 , 434 , 435 , 436 , 437 , 438 , 439 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستاني تي ال 12000 رو ساختن و جواب گرفتن لطفاً اين روش تنظيم دستگاه رو درخاك تست كنن و نتيجه رو اعلام كنن چون ثبات خيلي بالايي دستگاه پيدا ميكنه :
حتماً روي خاك تست كنيد و با روش اول مقايسه كنيد و به بنده اطلاع بديد L-) اول هر دوتا ولوم رو به سمت چپ چرخونده تا عدد هردوتا ولوم صفربشه ، بعد دستگاه روشن بشه ، حالا ولوم ست رو روي شماره ولوم 5 بذاريد و بعد ولوم تيون رو به سمت راست بچرخونيد تا بوق دستگاه بلند بشه ، وقتي بوق بلند شد مقداري برعكس بچرخونيد ولوم تيون رو تا كم كم صدا به سمت آستانه بره ولي صدارو قطع نكنيد مقدار خيلي ضعيف بايد تيك تيك ممتد بكنه ، حالا فقط به اندازه يك تا دو ميليمتر ولوم ست رو به سمت چپ بچرخونيد تا صدا قطع بشه ، حالا دوباره فلزات رو جلوي لوپ بگيريد و مقدار برد دستگاه رو با روشهاي قبلي خودتون مقايسه كنيد ، اين روش ثبات فوق العاده اي به دستگاه ميده ولي بايد داخل خاك تست بشه كه بردش كم ميشه يا فرقي نداره ... منتظر اعلام نتيجه شما هستم .. موفق باشيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 مرداد1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام بر همه دوستان و اساتید عزیز مدار من وقتی روشن میکنم یه ثانیه صدای بوق میاد و بعد قطع میشه علتش چیه؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 13 مرداد1393 - 10:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alirezaii21 نوشته است:
سلام بر همه دوستان و اساتید عزیز مدار من وقتی روشن میکنم یه ثانیه صدای بوق میاد و بعد قطع میشه علتش چیه؟

طبيعيه و مشكلي نيست ، فقط موردي كه عرض كردم رو حتماً خارج از منزل تست كنيد و نتيجه رو بفرمائيد . @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 مرداد1393 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مهدی نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:

طبيعيه و مشكلي نيست ، فقط موردي كه عرض كردم رو حتماً خارج از منزل تست كنيد و نتيجه رو بفرمائيد . @};-

دوست من چطور طبیعیه مدار صدا نداره و ولوم ها کارنمیکنه :-ss

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 13 مرداد1393 - 10:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alirezaii21 نوشته است:
مهدی نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:

دوست من چطور طبیعیه مدار صدا نداره و ولوم ها کارنمیکنه :-ss

بنده از خرابي مدار شما اطلاعي نداشتم ولي صداي ابتداي روشن شدن مدار طبق فرمايش شما براي همه مدارها همينطوره ، اين بخش از پرسش و پاسخها غني بوده شما براي رفع اشكالتون كامل مطالب رو مطالعه بفرمائيد

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 مرداد1393 - 11:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
لطفا یکی کمک کنه... :(( :(( :((
همه ی ولتاژها وفرکانسها برقرارند. و ولومهام خوب کارمیکنند و میتر هم خوب کار میکنه ولی... ولی سنس ندارم ~X(

سه شنبه 14 مرداد1393 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوستاني تي ال 12000 رو ساختن و جواب گرفتن لطفاً اين روش تنظيم دستگاه رو درخاك تست كنن و نتيجه رو اعلام كنن چون ثبات خيلي بالايي دستگاه پيدا ميكنه :
حتماً روي خاك تست كنيد و با روش اول مقايسه كنيد و به بنده اطلاع بديد L-) اول هر دوتا ولوم رو به سمت چپ چرخونده تا عدد هردوتا ولوم صفربشه ، بعد دستگاه روشن بشه ، حالا ولوم ست رو روي شماره ولوم 5 بذاريد و بعد ولوم تيون رو به سمت راست بچرخونيد تا بوق دستگاه بلند بشه ، وقتي بوق بلند شد مقداري برعكس بچرخونيد ولوم تيون رو تا كم كم صدا به سمت آستانه بره ولي صدارو قطع نكنيد مقدار خيلي ضعيف بايد تيك تيك ممتد بكنه ، حالا فقط به اندازه يك تا دو ميليمتر ولوم ست رو به سمت چپ بچرخونيد تا صدا قطع بشه ، حالا دوباره فلزات رو جلوي لوپ بگيريد و مقدار برد دستگاه رو با روشهاي قبلي خودتون مقايسه كنيد ، اين روش ثبات فوق العاده اي به دستگاه ميده ولي بايد داخل خاك تست بشه كه بردش كم ميشه يا فرقي نداره ... منتظر اعلام نتيجه شما هستم .. موفق باشيد

آقا مهدی جان. ایکاش اینو زودتر اشاره داده بودی :(( چون هفته پیش که رفتیم برای تست دوتا دستگاه آلمانی(یک فلزیاب و یک میدان یاب) بنده تی الم رو هم بردم. دستگاههای اون بنده خدا رو که اول تست کردیم مرخص از آب در اومدن.
اگر میدونستم، این توصیه شما رو هم تست میکردم چون همونجا هرجور تستی من رو این زبون بسته کردم. فرکانسای محتلف و..... تا آخرشم زدم BUV رو سوزوندم :D و خیال هممون راحت شد و برگشتیم. ولی تی ال پیروز شد. طرف باورش نمیشد که دستگاه دستسازمون به مراتب بهتر از سیستمشون باشه. شاید باور نکنید ولی سربیلو راحت از 2/5 متری میزد حتی مواردی خیلی حساستر میشد که نمیشد نزدیکش شد و طرف میگفت کمش کن کمش کن :)) (البته در این نقطه کمی بیثبات میشد) بنده طبق عادت با لوپ 2 متر در2 متر کار میکردم خیلی با ثبات و بدون هر نوع دریفتی ( چه مثبت چه منفی) و یا افت عمق و.... به راحتی میتونستم تست مدفون در 3 متریو بزنم کاری که دفعات قبلی نشد. باز هم دست ارائه دهندگان این مدار ونکاتش درد نکنه و خدا عوضشون بده. :YMPRAY: @};-

سه شنبه 14 مرداد1393 - 6:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:

باسلام خدمت دوستان عزیززززززز
مهدی جان من با لوپ 60 سانتیمتر تست کردم . برد خیلی کم شد حتی زمانی که روی آستانه بود و از همه جالب تر اینکه مثلا30گرم طلا یا نقره را اگه قبلا روی 80 سانتیمتر جواب میداد در این حالت 40 سانت یا کمتر سنس میکنه ولی با لوپ 1*1 فلزات آهنی را مثل قبل سنس میکنه ولی دیگه نقره را نمیگیره باید به لوپ بچسبونیش....باز هم هر مدل تست خواستید بگید من انجام میدم ...
این روش فکر کنم برای تفکیک عالی باشه... :D

چهارشنبه 14 مرداد1393 - 12:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

بله دوست من هنوز رازهایی در تنظیمات ولومها نهفته هست که باید با تمرین بدستش بیارید ، درضن همه چیز رو درموقع تمرین روی کاغذ یاداشت کنید برای نتیجه گیری نهایی خیلی لازمه

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 8:04am
مدیر سایت
مدیر سایت

tamashah نوشته است:
لطفا یکی کمک کنه... :(( :(( :((
همه ی ولتاژها وفرکانسها برقرارند. و ولومهام خوب کارمیکنند و میتر هم خوب کار میکنه ولی... ولی سنس ندارم ~X(

اینکه گریه نداره ! شما مقاومت 330 اهم روبروی ترانزیستور 508 رو حتماً تعویض کن ولی 2 وات بذار انشاا.. درست میشه @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 8:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 433 , 434 , 435 , 436 , 437 , 438 , 439 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 , sahar1348 و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure