انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 5:08am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اسدوف جان بله شده !!!
و این امر رو خیلی ها تایید می کنن!
فرضا دستگاه رو با یک فیبر 20*20 تنظیم می کنم و در آستانه قرار میدم که در 120 سانتی میزنه !!
ولی با حرکت کردن کم کم عمق کم میشه تا حدی که دیگه فیبر رو از 60 سانتی بزور میزنه !!!؟؟؟
و در مورد زمین آهن دار کی میدونه زیر زمین چیه که بخواد اونجا تنظیم کنه یا نه !

سه شنبه 7 مرداد1393 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان با این مدارات به جایی نمیشه رسید اینا همش وقت تلف کردن و هزینه بی خود کردن هست و بس

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 7 مرداد1393 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
دوستان با این مدارات به جایی نمیشه رسید اینا همش وقت تلف کردن و هزینه بی خود کردن هست و بس

بچه ها یه روش خوب پیدا کردم برا ی ثبات بهتر مدار که لوازم زیر رو لازم داره 1- بیل 2- کلنگ 3- آب 4- آهک 5-ریاضی
روش یا قلق کار : به این صورت که با بیل و کلنگ البته از نوع کوچکش که مخصوص حفر چاه عمیق هست یه چاه بسیار عمیق حفر می کنیم به این صورت که قدرت عمق زنی tl رو به توان 2 می کنیم تقسیم بر تعداد دور های سیم پیچ جستجو منهای ظرفیت خازن دکوپلاژ مدار عدد بدست آمده را توان انتگرال می کنیم و در پایان به اندازه عدد بدست آمده چاه را حفر کرده و مدار را در آن انداخته و آهک را در آب حل کرده و بر روی آن می ریزیم تا بیش از این گند بی ثباتی مدار حرصمونو در نیاره و سراغ همون مدار دیجیتال و بدون خطای مهندس حمید گل می ریم و وقت خودمون بی خود تلف نمی کنیم با تشکر از همه شما بچه های گل گلاب گلابتون.

سه شنبه 7 مرداد1393 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
delta force نوشته است:

بچه ها یه روش خوب پیدا کردم برا ی ثبات بهتر مدار که لوازم زیر رو لازم داره 1- بیل 2- کلنگ 3- آب 4- آهک 5-ریاضی
روش یا قلق کار : به این صورت که با بیل و کلنگ البته از نوع کوچکش که مخصوص حفر چاه عمیق هست یه چاه بسیار عمیق حفر می کنیم به این صورت که قدرت عمق زنی tl رو به توان 2 می کنیم تقسیم بر تعداد دور های سیم پیچ جستجو منهای ظرفیت خازن دکوپلاژ مدار عدد بدست آمده را توان انتگرال می کنیم و در پایان به اندازه عدد بدست آمده چاه را حفر کرده و مدار را در آن انداخته و آهک را در آب حل کرده و بر روی آن می ریزیم تا بیش از این گند بی ثباتی مدار حرصمونو در نیاره و سراغ همون مدار دیجیتال و بدون خطای مهندس حمید گل می ریم و وقت خودمون بی خود تلف نمی کنیم با تشکر از همه شما بچه های گل گلاب گلابتون.

من به هوش و ذکاوت mnbvcxzaqwsx عزیز واقعا غبطه میخورم .
خدیا حضور اینجین مهندسینی را در انجمن فلز جو دریغ مفرما .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 7 مرداد1393 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
delta force نوشته است:

=)) =)) =)) دوست عزیز هر مداری قلق داره

سه شنبه 7 مرداد1393 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این دستگاه به سفال حساسه هیچ کاری هم نمیشه کرد چون داره ازمنطق پالسی ها استفادهمیکنه مثلا شما اگه نفوذ در خاک میخواین باید بیخیال حساسیت بالابه طلاوباید حساس بودن به سفال رو قبول بفرماییدولی درعوض اگه حساست بالا به طلا و حساس نبودن به سفال میخواین بایدانتظار نفوذ نداشته باشید

سه شنبه 7 مرداد1393 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که مشکل کم شدن عمق دارن باید فرکانسشونو خوب تنظیم کنن

سه شنبه 7 مرداد1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

MA-123 نوشته است:
دوستانی که مشکل کم شدن عمق دارن باید فرکانسشونو خوب تنظیم کنن

دوست من شما که خودتون این مشکل ثبات و کم شدن عمق کاوش رو نداری که؟؟؟

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 7 مرداد1393 - 10:22pm
مدیر کل
مدیر کل

من فکر میکنم مساله کم شدن برد بالاخره کم و بیش در این مدارات آنالوگ وجود داره. بخصوص اگر دکمه بالانس خودکار نداشته باشه. چون حداکثر برد در شرایطی بدست میاد که مدار روی حداکثر آستانه و البته بسته به جنس خاک تنظیم شده باشه. خب این مدار بالانس خودکار که مشخصا نداره و هیچ مدار آنالوگی چنین چیزی نداره! از طرفی شرایط دما و محیط هم بسته به کیفیت قطعات اندکی اثر میذارن. پس پر واضحه که در این جور سیستمها حداقل هر چند دقیقه یک بار باید دوباره فلزیاب رو بالانس کنین. علتش هم تغییر جزئی مقادیر بعضی قطعات و همینطور تغییر جنس خاک هست که گاهی در طی چند متر طی مسافت بوجود میاد. قسمتی که به کیفیت قطعات بستگی داره میشه تا حدودی با استفاده از قطعات کیفیت بالاتر بهتر کرد. ولی قسمتی که به تغییر خاک و نیاز به بالانس مجددش بستگی داره رو کاریش نمیشه کرد مگر اینکه هر از گاهی دوباره دستگاه رو بالانس کنین! این مطلبی عادی هست که وقتی کمی با یک دستگاه بیشتر روی خاک تست واقعی انجام بدین متوجه میشین.

سه شنبه 7 مرداد1393 - 10:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نه مشکلی ندارم دوست من

سه شنبه 7 مرداد1393 - 10:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 129 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure