انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 10:50am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 425 , 426 , 427 , 428 , 429 , 430 , 431 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
اقا مهدی عزیز عذر خواهی میکنم که زیاد سوال میپرسم من ولوم مولتی ترن تیون و 20 کیلو گرفتم و ولوم ست یا دلی و50 کیلو گرفتم ممکنه بخاطر این باشه که طلا رو سنس نمی کنه ومثل گفته شما تنظیم نمی شه .اخه به تمام فلزات حساسیت نشون میده بجز طلا اگه میشه بیشتر راهنمایم کنید ممنون میشم

اگه بخوای به طلا حساسیت بیشتری داشته باشه باید کلید سلکتور رو آل متال بزاری و کلید تون و ست رو رو صفر قرار بده و با کلید tun صدا رو رو آستانه تنظیم کن
و با یه طلا تست کن
ولوم ست رو در هر با زیاد کن و با ولوم tun صدا رو رو آستانه بزار این کارو تکرار کن تا بیشترین حساسیت به طلا رو تو مدار خودت پیدا کنی فک کنم تو این مدار بین 2 تا 4.5 باشه
این نظر شخصی من بود

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

جمعه 3 مرداد1393 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم داداش از راهنمایت

جمعه 3 مرداد1393 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بیشترین برد این مدار رو شما میتونید با تنظیم ولوم تون بین 1.30 تا 2.70 داشته باشید که برای همه یکسان نیست
و اگر فرکانس مدار رو برای مثال روی 100 یا 200 بزارید نفوذ خوبی در خاک داره و روی زمین الکی بوق ندارید ولی حساسیت به طلا کمتره نه اینکه سنس نکنه
ولی فرکانس رو که نزدیک 400 میزارید حساسیت به طلا خیلی بالاتر میره ولی روی زمین الکی بوق هم دارید

جمعه 3 مرداد1393 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من دیروز تغییرات جدید رو روی مدارم دادم ولی ثبات مدار به هم ریخت
2 خازن 10 پیکو زیر آیسی 709 رو 20 پیکو زده بودم و مقاومت 1.5 مگای وسط این دو خازن رو هم 2.2مگا زده بودم که ثبات مدار و عمقش پایین اومد
که از نوع به حالت اول برگردوندم خوب شد

جمعه 3 مرداد1393 - 3:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اساتید نگفتن که اون 3 تا پتانسیومترو چطور باید تنظیم کنیم , مدار من بخوبی سنس داره و میخوام بخش تفکیکش رو راه بندازم ولی برای تنظیم اون 3 تا پتانسیومتر نمیدونم چطور باید تنظیم بشه ؟

جمعه 3 مرداد1393 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا ابی عزیز سلام. وقتتون به خیر یه سوال خدمتون داشتم. بهترین لوپ برای این مدار لوپ چند در چند که شما بیرون ازش تست گرفتین ممنون میشم که راهنمای کنین

جمعه 3 مرداد1393 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من دیروز رفته بودم اردبیل ببخشید پیام خصوصی رو دیر جواب دادم یا بعضی ها رو ندادم من دیشب که دستگاه رو بردم کوه به بعضی سنگها حساسیت داشت البته اون سنگها درصد اهنش خیلی زیاد بودند مثلا اونجا چند تا سنگ وجود داره که وقتی با پتک میزنی صدای اهن میده. این یکی رو نمی شه کاریش کرد من فکر کنم جی پی هم اون سنگها رو سنس کنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 3 مرداد1393 - 8:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اسد جان کسی جواب مارو نداد , خودت زحمت سوال بالایی رو میکشی راهنمایی کنی .

جمعه 3 مرداد1393 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
سلام دوستان من دیروز رفته بودم اردبیل ببخشید پیام خصوصی رو دیر جواب دادم یا بعضی ها رو ندادم من دیشب که دستگاه رو بردم کوه به بعضی سنگها حساسیت داشت البته اون سنگها درصد اهنش خیلی زیاد بودند مثلا اونجا چند تا سنگ وجود داره که وقتی با پتک میزنی صدای اهن میده. این یکی رو نمی شه کاریش کرد من فکر کنم جی پی هم اون سنگها رو سنس کنه

خوب اسد جان طبیعیه که اون سنگها رو بزنه. حتی ۱۰ درصد اهن هم داشته باشه این اتفاق رخ میده @};- @};-

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

جمعه 3 مرداد1393 - 9:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
دوستان من دیروز تغییرات جدید رو روی مدارم دادم ولی ثبات مدار به هم ریخت
2 خازن 10 پیکو زیر آیسی 709 رو 20 پیکو زده بودم و مقاومت 1.5 مگای وسط این دو خازن رو هم 2.2مگا زده بودم که ثبات مدار و عمقش پایین اومد
که از نوع به حالت اول برگردوندم خوب شد

با سلام
شما كه فرمايش كرده بوديد با اين تغيرات ثبات خيلي بهتر ميشه برادر من ! لطفاً سعي كنيد تا تغيراتي رو روي زمين تست نكرديد جايي اعلام نكنيد ، فرمايش شما درسته بنده هم همين تغيرات رو اعمال كردم كه واقعاً عملكرد دستگاه روي زمين فاجعه بود و بايد به سبك اوليه برگرده

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 مرداد1393 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 425 , 426 , 427 , 428 , 429 , 430 , 431 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Mohammad hatef , spss7773 و 157 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure