انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:23pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 , 428 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم داداش گلم.از راهنمایت.اگه از سیم لاکی استفاده کنم.چند دور وقطرش چند باشه برای لوپ های مختلف ممنونم از راهنمایت .......تشکر

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز از سیم لاکی استفاده نکنی بهتره چون هم پیچیدن سیم وقت گیره برای شما و هم نمیشه داخل لوله جا داد اون سیم رو ولی کابل شبکه رو راحت میتونید قبل اتصال داخل لوله بندازین و بعد سیم ها رو با هم سری کنید و یه چیز شیک و تمیزی بشه

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 11:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

HOSSEIN447 نوشته است:
ممنونم داداش گلم.از راهنمایت.اگه از سیم لاکی استفاده کنم.چند دور وقطرش چند باشه برای لوپ های مختلف ممنونم از راهنمایت .......تشکر

براي لوپ 60 يا 40 سانتي ميتونيد از روش ساخت لوپ تخت دوطرفه استفاده كنيد ، مثل لوپي كه براي نقطه زن چنس ساخته ميشه ولي با اهم 2 و ظرفيت بين 450 تا 600 ميكرو كه بسيار قوي و خوب جواب ميده با سيم 070

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم از اقا مهدی مدیر سایت که این جور صادقانه راهنمای می کنن. و کمال تشکرو دارم از این سایت خوبشون.اقا مهدی عزیز در تا پیک بالا تعداد دور سیم پیچ و ذکر نکردین ممنون می شم از راهنمای تون

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 7:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته باید از تمام بچه های سایت کمال تشکر و کرد .مخصو صا .اقای مهدی.. اقا حمید. اقا اسد. اقا کاوشگرو. اقای هدایتی. که خیلی برای طراحی این مدار زحمت کشیدن واقعا خسته نباشن.هرکسی این مدارو بادقت بزنه مدارش بخوبی کار میکنه .واقعا دم بچه های این سایت گرم

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

HOSSEIN447 نوشته است:
البته باید از تمام بچه های سایت کمال تشکر و کرد .مخصو صا .اقای مهدی.. اقا حمید. اقا اسد. اقا کاوشگرو. اقای هدایتی. که خیلی برای طراحی این مدار زحمت کشیدن واقعا خسته نباشن.هرکسی این مدارو بادقت بزنه مدارش بخوبی کار میکنه .واقعا دم بچه های این سایت گرم

با سلام
تشکر میکنم برادر عزیزم @};- ما هرچه داریم از شعور و مردانگی و هنر مهندس حمید عزیز داریم و همه از ایشون الگو میگیریم @};-
شما با هر سیمی اگر لوپ میپیچی باید مقداری از سیم رو خراش بدی و اهم رو بگیری تا بتونی کم کم به انداره مناسب برسید برای لوپ 60 به روش تخت دوطرفه حدود 12 تا 16 دور سیم 070 باید بشه ؛
نکته : میتونید برای افزایش برد بیشتر نصف لوپ رو سیم 1میل و بقیه رو تا اهم مورد نظر بدست بیاد سیم 070 اتصال بدید و اضافه کنید که فوق العاده میشه برای این مدار در خاک هم تست شده مثبت بوده @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مهدی 2014 عزیز. آخرش نفرمودی که این لوپ 60 سانتی که با کابل آیفون 6 درست کردی گرد و فیکسه یا نه قابل انعطاف و جمع کردنه؟ ممکنه محبت کنی نحوۀ دقیق تهیشو بفرمایی؟ راستی اگر عدد اون مقاومتایی که عوض کردی هم بفرمایی که بیشتر ممنونتم. @};-

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
HOSSEIN447 نوشته است:

براي لوپ 60 يا 40 سانتي ميتونيد از روش ساخت لوپ تخت دوطرفه استفاده كنيد ، مثل لوپي كه براي نقطه زن چنس ساخته ميشه ولي با اهم 2 و ظرفيت بين 450 تا 600 ميكرو كه بسيار قوي و خوب جواب ميده با سيم 070

آقا مهدی عزیز، ممکنه لینک ساخت این نوع لوپو بذارید؟ ممنونم

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا من مشکل دارم البته روی اپراتوری این فلز یاب اون اینکه من وقتی میرم روی یه زمین فلزیابtl یه جایی رو خیلی واضع سنس میکنه ولی وقتی چند وجب خاک رو میکنی دیگه از بوق زدن خبری نیست همش اینطوری نیست فقط جاهایی که در حد یک متر سوت میکشه این مشکل چه طوری میشه حلش کرد ایا راهی داره?

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقامهدی عزیز مدیر سایت.ممنون از راهنمایت. محبت کردین جوابمو دادین.فقط در مورد لوپ دو طرفه توضیح بدین. یا این که سایتی هست که بریم طریقه درست کردنش باشه ممنون میشم

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 12:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 , 428 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Rlo و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure